|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi poizkus zanositve
21.7.2009 22:34:58   
niky31
Pozdravljeni vsi skupaj.

Pridružujem se vam, nova članica foruma RINGARAJA ˝Niki31˝.

Zelo neučakana na to kaj bo čez približno 7 dni pokazal test?  user posted image  ali user posted image
user posted image

S partnerjam si zelo želiva user posted image ,in sva zelo neučakana kaj bo pokazal test- da bi vasj bil test user posted image . Sama imam zelo pozitiven občutek.
Prve znake mislim da imam precej očitne, da bi moral biti test pozitiven, vendar ne vem za kaj me je tako  strah,da bi šlo kaj narobe (mislim, na izven maternično nosečnost). Imam dva znanki ki sta imele ta problem, vendar ne vem veliko o tem. 

Mislim da sem takoj (točno po dveh ali treh dneh po ovulaciji) začutila prve znake nosečnosti kot so ščipenje v prsih in napeta prsa. Poleg tega pa sem v spodnjem delu čutila čudne rahle bolečinice v jajčnikih (ščipenje, kar me skrbi)

Ve mogoče katera kaj več o tem?





Pa veliko user posted image  testov.
Niki







< Sporočilo je popravil Eja RR -- 22.7.2009 12:45:42 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
21.7.2009 22:47:05   
zmajaz
Precej močno ščipanje v jajčnikih (predvsem v levem) sem tudi jaz čutila na začetku v 1. nosečnosti in sem isto kot ti pomislila na možnost izvenmaternične nosečnosti, pa temu ni bilo tako. Se spomnim, da sem enkrat celo G vprašala, če je kaj narobe, da me v levem jajčniku tako špika, pa je rekel, da to ni nič, da se samo maternica širi.

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
21.7.2009 23:01:56   
niky31
Živjo ZMAJAZ,

Tudi jaz imam boličeno predvsem v levem jajčniku, samo še nimam potrjenega testa da sem user posted image , tako da nisem še bila pri ginekologinji.

Me je pa tvoj odgovr precej potolažil, res hvala user posted image user posted image .

Imam pa še eno vprašanje. Kakšne izkušnje imate. Kdaj greš običajno prvič k ginokologu?
Po pozitivnem testu ali se na primer lahko že prej posvetuješ ob podobni negotovosti da je kaj  narobe,vendar nisi še prepričana da si noseča?

Upam da bo vse  v redu in da bo test pozitiven.






(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 0:28:24   
Anonimen
Jaz sem imela prve znake nosečnsoti enake tistim znakom pred prihajajočo M, tako da pri sebi o kakšnih ekstra nosečniških znakih ne bi mogla govorit. Po približno 4. tednih nosečnsoti me je začelo topo boleti v spodnjem dleu hrbta zaradi raztegovanja vezi in večanja maternice, špikalo me je pa skozicelo nosečnost.

Za izvenmaternični nosečnosti je malce zgodaj govorit.

Test se dela po izostanku M, prej ni zanesljiv, pokličeš G., ta te naroči na pregled, naročajo pa različno, med 6. in 10. tednom nosečnosti, prej je brezveze, ker se na UZ nič ne vidi, pa tudi kasneje je včasih bolj vprašljiv.

(odgovor članu niky31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 7:20:34   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Precej močno ščipanje v jajčnikih (predvsem v levem) sem tudi jaz čutila na začetku v 1. nosečnosti in sem isto kot ti pomislila na možnost izvenmaternične nosečnosti, pa temu ni bilo tako. Se spomnim, da sem enkrat celo G vprašala, če je kaj narobe, da me v levem jajčniku tako špika, pa je rekel, da to ni nič, da se samo maternica širi.

Zmajaz tudi jaz sem imela močno ščipanje v levem jajčniku - ubistvu sem imela občutek kot bi mi kdo vsake nekoliko rinil nož vanj. Prav tako imam zelo povečane, trde in boleče joške. Je možno da sem zanosila? aja, pa imela sem znake za menstruacijo ampak je nisem dobila (bi jo morala 16.7.). je pa res, da nisem imela nobenih rjavih izcedkov. le čisto bel in gost... user posted image  kaj meniš? lahko naredim že test?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 7:27:25   
sunprincess
Test lahko narediš 1 dan po izostanku, pri tebi je od tega že 6 dni,...dobra si,da si zdržala tok časauser posted image  Poročaj kakšen je rezultat, jaz padržim pesti,da ugledašuser posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 7:42:12   
MLADAMAMICA
HVALA... a ga lahko že danes naredim popoldan, ali moram zjutraj na tešče?

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 7:44:51   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: niky31

Živjo ZMAJAZ,

Tudi jaz imam boličeno predvsem v levem jajčniku, samo še nimam potrjenega testa da sem user posted image , tako da nisem še bila pri ginekologinji.

Me je pa tvoj odgovr precej potolažil, res hvala user posted image user posted image .

Imam pa še eno vprašanje. Kakšne izkušnje imate. Kdaj greš običajno prvič k ginokologu?
Po pozitivnem testu ali se na primer lahko že prej posvetuješ ob podobni negotovosti da je kaj  narobe,vendar nisi še prepričana da si noseča?

Upam da bo vse  v redu in da bo test pozitiven.

narocijo te nekje v 7 tednu nosecnosti ko je srcek ze viden....prej je brez veze ker ti lahko pove samo da vidi ali ne vidi vreckice-zivljenja v njem pa ne more potrditi





(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 7:50:16   
Trilc
jaz tudi ne vem kaj naj si mislim.... situacija, nimam rednih m od prenehanja jemanja KT (od decembra 08), najprej 38 dni, naslednja 36, nato 35, nazadnje 47. Danes teče 56 dan..m pa še ni. Test je bil v nedeljo negativen.

Skrbi me, ker ni ne m niti user posted image  naj ne bi bila, me pa že od sobote nekje grozno špika tam doli (tako kot jih veliko opisuje), vsak dan čakam da se ulije, ker so bolečine res podobne tisti pred m. In sedaj ne vem, a naj lulam na tiste palčke vsak drugi dan, ali naj čakam ali ... sploh ne vem kaj naj....drugih znakov..boleče prsi npr. ni.

pa me skrbi da ni kaj narobe z mano oz. mojimi jajčniki.... user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 7:54:43   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

HVALA... a ga lahko že danes naredim popoldan, ali moram zjutraj na tešče?



je vseeno...ker so ti novi ze toliko obcutljivi


je pa najbolje prvi jutranji urin ker je najbolj nasicen z hormonom

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 7:57:03   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Trilc

jaz tudi ne vem kaj naj si mislim.... situacija, nimam rednih m od prenehanja jemanja KT (od decembra 08), najprej 38 dni, naslednja 36, nato 35, nazadnje 47. Danes teče 56 dan..m pa še ni. Test je bil v nedeljo negativen.

Skrbi me, ker ni ne m niti user posted image  naj ne bi bila, me pa že od sobote nekje grozno špika tam doli (tako kot jih veliko opisuje), vsak dan čakam da se ulije, ker so bolečine res podobne tisti pred m. In sedaj ne vem, a naj lulam na tiste palčke vsak drugi dan, ali naj čakam ali ... sploh ne vem kaj naj....drugih znakov..boleče prsi npr. ni.

pa me skrbi da ni kaj narobe z mano oz. mojimi jajčniki.... user posted image


manj ko se sekiras bolje je...jaz vem ko sva z mojmu poskusala in je vsak mesec malo zamujala pa spikal me je itd....ampak to sam zaradi zivcev...

pocakaj se dva dni in ponovi test...

za info. meni je user posted image pokazalo sele v 9. tednu

(odgovor članu Trilc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 11:23:51   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Trilc

jaz tudi ne vem kaj naj si mislim.... situacija, nimam rednih m od prenehanja jemanja KT (od decembra 08), najprej 38 dni, naslednja 36, nato 35, nazadnje 47. Danes teče 56 dan..m pa še ni. Test je bil v nedeljo negativen.

Skrbi me, ker ni ne m niti user posted image  naj ne bi bila, me pa že od sobote nekje grozno špika tam doli (tako kot jih veliko opisuje), vsak dan čakam da se ulije, ker so bolečine res podobne tisti pred m. In sedaj ne vem, a naj lulam na tiste palčke vsak drugi dan, ali naj čakam ali ... sploh ne vem kaj naj....drugih znakov..boleče prsi npr. ni.

pa me skrbi da ni kaj narobe z mano oz. mojimi jajčniki.... user posted image


Mene je tudi zelooooo špikalo v jajčnikih, joške pa me niso bolele, boleti so začele kasneje pa še to ne nekam zelo. Samo na dotik in včasih kaj špikne not.
Naredi test pa boš videla.
Veliko sreče!


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Trilc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 11:43:51   
anabelaana
lep pozdrav punce!
jap,tudi jaz se soocam z vsem tem okrog zanositve.
Trlic pri meni je tudi tako od dec neredne M enkrat na 33dni enkrat na 40dni sedaj bi jo morala dobit sicer pojma nimam kdaj ker niti vem ne na koliko dni naj si jo racunamuser posted image
bega me pa sledece,do sedaj sem vedno 10-15dni pred M dobila ogromen podkozni mozolj ki je par dni pred M izginil,bradavice so me na dotik bolele....do danes pa teh znakov ni,od zadnje M je točno 28dni,na trenutke zacutim spikanje v desnem jajcniku,vceraj zjutraj me je tako zabolelo v spodnjem delu trebuha kot nekaksen krc,že dva dni me pa v levi dojki kar na enkrat zaboli,zaščemi,zaskeli(neznam opisat)user posted image testa se nisem delala in ga tudi ne nameravam se,mislim da je se prezgodaj.
tko da sem cist zbegana,ker teh predznakov za M ni.kako ste kaj druge imele preden ste zanosile?

hvala i Lp

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 12:23:22   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
Zmajaz tudi jaz sem imela močno ščipanje v levem jajčniku - ubistvu sem imela občutek kot bi mi kdo vsake nekoliko rinil nož vanj. Prav tako imam zelo povečane, trde in boleče joške. Je možno da sem zanosila? aja, pa imela sem znake za menstruacijo ampak je nisem dobila (bi jo morala 16.7.). je pa res, da nisem imela nobenih rjavih izcedkov. le čisto bel in gost... user posted image  kaj meniš? lahko naredim že test?


Ja - točno take znake sem imela jaz v 1. nosečnosti. Test pa - kot pravijo - prvi dan izostanka M. Lahko ga v bistvu narediš kadar koli tekom dneva, ampak najbolj zanesljivo ti bo pa vendarle pokazal zjutraj. Ker če recimo veliko piješ čez dan, je lahko urin zelo razredčen in ni toliko hormona.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 12:25:30   
MLADAMAMICA
hvala za odgovor, mi katera še pove kateri test je najbolj zanesljiv?
in pa glede krvnega testa, ali lahko greš v zd in rečeš da bi pa to rad in ti pregledajo kri?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 12:26:21   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Trilc

jaz tudi ne vem kaj naj si mislim.... situacija, nimam rednih m od prenehanja jemanja KT (od decembra 08), najprej 38 dni, naslednja 36, nato 35, nazadnje 47. Danes teče 56 dan..m pa še ni. Test je bil v nedeljo negativen.

Skrbi me, ker ni ne m niti user posted image  naj ne bi bila, me pa že od sobote nekje grozno špika tam doli (tako kot jih veliko opisuje), vsak dan čakam da se ulije, ker so bolečine res podobne tisti pred m. In sedaj ne vem, a naj lulam na tiste palčke vsak drugi dan, ali naj čakam ali ... sploh ne vem kaj naj....drugih znakov..boleče prsi npr. ni.

pa me skrbi da ni kaj narobe z mano oz. mojimi jajčniki.... user posted image


Glede znako se nič ne obremenjuj - ene imajo vse možne znake, druge samo enega ali dva, tretje spet sploh nobenega. Tako da to ni nobeno merilo. Jaz sem recimo v 1. nosečnosti čutila močno špikanje v jajčnikih, prsi so se mi že takoj povečale in bile zelo občutjive, skoraj boleče na dotik, slabo mi bilo ... V 2. nosečnosti pa nisem imela prav nobenega znaka razen izostanka M, pa je bilo z nosečnostjo vse v redu.

(odgovor članu Trilc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 12:27:54   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

hvala za odgovor, mi katera še pove kateri test je najbolj zanesljiv?
in pa glede krvnega testa, ali lahko greš v zd in rečeš da bi pa to rad in ti pregledajo kri?


Za krvni test ti ne znam povedati, ker ga nisem delala, od navadnih testov pa je po mojih izkušnjah najbolj zanesljiv ClearBlue - meni je ta vedno prav pokazal. Pri drugih se zna celo zgoditi, da so lažno pozitivni in pokažejo nosečnost, s katere potem sploh nič ni.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 14:11:42   
Trilc
hvala vsem za info. nič, počakala bom še dan dva, ponovno naredila test... in če še kar ne bo nič, in bo še kar bolelo... potem mislim da bo čas za klic moji g...

do naslednjič, lp vsem in še enkrat hvala.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 14:43:07   
MLADAMAMICA
PUNCE... sem šla predčasno domov iz šihta, nism mogla zdržat, da ne naredim testa... CLEARBLUE je pokazal močan + kaj pa zdej? nemorem verjet... mam še en test, a ga naredim danes ali jutri? ali je to zihr?

(odgovor članu Trilc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 14:50:57   
Trilc
nisem strokovnjak, ampak jaz bi ti kar čestitala user posted image . pomoje je to to. user posted image .

prijetno user posted image  ti želim. :* 

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 14:53:54   
MLADAMAMICA
najlepša hvala user posted image user posted image user posted image  full sm happy in upam da boš ti tut ugledala plus-ek. končno... sploh ne vem kako naj povem možu, kako naj ga presenetim... kr jokam od veselja user posted image  - to bo moj prvi user posted image

(odgovor članu Trilc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 15:14:38   
zmajaz
Če ti je Clearblue pokazal močan plus, potem je to zagotovo nosečnost - ni potrebe delat še enega testa. Čestitam in lepo nosečnost ti želim! user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 15:22:41   
MLADAMAMICA
HVALA zmajaz, hvala obema... no, pol sm pa srečna user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 17:41:55   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

... no, pol sm pa srečna user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image   user posted image   user posted image Čestitam! user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.7.2009 22:50:07   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: S*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
... no, pol sm pa srečna user posted image  user posted image user posted image user posted image  

user posted image   user posted image   user posted image Čestitam! user posted image   user posted image   user posted image  

hvala S*

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?