|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:21:28   
hugolina***
Saj pričakujem, da me boste napadle glede na to, da imam 2 otroka pa bom to vprašala.
Prsi si redno pregledeujem pa vse. Kadar se govori o pregledovanju se govori o zatrdlinah pa bulah pa to. Mam pa sama tak občutek, ko se dotaknem prsi kot, da bi čist na dnu mela tak plošček. Kako naj povem no. Pač drugače je mehko na dnu pa okoli na okoli trdo kot bi kak plošček bil notr. A mate ve tudi tak občutek ali pri vas tega ni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:24:39   
Anonimen
Sicer ne razumem kaj misliš, ampak če te skrbi pojdi do zdravnika. 

(odgovor članu hugolina***)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:27:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Saj pričakujem, da me boste napadle glede na to, da imam 2 otroka pa bom to vprašala.
Prsi si redno pregledeujem pa vse. Kadar se govori o pregledovanju se govori o zatrdlinah pa bulah pa to. Mam pa sama tak občutek, ko se dotaknem prsi kot, da bi čist na dnu mela tak plošček. Kako naj povem no. Pač drugače je mehko na dnu pa okoli na okoli trdo kot bi kak plošček bil notr. A mate ve tudi tak občutek ali pri vas tega ni.


Nočem te strašit... sam pri moji sosedi je blo tko, da ni zhačutla nobene bule al pa kaj, sam bradavice ji je začelo notr vlečt. pa je šla do dr., pa so ugotovili, da ima raka, sam ne v obliki bule, ampak v obliki ploščka ob kosti.

(odgovor članu hugolina***)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:28:55   
hugolina***
kaj mislim. Kako naj povem ko se dotaknem prsi pa pritisnem dol je spodaj trdo ob straneh se pa čuti kot, da bi bila notr kost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:32:24   
Anonimen
Pojdi do zdravnika. Za vsak slučaj. Nimaš kej zgubit.
Jst sm čist panična in obsedeno šlatam joške nonstop odkar je moja kolegica za rakom zbolela. Pri 25ih!user posted image

(odgovor članu hugolina***)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:32:49   
Naty_ka
Hugolina, jaz pa vem kaj misliš. In to kar praviš začutim tudi jaz. Mislim pa , da je to žleza. Ker sem že imela pregled in je G rekel da je to normalno.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:35:10   
vesel
Moja sestrična je imela isti primer in so ji ugotovili tumor oz.raka(3cm). Prosim te pejt na mamografijo,blo bi skoda,....

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:38:47   
karamela
Pojdi k zdravniku. Pa čimprej.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sj vem, da vam bo smešno samo moram vprašat
28.2.2008 22:43:37   
hugolina***
Saj lih to mi je čudno to kar opisujem čutim že vsa leta odkar prsi imam. Pa so mi jih med obema nosečnostima pregledovali. Pa tudi zdaj po porodu ni nikoli kdo rekel, da ni normalno. Samo nevem kako, da sem se danes spomenla na to kar prešinilo me je in me je zanimalo, če še katera tako čuti.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?