|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:21:07   
Anonimen
Zanima me vaše mnenje glede stvari, ki mene hudo žre. In sicer, mene je oče mojega partnerja in še en njegov sorodnik že parkrat poklical z imenom njegove bivše. Jst se tako bedasto počutim ampk vseen se delam kot d sm preslišala. Ampk me pa prizadene, da si po 11 mesecih ne morejo zapomnit imena.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:23:07   
loredana
Jaz mislim da si. Saj ne rečem da se partner zmoti, potem je frkauser posted image

Drugače pa, moja babica se vedno moti, skliče najprej vse sestrične preden pokliče mene. Nič slabega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:25:06   
Anonimen
Ne bi me motilo, če bi sklicali celo žlahto ampk z imenom bivše, ki je že tako občutljiva tema.

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:27:01   
jazzz27
meni sicer njegova mama al pa teta zmeraj zamenjata taprvo črko v imenu in sem pol zmer nekaj druzga, pa sva z dragim skup tri leta!! sicer me pa ne prizadene, ker če si človk pač ne more zapomnt, je pač z njim nekaj narobe, ne s tabo!! Ne se obremenjevat!! Lahko pa tvoj tu marsikaj naredi!! Moj zmer opozori mamo!! user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:30:46   
Anonimen
Ne, nisi preobčutljiva.

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:38:37   
Anonimen
Opomni jih ,da bivše že zdavnaj ni več in naj si že enkrat zapomnijo tvoje ime.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:44:29   
Anonimen
Moj fotr, mojega novega partnerja (skupaj sva leto pa pol) včasih pokliče z imenom bivšega. Moj dragi se sam posmeje in si misli svoje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:44:38   
Naja31
Brez veze se sekirat zaradi tega Važno da partner ve kako je tebi ime user posted image .
Moja babi izmenja vsa imena iz družine, ko kliče mene ali mojega sina. Obvezno nas postara za 1 generacijo. Mene kliče po imenu moje mame, mojega sina pa po imenu mojega brata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 13:54:34   
Rožica I
Mi imamo v žlahti Sanjo (ženo od bratranca), bivša njegova pa je Tanja user posted image . In moje žleht sestrične se dostikrat nalašč zmotijo user posted image , pol se pa režijo, ker vejo, da jo to blazno moti!

Če bi mene nekdo vztrajno klical drugače (pa če se zmoti ali nalašč) in bi me to motilo, bi ga naslednjič jaz ogovorila z drugim imenom user posted image ..In če bi rekel, da npr. on pa že ni Štefan, bi mu v smehu rekla, da ti tudi nisi tista, za katero te je poklical user posted image

Moj foter pa kliče mene in mojega sina z istim imenom včasih user posted image , pol pa naredimo tak štos iz tega, da se še naslednjič smejimo ob tem user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:01:25   
kovač
Jaz bi jih prijazno vprašala, če si je res tako težko zapomnit ime. Pa ne bi bila žaljiva. Ne se sekirat, če so butalci.

Škoda živcev, se ne splača!user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:07:45   
tanikaa
Ne vem. Odvisno, kak dolgo je bil tvoj partner z prejšnjo.

Motilo bi me, če bi si pa gnala k srcu pa ne vem. Odvisno od odnosa s partnerjem.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:10:31   
Anonimen
Ne nisi preobčutljiva! Jaz sem pri bivšem imela iste probleme. Njegova mama se je včasih zmotila ampak vem da ne namerno, od bivšega fanta brat in njegova punca pa sta to počela zanalašč, kar pa me je fejst motilo. Mojemu prijatelju je rekel komaj čakam da pride Francka da bom jo spet poklical kot Pepco.  ( s tem pa da je z bivšo bil narazen že 5 letuser posted image ) In on in njegova punca sta to prakticirala kar nekaj časa. Dokler mi ni film počil pa se jih vse nekam poslala pa odišla domov. Me je tašča 10x klicala po telefon pa ji nisem zdignila. Pol pa so vsi tak napadli od brata punco da je cela objokana odletela k njej domov in je teden dni ni bilo blizu. Od takrat nisma govorile. Zdaj pa sem zvedla, da ima moj bivši novo katera je z njim noseča in je od brata punca tako sceno zagnala da so se spet vsi pokregali. Brat pa je mogel spokat cote pa se preselit k njej. Skupaj sta 11 let. Kriza. V glavnem ne pusti se. Če se nehče zmoti 1x pa še to čisto na začetku in ker še ni dolgo kaj je bivša odišla pol je 1x ali 2x opravičeno kaj več pa bi mene že full motilo. V glavnem daj jim vedet da se na tvoj račun nebodo smejaliuser posted image user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:13:05   
tanikaa
A sem edina, ki ne razume post od zadnje anonimne?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:14:10   
Anonimen


Očitnouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

A sem edina, ki ne razume post od druge anonimne?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:15:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica



Očitnouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

A sem edina, ki ne razume post od druge anonimne?user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj zdaj sem še dvakrat prebrala pa se mi že sveti. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:19:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

[Saj zdaj sem še dvakrat prebrala pa se mi že sveti. user posted image


No viš da gre... sam drugič morš prej luč prižgat.

Sicer pa prva anonimna.... jz sem na to tud ful občutljiva. Ampak to v rodni familiji... me včasih pokličejo s petimi imeni preden zadanejo. Al pa kake stare tetke majo ful rade navado da mene kličejo s setrinim imenomuser posted image

Zdej sem sam nasmejim pa povem da nisem sestra. Poj se pa na doooolgoo opravičujejo... kar je včasih še huj. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:55:01   
Anonimen
Ja, si občutljiva. Vsak se lahko zmoti...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:56:45   
Naja31
Ne nisi preobčutljiva! Jaz sem pri bivšem imela iste probleme. Njegova mama se je včasih zmotila ampak vem da ne namerno, od bivšega fanta brat in njegova punca pa sta to počela zanalašč, kar pa me je fejst motilo. Mojemu prijatelju je rekel komaj čakam da pride Francka da bom jo spet poklical kot Pepco. ( s tem pa da je z bivšo bil narazen že 5 let ) In on in njegova punca sta to prakticirala kar nekaj časa. Dokler mi ni film počil pa se jih vse nekam poslala pa odišla domov. Me je tašča 10x klicala po telefon pa ji nisem zdignila. Pol pa so vsi tak napadli od brata punco da je cela objokana odletela k njej domov in je teden dni ni bilo blizu. Od takrat nisma govorile. Zdaj pa sem zvedla, da ima moj bivši novo katera je z njim noseča in je od brata punca tako sceno zagnala da so se spet vsi pokregali. Brat pa je mogel spokat cote pa se preselit k njej. Skupaj sta 11 let. Kriza. V glavnem ne pusti se. Če se nehče zmoti 1x pa še to čisto na začetku in ker še ni dolgo kaj je bivša odišla pol je 1x ali 2x opravičeno kaj več pa bi mene že full motilo. V glavnem daj jim vedet da se na tvoj račun nebodo smejali


Kakšna zgodbauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 14:57:23   
Ronči
mene bi motlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 15:28:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me vaše mnenje glede stvari, ki mene hudo žre. In sicer, mene je oče mojega partnerja in še en njegov sorodnik že parkrat poklical z imenom njegove bivše. Jst se tako bedasto počutim ampk vseen se delam kot d sm preslišala. Ampk me pa prizadene, da si po 11 mesecih ne morejo zapomnit imena.


Ja, si preobčutljiva - in ja, tudi jaz sem bila pred leti takšna user posted image  Zato te čisto razumem.
 
Ko me je možev sorodnik pred ene devetimi leti imenoval "Francka" namesto "Micka", sem moža doma masirala na vse viže - zdaj me je tega sram user posted image
 
Ko začneš sebe ceniti, se imeti rad in se spoštovati, ti začne za take reči dol viseti, poskusi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 16:18:12   
Anonimen
No, moj bratranec tako hitro menja punce (pa čisto vsako na vsa družinska srečanja in RD privleče) da nihče v družini ne sledi več. Pravzaprav se niti ne trudimo zapomniti. Pa njegove veze tudi trajajo do 2 leti, ampak potem pa kot da bi menjal za nov modela avta. Meni se zdi da vsakič spoznam kako drugo. In se nam je čisto zares že več kot enkrat zgodilo da smo jo poklicali po imenu bivše ali pa celo bivše-bivše.
Mogoče zato ker nam je bila bolj všeč, ali pa je njeno ime šlo bolj v uho.
Ko sem se lani poročila sem celo teto klicala in vprašala katero punco ima sedaj, da sem znala vabilo napisatuser posted image .

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 17:29:49   
Teya*D.
U joj zelo neprijetno...
Kaj vem, dedek od mojega se je tudi zmoto ampak ne z bivšo. Parkrat sem bila nekaj drugega kot to kaj sem, ker si ni mogel nikakor zapomnit, zdaj pa je ok. In ne nisi preobčutljiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 17:33:17   
Anonimen
Meni je to nemarno obnašanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 17:36:32   
baguSka
To je pa res cist clovesko... zmotit se. Sploh ce mas neki v navadi, ne mores kr tko skenslat, ne!? Tud jst se kr velikokrat u jezik ugriznem, pa men so tud vcasih mesal... Zdej pa menjajo prvo crko v imenu. Je*bi ga! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 17:58:32   
m76
Ne nisi. Enostavno, ko te pokliče po napačnem imenu, se ne odzovi, Pač saj ne kliče tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?