|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samonapihljiva blazina
20.6.2012 13:39:55   
Katjusa
Nabavila sem samonapihljive blazine in se ta vikend odpravljamo na blatno jezero, da jih statsiramo:))) pa me zanima a jih samo pustite da se malo napihnejo al jih kej dopihate? nikjer ne najdem če se jih sme dopihovati... hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samonapihljiva blazina
20.6.2012 14:34:30   
Tippi
Mi imamo tiste manj kakovostne in tudi tiste maloboljše (debelejše). Tud cenovno je ogromna razlika, ampak napihnit je pa vsako treba user posted image

Mi jih pustimo najprej, da se same napihnejo, potem pa še dodatno napihneš.

Lepe počitnice na blatnem!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samonapihljiva blazina
20.6.2012 17:06:22   
solinar
Samonapihljive blazine se same napihnejo in jih sama NE dopihuješ...zato tudi naziv samonapihljiva....najboljše da takoj ko postaviš šotor, odpreš ventil blazine in tako pustiš par ur da se napihne. Tako počnem že vrsto let tako z kvalitetno kot "manj kvalitetno", in še vedno smo na njih dobro spali, tako hči, žena in jaz....ne preveč komplicirat - preberi navodila in tako naredi kot piše.Če pa piše, da jo moraš dopihnit,potem pa tako naredi user posted image

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samonapihljiva blazina
20.6.2012 18:59:11   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: solinar

Samonapihljive blazine se same napihnejo in jih sama NE dopihuješ...zato tudi naziv samonapihljiva....najboljše da takoj ko postaviš šotor, odpreš ventil blazine in tako pustiš par ur da se napihne. Tako počnem že vrsto let tako z kvalitetno kot "manj kvalitetno", in še vedno smo na njih dobro spali, tako hči, žena in jaz....ne preveč komplicirat - preberi navodila in tako naredi kot piše.Če pa piše, da jo moraš dopihnit,potem pa tako naredi user posted image


Ah ja. Jaz jo pa vedno dopihujem. Kvalitetno in nekvalitetno, pa jih mam že nekaj let. Pa nikol nisem niti prebrala navodil. Brez krega prosim. očitno je tako, da vsak dela to po svoje. meni je tisto, ko se sama napihne, premalo, zato jo vedno dopihujemo.

< Sporočilo je popravil Tippi -- 20.6.2012 19:00:18 >

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samonapihljiva blazina
20.6.2012 20:23:02   
eva1
pri meni je pa v navodilih pisalo da jih prvič sama napihnem, potem pa ni več potrebno ...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samonapihljiva blazina
20.6.2012 22:51:25   
Anonimen
Pa ve na teh zadevah dejansko lahko spite? Mene je po parih urah ležanja na njej vse bolelo, ker imajo premalo ugreza user posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samonapihljiva blazina
20.6.2012 22:59:17   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pa ve na teh zadevah dejansko lahko spite? Mene je po parih urah ležanja na njej vse bolelo, ker imajo premalo ugreza user posted image


Jaz na svoji blazini v šotoru, boljš spim kot na jogiju doma user posted image

Dobra blazina za v šotor, je tud kr nekaj cekinov, ampak je tud fejst debela in se na njej odlično spi. Kolk pa maš debelino?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samonapihljiva blazina
20.6.2012 23:04:16   
Anonimen
Jaz je nimam, ker se po tisti preizkušnji noči zanjo nisem odločila ... je bila pa "debela" cca. 5cm. Na turbomaksimusu spim neprimerno bolje.

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samonapihljiva blazina
21.6.2012 6:28:12   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz je nimam, ker se po tisti preizkušnji noči zanjo nisem odločila ... je bila pa "debela" cca. 5cm. Na turbomaksimusu spim neprimerno bolje.


5 cm je kar debela blazina. Škoda da ti ne odgovarja. No, važno da si našla sebi primerno in je počitnikovanje prijetno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samonapihljiva blazina
21.6.2012 12:42:23   
viv_
Ja, samonapihljivke so zakon. Je pa tukaj odvisno tudi od tega, koliko odšteješ zanjo. Smo za hči kupili eno za 15€, kao otrok, lahek... pa je bila za en K.

Zdaj imamo 2 McKinley (za punce) 7,5 in 2 Trangoworlda (ex artiach) 10 cm in so zakon.

Jih mal dopihujem.

Otika - sej če je premal ugreza jo pa spustiš. Saj reguliraš trdoto.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samonapihljiva blazina
21.6.2012 12:52:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR
Otika - sej če je premal ugreza jo pa spustiš. Saj reguliraš trdoto.

Ne gre ... imam med boki in pasom preveč razlike in če jo spustim, da je hrbtenica vsaj približno ravna, sem pa z boki na tleh ... tak da te blazine res niso zame, pa mi je žal, ker manj prostora zavzamejo in manj je dela z njimi kot s turbomaksimusom ... ampak na tem pa spim kot angelček user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samonapihljiva blazina
28.6.2012 20:40:38   
Katjusa
Odlično je bilo dopihovanje res ni potrebno sem pa imela spodaj vseeno en armafleks ampak mislim da bi šlo tud brez njega:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samonapihljiva blazina
30.7.2012 10:13:54   
pajkica
A pa ni preozka ta blazina, ker je široka samo cca. 60 cm?
Sem tik pred nakupom, pa se ne vem kaj odločiti. A to ima vsak svojo, tiste dvojne (120 cm) najbrž niso tako praktične. Za naju bi bilo najbž najboljše, da bi imela vsak svojo. Kaj pa otroci?
Ne vem si kar ne predstavljam, kako je spati na širini 60 cm, po moje bi bila več na tleh kot na blazini user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samonapihljiva blazina
30.7.2012 13:00:25   
modrooka
Pajkica, obstajajo tudi širše, tudi 80 cm široke. Mi smo nabavili tele in so se super obnesle.

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_napih/samonapihljive.html

lp

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?