|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica SG
24.10.2007 19:27:22   
piba
Zdravo punce,

konec januarja imam termin poroda. Glede na to, da sem imela že prvič carski rez, ga bom po mojem imela tudi sedaj (sem majhna in ozka v bokih). Zanima me, če katera ve kako so kaj zdravniki v SG? Imam sicer dokaj dobre izkušnje kar z nekaterimi, a me zanima predvsem glede teh dežurnih zdravnikov čez vikend. Kako so kaj ti?

hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica SG
24.10.2007 19:44:34   
lorch
Sama ima PDP 2.12. ampak sem bila pred kratkim teden dni v SG, z vsemi zdravniki sem imela dobre izkušnje, dr. Pišek ki je bil dežuren cel vikend, pa je bil ves čas dobre vojle, prijazen, nasmejan in mu ni bilo težko odgovarjati na vprašanja. vsaki se je posvetil in moram reči, da so bile ženske na splošno zelo zadovoljne, jaz pa tudi.



_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica SG
24.10.2007 21:13:38   
lex
jaz se čez SG porodnišnico nimam kaj pritožit, meni so bili OK. Edino vizite so bolj neosebne, pogleda te od spodaj vpraša kako ste in grejo. Mogoče sedaj gledam tako, ker sem malo poporodu prišla na kirurgijo, pa so malo več časa posvečali pacientom

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica SG
24.10.2007 21:18:32   
ada2
jaz imam tudi same dobre izkušnje, tako z zdravniki, kot s sestramiuser posted image user posted image user posted image

če bom še tretjič user posted image želim zopet tja, pa čeprav imam skoraj dve uri vožnjeuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodnišnica SG
25.10.2007 7:13:19   
bodoča
Jaz sem rodila pred 2 mesecema in sem imela super babice, sestre, zdravnike,... No, en vikend je bil dežuren dr. Pišek, ki pa je bil nam vsem čuden (mogoče je imel pa slab dan), drugač pa res pohvale. Čez vikend je pa itak bolj mirno, vizita in če je vse OK te pustijo pri miru.

Dr. Lužnik je pa itak zakon user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodnišnica SG
25.10.2007 7:26:46   
piba
Hvala vsem za spodbudne besede.

Po tem, kar ste mi povedale se nimam česa bati. (Vsaj upam, da ne.) Komj že čakam, da se srečava z mojim drugim otročičkom.

Piba

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodnišnica SG
25.10.2007 14:41:03   
saša80
tudi jaz  lahko rečem samo lepe besede o slovenjegraški porodnišnici in bolnici nasploh... res  so vsi vredo od medicinskih sester do zdravnikov.

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodnišnica SG
25.10.2007 18:59:40   
Neža7
Jaz sem imela ful krasen babice med porodom pri 19 tednov. Seveda na žalost moja Neža ni preživela. Ampak! nočna izmena je bila popolnoma kontra. Nima lepih besed za tisto izmeno user posted image  Še na oddelku nisem bila zadovljna user posted image  Moja sestrična je tudi imela slabo izkušnje, ampak zgleda, da sva obe imela iste dve babici pri porodu.
Jaz bom rodila v Celju.....

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porodnišnica SG
26.10.2007 10:14:38   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Jaz sem imela ful krasen babice med porodom pri 19 tednov. Seveda na žalost moja Neža ni preživela. Ampak! nočna izmena je bila popolnoma kontra. Nima lepih besed za tisto izmeno user posted image  Še na oddelku nisem bila zadovljna user posted image  Moja sestrična je tudi imela slabo izkušnje, ampak zgleda, da sva obe imela iste dve babici pri porodu.
Jaz bom rodila v Celju.....


neža! kaj ti ni bilo na oddelku všeč.. jaz sem tam preležala 1 mesec  pa ni bilo niti dneva, da bi bila katera sestra slabe volje..

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porodnišnica SG
26.10.2007 13:44:27   
Neža7
Oba z možem sva izgubila prvega otroka. Moja izmena in tiste 2 babici, ko so bile z naju sta bile čudovite. Mi je res žal, da se ne spominjam imeni, ker so še podaljšale službo dokler nisem rodila.
Druga izmena in na oddleku, ki sem bila 2 dni je bila grozna. user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porodnišnica SG
26.10.2007 17:03:55   
MAJA127
Jaz sicer še nimam izkušenj, ker pričakujem prvega otročička user posted image
PDP imam 3.12. in moram priznati da me je kar malce strah kako bo vse skupaj potekalo (še posebej zato, ker želim imeti epiduralno - in ne vem ali bo resnično vse tako kot nam je bilo predstavljeno). Je pa zelo lepo prebrati pozitivne stvari o osebju, tako da mislim da je lahko strah odveč.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porodnišnica SG
27.10.2007 10:17:02   
saša80
maja  res lahko vžeš strah v en kot, ker osebje je res prijazno, na oddelku sploh. mislim pa da je veliko tut od tega odvisno kako si ti do njih...sama ko sem ležala skor 1 mesec na oddelku ti lahk povem, da sem lahko vsako minuto sestro kaj prosila pa so vedno ustregle brez da bi jim bilo težko ustrečt.. iz moje strani same pohvale..

(odgovor članu MAJA127)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porodnišnica SG
27.10.2007 16:55:05   
MAJA127
No, me veseli Saša da imaš tako dobre izkušnjeuser posted image .
Upam, da bom lahko tudi jaz kmalu poročala o svojih izkušnjah in da bodo le te resnično pozitivne.user posted image

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porodnišnica SG
28.10.2007 3:01:41   
pikica86
tudi jaz sem pred malo več kot dvema mesecema rodila čudovitega fantka-CR; z vsem osebjem sem bila zelo zadovoljna, nisem pa imela sreče z dežurnim zdravnikom, če se ne motim se je pisal dr. Kosi, dela še specializacijo in je zelo velik pristaš naravnega poroda.Kar odlašal je s CR, kljub temu da sem imela umetne popadke porod pa ni napredoval; vsako uro je rekel bomo še počakali, nato je na mojo srečo po 4 urah umetnih popadkov prišla druga zdravnica in mu rekla, da bi me že pred dvema urama moral dati na CR-ker porod ni šel nikamor, otrok je pa vedno bolj zatekal v glavo.Tako sem rodila s CR

Razen tega zdravnika pa za drugo osebje nimam nobenih pripomb, same pohvaleuser posted image

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu MAJA127)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Porodnišnica SG
28.10.2007 8:46:18   
saša80
pikica čestitke za sinekeuser posted image user posted image

glede dežurnih zdravnikov je pa vse možno, ker prihajajo v sg iz drugih porodnišnic..
ko sem js ležala na oddelku je bil pa en iz novega mesta dr.pišek al neki takega..pa je full čvekal z nami v sobi, se mu ni nič kaj prida dalo delat user posted image user posted image

lp

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Porodnišnica SG
28.10.2007 11:04:37   
lorch
Jaz sem pred kratkim imela ravno s tema dvema super izkušnje! Cimra je rodila pri dr. Kosziju,pa je rekla, da k njemu bi šla brez problema vedno rodit ker se je potrudil, pospešil porod, jo vzpodbujal in zelo nežno zašil.
Oba sta bila zelo prijazna, nam pomagala, da smo se sprostile, ker je že to da smo morale biti tam dovolj stresno, kar mi je bilo najbolj všeč, pa je to, da sta odgovarjala na vsa vprašanja, ki smo jih pacientke postavljale. Vsaki posebej sta se posvetila tako kot bi se morali vsi zdravniki.
ravno zaradi  Piška in Koszija grem z lažjim srcem in zmanj straha nazaj, ko bo treba.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Porodnišnica SG
5.11.2007 16:06:17   
Tende
V SG sem rodila pred slabim mesecem in lahko izrečem vse pohvale osebju,predvsem v porodni sobi. Prisotna je bila dr. Juvanova, ki se je blazno trudila,zelo je bila prijazna, pomagala mi je ves čas. Prav tako babica Aleksandra, ki je bila prava opora v najhujših minutah, me spodbujala,mi vlivala pogum. Pri samem porodu je bila prisotna še sestra, ki se mislim da uvaja za babico- Irena, ki je bila prav tako čudovita. Pomagale so mi predihavati popadke, me bodrile in res je bil krasen občutek, ker sem se popolnoma zanesla na njih. Res pa je, da sem jih ubogala in full sodelovala, ko so mi dajale napotke. Dr. Juvanova me je zašila,pa sploh nisem vedela kdaj. Resnično sem jim hvaležna, ker je zaradi njih porod zame še lepša izkušnja kot sicer. Rodila sem zvečer, štiri smo rojevale istočasno, res je bilo pestro, ampak so se max potrudile!user posted image
Tudi na oddelku je bilo vse o.k.. Res je, da imajo veliko dela, ampak vedno prisluhnejo in pomagajo po najboljših močeh.
Meni ni žal, da sem se odločila za SG, v bistvu je bilo boljše kot sem si prej sploh upala pomisliti.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Porodnišnica SG
5.11.2007 21:59:28   
saša80
tende... čestitke za rojstvo tvojega otroka najprej..
morem povedat, da imam enako mnenje o osebju v bolnici..moja osebna ginekologinja je dr juvanova in res je enkratna zdravnica...js imam same pohvalne besede glede nje. babico aleksandro pa tut poznam in je res prijazna ženska.. se mi zdi, da če bi vsi bili takšni kot je dr.juvanova pa osebje takšno kot si ga ti naštela bi bile pa res vse zadovoljne, a ne

lp

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Porodnišnica SG
6.11.2007 14:51:20   
taja80
Tudi jaz sem že rodila v SG pred skoraj 5 leti, ampak tedaj ni bilo ravno najbolje. Sedaj pa se odločujem kje bi rodila v SG ali CE. Vidim da ste kar zadovoljne s SG, mogoče se je pa sedaj kaj spremenilo. Ali je g. Juvanova nova?

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Porodnišnica SG
6.11.2007 23:14:09   
Tende
Saša, hvala za čestitke...
Jaz ne bi vedela, kako dolgo je že tam, jo pa na videz poznam že iz najstniških let, smo po porodu ugotavljali, zakaj mi je tako znana...user posted image  Je pa ženska na mestu, pa babice prav tako - sem jih več spoznala, ko sem hodila na ctg, ker sem bila že čez rok.
Pomembno se mi zdi, da jim zaupaš in predvsem, da v porodni sobi čimbolj sodeluješ, ko ti svetujejo in te usmerjajo, čeprav bi v bolečinah med popadki sama naredila kaj po svoje, jih je bolje ubogati, ker obvladajo.
Fino je že to, da ti ni treba ves čas ležati kot so to morale ženske včasih. Jaz sem bila nekaj časa na žogi, pa okrog sem hodila, največ časa sem bila na wc- ju, ker je bilo tam fajn hladno. Babica je prišla tja po mene, ko me je hotela pregledati. user posted image   V porodni je bila namreč res gužva, štiri smo rodile v roku ene ure in meni je bilo prevroče. So me pa potem zafrkavale, da mi je ta wc res koristil, ker sem bila kar naenkrat odprta in smo rodili kar hitro!
Punce, kar pogumno!

(odgovor članu taja80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Porodnišnica SG
7.11.2007 16:17:49   
SuzanaKK
Punce kaj pa glede klistirja. Sem slišala, da ga v SG ne delajo več, da dobiš svečko. Ampak baje je ful fajn, če ga dobiš, ali je ta svečka tudi tako učinkovita?

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Porodnišnica SG
7.11.2007 16:57:19   
niksa
Hay. Tudi jaz imam rok konec Januarja. Sicer pa sm rodila pred 20 meseci v SG in sem bila ful zadovoljna z osebjem. Dobila sem svečko in po 10 min na WC ju  sem bila odprta že 7 cm. To je bilo kar hitro in so bili vsi malo presenečeni saj sem pred odhodom na WC bila odprta komaj 2 cm. Tako da meni je ta svečka vse skupaj pospešila. Fajn. Babici sta bili super, mirni, zelo prijazni. Edino zdravniki pridejo pogledat samo tako by the way. Sedaj čakam 4. otroka in sploh ne razmišljam da bi rodila kje drugje kot v SG. Cao.

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Porodnišnica SG
7.11.2007 19:22:06   
taja80
Niksa
Kdaj imaš PDP? Tudi jaz sem januarka in bom verjetno rodila v SG. PDP pa imam 19.1.08

(odgovor članu niksa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Porodnišnica SG
7.11.2007 19:45:25   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK

Punce kaj pa glede klistirja. Sem slišala, da ga v SG ne delajo več, da dobiš svečko. Ampak baje je ful fajn, če ga dobiš, ali je ta svečka tudi tako učinkovita?


sama sem bila enkrat na eni operaciji in so mi dali klistir..jaz pravim, da ni bolšega kot klistir za sčistit telo... je neboleče pa še vse gre iz telesa..za svečke pa  ne vem kako so.

lp

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Porodnišnica SG
7.11.2007 19:47:19   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem dobila samo svečko. Ampak sem bila itak cela ''ščiščena'', ker sem bila 2dni pred porodom nonstop nekaj na wcju....user posted image

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?