|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slike v stanovanju
13.1.2009 22:27:56   
taška30
Kakšne imate kaj slike? Kje ste jih kupile/cena?
Jaz bi imela nad sedežno ene 2 ali 3, v bistvu so mi bolj pomembne barve kot motiv, nič hudo umetniškega, bolj abstrakcija...

Kakšna ideja kam naj pogledam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slike v stanovanju
13.1.2009 22:30:33   
pob@linček
V Rutarju majo ful izbire dol spodi,se da kej najdituser posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slike v stanovanju
13.1.2009 22:39:16   
melanija
Jaz imam samo moje gobeline, ki sem jih naredila in še to so samo trije. Ostalega nočem in mi tudi ni pogodu. Če tega ne bi naredila, dvomim da bi sploh kaj vesila po stenah.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slike v stanovanju
13.1.2009 23:58:26   
Anonimen
Jaz imam pa na steni samo slike, ki mi nekaj pomenijo, t.j. spominki iz kakega potovanja, vokvirjena idrijska čipka, ki mi jo je sklekljala mami, fotografije, ki sem jih naredila sama ali jih je naredil moj fant, itd.  ... nikoli pa ne bi kupila npr. ene slike oz tistih printov na platno v Rutarju samo za to, ker po barvi paše v satanovanje. Se mi zdi, da je iz stanovanja treba narediti dom in ne razstavnega prostora.
Če pa te vseeno zanima imajo pa veliko izbiro teh printov na platno tudi v Bauhausu.

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slike v stanovanju
13.1.2009 23:59:39   
rija
to kar iščeš, sem dobila na nemškem ebayu po smešnih cenah.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 1:07:01   
hrchy
Ikea ima tud to kar isces...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 7:31:47   
Pikica76
Zakaj pa ne greš po platno in barve in sama kaj narišeš? Ali pa daš otrokom, boš vidla kakšne odtrgane slike bodo. Mi imamo namen to narest, samo se še nismo spravili k stvari. 

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 10:01:06   
Poka
Meni so tud všeč abstraktne, kot pa da je kaj narisano, razen če je zelo impresionistična slika. Super so mi take na platnu, pa da je brez okvirja. Okvirja sploh ne maram.

Sicer imam rada vso umetnost, ampak opremila bom pa izključno v enem stilu. Imamo doma neko ful dragoceno sliko, kupljeno na licitaciji na enem gradu, mi jo je žal, prodala je nikoli nebi, obesila pa tudi ne.

Se mi pa zdi dobra ideja, da ti kakšno naslikajo otroci, sploh če so še mlajši od 3 let user posted image

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 10:43:22   
Hope2
Imamo nekaj umetniških-originalov, nekaj kar nekeuser posted image , nekaj črnobelih fotografij, in nekaj, ki mi jih je 2 letni nečak narisal na platno. Eno bom pa dala delat mizarjuuser posted image - sem videla v Dubaju in je ne morem pozabit, tak da jo bom v dnevni nad kaučem obesila. Ni glih slika oz narisano, je pa umetnost in skoraj kot slikauser posted image

Sem pa v ikei videla kar nekaj lepihuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.1.2009 10:45:27 >

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 10:56:05   
bskrle
Mi imamo klasičen bogkov kot v kuhinji, na levo sliko s kruhom (Čemažar)na desni sveto Barbaro (slika na steklo, avtorice ne vem). Potem imamo nekaj podarjenih slik, vendar originale, ne kakšne fotokopije.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 11:16:38   
pomar*ANČA*
zaenkrat nič saj iščem slike od salvadorja dalija- seveda ne originaleuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 15:07:23   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

zaenkrat nič saj iščem slike od salvadorja dalija- seveda ne originaleuser posted image


jaz imam pa letos koledar z njegovimi slikami


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slike v stanovanju
14.1.2009 20:01:56   
taška30
Jej, jej, ne printov iz Baumaxauser posted image  ziher ne bi imela, za kakšne gobeline in kleklanja pa tudi nisem. Nočem imet razstavnega prostora doma kot je ena napisala, ampak imamo veliko sedežno umirjene barve in ogromno prazno steno nad njo in čutim, da bi moralo biti nekaj na steni, nekaj zelo živega, ker je ostala dnevna soba bolj umirjena.

Na DecorArt strani sem poleg čistih abstraktnih gledala tudi nekaj takega (so olja na platno):

user posted image

user posted image

Samo cena mi je kar huda, skoraj 90€ ena, saj ne da se spoznam na cene, samo tole je čisti no name.
Saj ne vem...


(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Slike v stanovanju
18.1.2009 19:05:04   
Mariposy
Ej meni pa ful dobro zgledajo puzzle v okvirju noro dobro zgledajo na steniuser posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Slike v stanovanju
18.1.2009 19:09:34   
MARTINŠČICA
Jaz sem skupaj zbrala različlne drobne predmete v oranžni in rumeni barvi, jih postavila na mizo v obliko pravokotnika, fotografiala in dala uokviriti. Malo nenavadno, ampak to mi je všeč.
Lahko pa tudi iz gipsa kaj oblikuješ na šper plato, popleskaš in daš uokviriti (ali ne)
Ali pa 3D slika - lepljenka iz različnih vrst in barv lesa.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Slike v stanovanju
22.1.2009 13:15:50   
livia
Mi smo že več kot eno leto useljeni, a še vedno brez slik. Iščem kaj pametnega v odtenkih rumeno-zeleni na platnu seveda brez okvirja, pa nič pametnega ne najdem. Najraje bi sama kaj narisala, čeprav bo to moj prvi poskus za kaj takega. Kako naj se tega sploh lotim? Kje kupim platno in barve? A rabim stojalo? Kako se pa platno napne čez okvir? A to se tako že kupi? Nasvete prosim.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?