|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sedežna iz Neckermana ?
8.11.2005 9:14:49   
muki1
Zdravo.
Zanima me, če je katera žekupila sedežno prek Neckermanovega kataloga? Kako je zadovoljna s kvaliteto? Storitvami? Zadnjič sem gledala res lepo sedežno za nekih 150 jurjev,pa me zanima če drži vse kar tam piše? Pralna, lahko čiščenje.....BARVA JE BELA user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sedežna iz Neckermana ?
8.11.2005 9:22:05   
cmokec
Jaz prav iz kataloga nisem naročila sedežne, sem jo pa kupila od hrvaške firme, ki dela sedežne za nemški Neckerman. Kupila sem jo 5 let nazaj v Mercator Pohištvo. Cena je bila podobna tvoji. Je iz microfibre in se lepo čisti, tudi kvaliteta je dobra. Za 155.000 SIT sva dobila 1 enosed, 1 velik dvosed in 1 velik trosed.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sedežna iz Neckermana ?
8.11.2005 14:35:11   
Anonimen
Jap, naročila, dobila, plačala, obup!!!! Naročila sem jo iz Neckermanna leta 2002. Kupila sem jo v temno modri barvi, material je mikrovlakna.
No, tako po 3 letih kupujemo novo, ker:
- je mož deske v notranjosti že dvakrat menjaval in popravljal
- ker so vse "fedre" polomljene
- ker se sploh ne da čistit
- ker se pozna vsak flek
- ker se pasja dlaka dobesedno zalepi gor in niti s sesalcem ne gre dol
- ker je ležišče tako neudobno, da niti filma ne moreš komot pogledat gor

In zato jaz nikoli več ne bom kupila iz kataloga pohištva.

Možno pa je, da bi kak drug proizvod bil veliko boljši. Sicer so se notranje deske polomile pa že po enem letu.user posted image

Vso srečo!user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sedežna iz Neckermana ?
8.11.2005 20:33:16   
muki1
HVALA ZA INFO.

Po  mojem je tudi odvisno, kaj delaš na tej sedežni, Blacky. Če so vama po enem letu popokali fedri in se zlomile deske na kavču lahko rečeem le: hvala Bogu, da nisem vajina soseda user posted image  user posted image  user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sedežna iz Neckermana ?
10.11.2005 19:56:52   
india
Muki, tudi moja soseda ima podobne izkušnje s posteljo in kavčem iz Neckermana. Ni se dalo čistit, robovi so bili kmalo pbglodani, deske so popokale, pa verjemi, da je prestara za kakšno telovadbo ( soseda namreč)....po mojem ni to najboljši način kupovanja pohištva.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sedežna iz Neckermana ?
10.11.2005 22:06:25   
bamby
Mislila sem kupiti sedežno, ko pa sem dobila vzorca tkanin, me je minilo. Ena tkanina, ki je bila drugače koži prijazna, je bila preveč raztegljiva, druga pa je bila preveč plastična (kot umetno usnje). Sedaj pa berem odgovore in si mislim, hvala Bogu! Svetujem ti, da se raje zapelješ v eno trgovino s pohištvom in na lastne oči vidiš tkanino in sprobaš, kako se sedi na njej.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?