|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrdljive Pamperske
20.2.2007 17:59:27   
Zamima
 
user posted image  mater sem jezna kot 100 hudičev!
Danes sem odprla Pamperske malo večje 5-9 kg sem jih imela doma, pa so bile prevelike, zdaj pa so ji prav. No, v čem je problem? Sem imela manjše pamperske in so bile super. Te tavečje pa ko se Zala malo polula smrdi na metre daleč!
Pri nobenih plenicah do zdaj ni kr smrdelo od nje user posted image  user posted image  user posted image , te pamperske pa so zanič al kaj za vraga!?!?

Jo še bolj pogosteje previjam danes, ker je res obup tole user posted image .
Jo previjem po 5 minutah že smrdi!user posted image user posted image user posted image

Še dobro, da ni še kakala, ker pol bi me ša res na rit vrglo po moje user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 18:23:17   
Maxica
Po čem pa smrdijo?user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 18:29:16   
natasar
Meni isto smrdijo, ko odprem paket ali pa ko uporabljam neke druge plenice in spet prešaltam na Pampers. Včasih zvečer moram kar v plenico pogledat, če se ni pokakala, ker res nisem prepričana, tak poseben vonj imajo. Sem pa že večkrat rekla, da ne bom kupila, ampak me vedno premami akcija. Sem pa opazila, da imajo poseben vonj samo vijolične Pamperske. Prijateljice tega ne opazijo in so zadovoljne z njimi.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 18:41:47   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Po čem pa smrdijo?user posted image  



kot bi bila nonstop polulana user posted image , sem ji zdaj Huggies dala not da preverim, kateri vrag je zdaj touser posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 18:53:02   
sazi
Meni so tudi vedno smredele, zato jih ne uporabljamo. Sploh nisem vedela ali je polulan ali pokakan ali nič - samo smrdele so. Newborn so bile super, od tam naprej pa... Kot rečeno, jih pri nas nimamo. Beauty baby ne smrdijo in pri našem malem tudi ne spuščajo - ne podnevi ne ponoči. 

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:08:13   
krfjolca
Katere Pamperkske pa imaš in kje kupljene? Jaz sem imela zadnjič zelene iz Mercatorja, pa so tudi ful smrdele ko se je polulal. Sem pa kupila vijolične Pamperske v Millerju, pa so super! Jih imamo za ponoči in za kam ven. Za doma pa Huggies.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:12:12   
Zamima
imam zelene pamperske (5-9 kg), kje pa so kupljene pa ne vem, ker sem jih dobila user posted image  user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:22:22   
Vesna
tudi meni pamperske smrdijo,imama raje lumpi,prav zaradi tega vonja.ne vem zakaj je tako,ampak smrdijo,kot stouser posted image .

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:24:32   
Zamima
Kaj pa Šparove? Beauty baby ali kaj so že? user posted image  Od koliko št. dalje so? oz. za koliko KG?

< Sporočilo je popravil Zamima -- 20.2.2007 19:25:15 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:28:11   
Zamima
pretty baby so menda user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:30:12   
krfjolca
Jaz sem zadnjič kupila Milerjeve, pa so totalno zanič. Trde, neudobne, pa še očitno mu ne pašejo na rito, ker čisto vsaka premoči pri strani.

Res poskusi ActiveFit Pamperske iz Muellerja. Meni so super, ker so mehke, vpojne, imajo tisto mehko mrežico čez vpojni del, pa elastične trakove za zapiranje. Nasploh pravijo, da so vse plenice v Millerju in DMu boljše, kot kake Mercatorjeve, ker so delane za nemški trg.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:35:32   
Strawberrie Cherrie
Ne samo da smrdijo (hvala Zamima, da si še ti opazila, in da nisem jaz norauser posted image ), še premočijo na vsake pol ure! Jaz sem tako srečna, da imam 10km do prve trgovine na avstrijski strani -> njihove MIDI so prav super.
Mullerjeve tut men niso všeč, Olana od DM so za vstran vrečt, dm nekaj Baby premočijo in povzročijo pleniščni izpuščaj, Huggies so mi plastičneuser posted image , lumpija še nisem kupila.
Sploh ne vem, kaj naj dam malemu od SLO plenic na rit!

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:39:39   
krfjolca
A si probala Huggies Soft&Dry? Meni se niso zdele plastične user posted image
Zdaj imam zelene z motivi medvedka Puja, pa so ful trše od Soft%Dry.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:42:05   
Strawberrie Cherrie
Krfjolca: 2 sem imela nekaj Huggiesk -> vijočlične z motivom morskih živalic -> pa se mu je tista plastika za pripopat pleničko (če veš kaj mislim, kar v nogico zarila, pa mu niso bile premajhne. Tako da jih imam še zdaj okoli 30doma...če jih katera ali kdo želi...

Soft&Dry še nisem poizkusila, mogoče bi pa bile OK?

< Sporočilo je popravil london_paris -- 20.2.2007 19:49:56 >

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:47:32   
Zamima
Evo huggieske sploh nič ne smrdijo user posted image  user posted image ,....
Defenitivno Pamperske smrdijo! user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:51:16   
Strawberrie Cherrie
Ne, saj Huggieske ne smrdijo...meni so plastične user posted image , pa da ne bo pomote, res sem poizkusila samo 2 -> vijolične z motivom morskih živali.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 19:53:21   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Ne samo da smrdijo (hvala Zamima, da si še ti opazila, in da nisem jaz norauser posted image ), še premočijo na vsake pol ure! Jaz sem tako srečna, da imam 10km do prve trgovine na avstrijski strani -> njihove MIDI so prav super.
Mullerjeve tut men niso všeč, Olana od DM so za vstran vrečt, dm nekaj Baby premočijo in povzročijo pleniščni izpuščaj, Huggies so mi plastičneuser posted image , lumpija še nisem kupila.
Sploh ne vem, kaj naj dam malemu od SLO plenic na rit!


prešaltaj na bombažne pleničke. Mi mamo racmanke, te za enkratno pa samo na potepanju, pa takrat poba obema ful smrd, ko se podela. Je le kemija not, pa steče reakcija. Tako sem vsaj nekje brala. V bombažnih pa ne smrdi, samo kakec jaz zavoham, ko ga pridela. Mam zgleda bolj lovski nos, ker R ga ne zavoha.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 20:00:12   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Ne, saj Huggieske ne smrdijo...meni so plastične user posted image , pa da ne bo pomote, res sem poizkusila samo 2 -> vijolične z motivom morskih živali.


Jaz imam huggieske z motivi Mikimiške pa še čist lepo se ji prilegajo, Pamperske pa so kar nekaj user posted image , še lepo jih ne gre gor naštimat, če me razumeteuser posted image , Res je, da so tanjše ampak zato nič boljšeuser posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 20:05:36   
ElaM
Ja, res smrdijo, kot bi otrok bil non stop polulan. user posted image
Jaz zdaj tudi hodim v millerja po plenice, isto Pamperske samo so delane v Nemčiji, in imajo tudi elastične trakove, te ki jih pa prodajajo druge trgovine so pa delane mislim, da na Poljskem in so res za en drek.

_____________________________

:)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 20:11:44   
MALINČICA
Evo, meni se isto dogaja. Do sedaj so mi še najboljše huggies. Od lumpija, pa pretty baby(ki so itak iste), pa pampreske...
Sem zadnjič bila pri zdravniku, pa sem imela pamperske in je ful smrdelo po urinu, ker je pač lulal v plenico. Mi je kar nerodno postalo, kot da ga redno ne previjam.
Pampers sucks!!!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 20:14:44   
Maxica
No, vidiš, jaz pa nimam teh izkušenj s pamperskami. Edino enkrat se mi je zdelo, da smrdijo po enem acetonu, drugače pa ne.
Zdaj pa uporabljamo te ta vijola, Aktive fit, so pa res za pohvalit, niso še prepuščale in nasploh so super.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 20:55:01   
Anonimen
MAxica mi tudi te vijoličaste uporabljamo ker me do zdaj še skoraj user posted image  nikoli niso pustile ne cedilu. V bistvu so me samo 1x. In to predvčerajšnjem ponoči, ko dete ni hotelo samo zaspati nazaj, pa sem ga dala na sebe da se malo pocarta in na meni zaspi, in medtem ko je noge držal narazen, sem naenkrat začutila nekaj toplega med nogami user posted image . PA sprva sploh nisem vedela kaj je, ker do zdaj še niso zatajile. Verjetno sem mu narobe gor dla plenico.

Irmy vijolične pamperske imaš zdaj tudi v šparu in mercatorju in so cenejše kot v müllerju. Kvaliteta je pa enaka.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 20:59:02   
Marogica
Mi smo že skoz na Huggies-kah in to pri obema otrokoma. Pamperske so premočile in se mi niso zdele ne vem kaj posebnega. No, saj najbrž tudi Huggies niso, vendar smo mi zadovoljni z njimi.

Zamimam, kaj pa če je ta mala kaj takega jedla oz. si ti kaj takega jedla, pa ima urin bolj močan vonj?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 21:11:05   
Zamima
Marogica, ko ji dam gor Huggiske je čist OK, je pa nonstop samo adaptirano mleko, je stara komaj 3 mesece user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smrdljive Pamperske
20.2.2007 21:33:27   
Naja31
To sem tudi jaz že slišala, ampak jaz nimam takih izkušenj.
Na zelenih pamperskah iz Mercatorja smo že od začetka, pa nismo imeli nobenih težav. Zdaj, ko se active fit dobijo tudi v Mercatorju, pa te kupujemo. In so res boljše.
Prej se mi nikoli ni dalo hoditi čez celo mesto v Muller samo zato da bi kupovala plenice.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?