|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rebeka in Viktorija
14.9.2006 14:22:42   
Anonimen
Za deklico imamo izbrano Rebeka in Viktorija. Katero vam je bolj všeč? Pa še to: ali mislite, da jo bodo drugi klicali s celim imenom, namreč da ne bi bila rebeka samo Beki, Viktorija pa samo Viki? Kakšne so vaše izkušnje s tem, tiste ki poznate kakšno Rebeko ali Viktorijo. Pa napišite seveda, ali sta vam ti dve imeni všeč.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 14:23:38   
Anonimen
Joj, pa ne no, ni lepo nobeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 14:46:00   
mimikimi
od teh dveh me je lepše Rebeka, poznam pa eno Viktorijo, ki jo vsi kličejo Vika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 14:48:57   
dudika
A si predstavljaš, da bodo tvojega otrkoa mogoče klicali Vikica...
Je potem boljše Rebeka...

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 14:55:55   
*alja*
Viktorija ni lepo, pa še noben je nebo klical po imeni ( pri nas so vse Viktorije - Vikice user posted image )

Rebeka je že boljše, vendar se jas nebi odločila za nobeno!

Sicer je pa to stvar okusa user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu dudika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 14:59:21   
vesna.com
Rebeka

(odgovor članu dudika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 15:03:58   
Anonimen
Jaz poznam eno Rebeko, ki jo vsi že celo življenje kličejo Rebeka in nič drugače. Poznam tudi eno Vikotrijo, ki jo vsi kličejo Viki.
Nekako mi je lepše Rebeka.

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 15:41:48   
brundi
JA KJE PA SI NAŠLA TA IMENA???REBEKA JE VSEEN BOLJŠ

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 15:47:24   
Zasanjana
Absolutno Rebeka!user posted image

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 15:50:34   
tulip
Poznam eno prijetno gospo, ki ji je ime Zmaga = Viktorija.user posted image  
Viktorijo lahko kličejo tudi Tori!
Rebeka ni napačno ime.
Kakorkoli, sigurno bo edina v poplavi Lan, Tej, Zal in podobnih dekliških imen, kar je tudi ena prednost.

< Sporočilo je popravil tulip -- 14.9.2006 15:51:06 >

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 16:14:33   
piščanc
evelin?

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 18:50:51   
soncece24
Evo eno s predpotopnim okusom - meni sta obe imeni zelo lepi, viktorija mi je tak bolj graciozno, rebeka pa bolj navihano. Počakaj, da vidiš svojo punčko in se potem odloči - al bo navihanka al pa princeska user posted image Meni tudi vsa ta tričrkovna imena sploh ne potegnejo - imam namreč takega sama, pa bi rajši mela kaj daljšega user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 19:54:06   
malecka_mateja
kak ste ene hudobneuser posted image  rebeka pa jer es zeloooooooooo lepo ime!moja sestrična je rebeka in če nebi bila ona bi bila moja hčerka sedaj pa na žalost nebo!
rebekauser posted image user posted image user posted image user posted image
vikotorija pa mi ni všeč amoak če ej tebi všeč zakaj pa ne saj bo tvoja hčerka važno da je tebi všeč in tvojemu!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 20:42:22   
lelaval
Viktorija, čeprav tudi Rebeka ni grdo

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 21:51:50   
ElaM



Rebeka




_____________________________

:)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rebeka in Viktorija
14.9.2006 22:10:47   
Jacqueline
Lepo mi je Viktoria, brez -j-. Ampak potem bi vsem povedala, da je Viktoria in nič drugače!!! Ker nobena od krajšav mi ni všeč!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rebeka in Viktorija
15.9.2006 15:46:12   
aprilb
Rebeka! Si predstavljam eno tako lepotico kot Julianne Moore - rdečelaso malo pegasto.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rebeka in Viktorija
16.9.2006 18:17:28   
copka
Kje je ta imena pobrala?- no, za tiste, ki ne veste: Viktorije so bile same pomembne kraljice. Za Rebeko sicer ne vem, samo mi je vsec, asociera na energicnost (morda zaradi Rebeke Dremelj)

1. Rebeka, 2. Viktorija

(odgovor članu aprilb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rebeka in Viktorija
16.9.2006 18:18:43   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj, pa ne no, ni lepo nobeno.


se vidi da nimaš okusa. user posted image user posted image user posted image user posted image skozi stoletja so ime viktorija imele odločne, zmagovalne ženske, s karakterjem


moji dve sta Viktorija in Evelin. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rebeka in Viktorija
16.9.2006 18:22:09   
copka
bravo Kirauser posted image  dober okus imasuser posted image

Ime Evelin me je pa cisto ocaralo!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rebeka in Viktorija
16.9.2006 18:22:52   
Anonimen
Meni osebno sta všeč obe imeni...
Rebeke ne poznam nobene, poznam pa dve Viktoriji, eno kličejo Viki, drugo pa kar s celim imenom...
Itak spozna človek skozi življenje veliko ljudi in vsak ga kliče na drugačen način  (ljubkovalnice, okrajšave,..).
Ko nekomu daš ime, lahko pričakuješ da ga ne bodo vsi enako klicali... tako je in tako bo...

Aja, moj favorit je Rebeka....  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rebeka in Viktorija
17.9.2006 23:35:36   
vika1
Jaz sem uradno VIKTORIJA,po domače Vika,Viki....
In meni je zelo,zelo všeč,EVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rebeka in Viktorija
18.9.2006 13:31:44   
kada
 lZelo lepa imena, čeprav mi je za malenkost lepše Rebeka. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rebeka in Viktorija
18.9.2006 20:50:34   
Anonimen
Rebeka mi je lepo ime user posted image .
Viktorija mi je samo "ok".

Ime človeka je pa lepo toliko, s kolikor ljubezni ga starši izgovarjamo in toliko, kolikor ga drugi občudujejo.

< Sporočilo je popravil Mič -- 18.9.2006 20:52:51 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rebeka in Viktorija
25.9.2006 18:27:33   
Grascakinja
Stvar staršev je, kako kličejo otroka in koliko so dosledni z drugimi, da enako kličejo otroke.

Mi imamo Karolino in jo prav vsi vedno kličejo Karolina - razen malih otrok v vrtcu, ki pač še ne znajo govoriti, se pa trudijo. Nikomur drugemu še na misel ne pride, da bi jo klical kako drugače. Na začetku naju je nekaj oseb vprašalo, ali ime kaj krajšamo. Povedali smo, da ne in se tega tudi držijo.
Poznam Aleksandre, ki so Saše ali Sandre ali Aleks, so pa tudi Aleksandre. Odvisno pač. Če torej ne želiš, da bo Vikica ali Beki, vztrajaj, da se jo kliče Viktorija ali Rebeka.

Če bomo mi imeli še kako pupiko, bo tudi Rebeka, Viktorija pa je takoj za tem imenom na vrsti.

Izbrala si čudoviti, močni, klasični imeni, čestitke! Za katero koli že se boš odločila, ne moreš zgrešit. Prej ustreliš mimo s kakim tričrkovnim imenom, ki bolj spominja na kolcanje kot na ime...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?