|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spominjajmo se...
31.10.2007 10:16:24   
Ajvy
Ta tema je namenjena vsem, ki se radi spominjate dobrih ljudi, ki jih ni več med nami.....


Te dni mi spomin še posebej vleče k naši mami...bila je super oseba in zelo mi je žal, da se je morala njena pot končati.....
Vem, da me opazuje in se z mano veseli, me bodri kadar sem žalostna in mi stoji ob strani ob težkih trenutkih.....
Mati moja, rada te imam, do nebes pa še naprej...
                                                       tvoja hči

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 11:00:32   
Zamima
user posted image ah,.... mojemu dragemu user posted image , še vedno si my number 1!

user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 12:25:26   
lex
user posted image user posted image user posted image  najbolj pogrešam mojo omo, ki mi je bila kot druga mami. Najbolj težko mi je ker ne more videt mojih otrok oz. on ne morejo videt nje in jo spoznati in je imeti radi. Vem pa da nas čuva od tam kjer je. Potem pa še oba dedka, vendar je le malo drugače, kot pri njej. Bila je edinstvenauser posted image user posted image user posted image user posted image . Pogrešam te iz dneva v dan bolj in moja bolečina ni nič manjša kot tisti dan ko si odšla od nas.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 12:31:52   
Naty*Taja
Jaz pa na mojega očeta, ki tudi ni imel možnosti spoznat moja sončka. Ati pogrešam te.
Pa tudi mojo tretjo staro mamo, ki je bila zame edinstvena. ...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 12:54:48   
natasaom
jaz pa na mojo mami,ki na žalost ni spozanala nobene vnukinje user posted image user posted image  in pa na očeta,ki je vsaj vnučke poznal-čeprav zelo kratek čas.....
vem,da nas čuvata pred tistim ničvrednežem,ki nam uničuje življenje.....
hvala vama,ker sta mi dala življenje in sestro......

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 12:56:46   
Anonimen
Volga, upam, da si tam, kjer si zaslužiš.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 13:06:53   
Bubamaraa
najbolj pogrešam prijatelja, ki je naredil samomor... tolk pogrešam njegov iskren nasmeh, njegovo dobroto, njegovo toplo ramo, ki mi je bila velikokrat v oporo...res ga pogrešam... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 13:13:57   
Anonimen
Hudo mi je,ko se spomnim na mojega malega user posted image .Lani,ob takem času,sem bila ravno user posted image .Lepo je bilo,mislim,da sem v tem času imela ravno prvi pregled.Potem pa je odšla med zvezdice.Jutri ji bom prižgala svečko in nesla rožice.Danes bi bila stara že 3,5 mesece,in skupaj bi bili srečni.Pa je ni.

Pogrešam te,moja mala Anne Marie!

Tvoja mamicauser posted image

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 13:19:50   
Šaki
Pogrešam ja, veliko oseb,ki so prezgodaj odšle...tudi moja dva angelčka...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 13:21:52   
Nikita***
Pogrešam in še vedno objokujem svojo hči Nikito. Hudo mi je, ker tudi moje babice ni z nami že 12 let in jo močno pogrešam.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 15:32:50   
silvya
Pogrešam Melito, mojega malega user posted image . Sedaj bi bila stara 5 mesecev in 7 dni. Sinoči preden sem zaspala sem si v spomin priklicala kakšna je bila. Njen majhen nosek, temni kratki laski, njene zaprte očke, ki me nikoli niso mogle videti. Tako popoln otročiček pa ga vendarle nimam ob sebi.

Lepo je bilo, ko si živela v mojem trebuščku. Prinesla si mi toliko sreče, ko sem spoznala, da rasteš v meni. Še večja je žalost, ki si mi jo pustila, ker si odšla. Kakor koli že. Moj otrok si, za vedno. In jaz tvoja mama.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 17:29:14   
anajmad
Mojega preljubega sinčka Vida,ki je preminul pred tremi leti in tremi meseci. Jst mislim nanj vsak dan,ne samo ob prazniku mrtvih.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 17:54:36   
Gina
Mami!user posted image Ma saj tudi pisat ne morem danes, zdej pa jokam za vse vas, pa še sama sebi se smilim...ma sej ponavadi se ne, saj veš, to nima smisla, ampak... 9 let bo kmalu tega... hvala, ker si bila najboljše bitje na tem svetu. IN še si, vedno boš v mojem srcu. user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 18:39:33   
daka
Tudi moje ome ni več med nami.Odšla je pred 8 meseci in res jo pogrešam.Prav tako ni več obeh mojih ot-ov.Nanje  se spomnim skozi vso leto.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 18:44:33   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Ta tema je namenjena vsem, ki se radi spominjate dobrih ljudi, ki jih ni več med nami.....



Če bi lahko spreminjala usodo, bi še sedaj imela ob sebi svojega brata...približno 15 let je kar ga ni več med nami.Ampak duša je večna in svojo pot nadaljuje nekje drugje, tako, da po mojem prepričanju  nihče v resnici nikoli ne umre.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spominjajmo se...
31.10.2007 19:59:35   
Sulfinija
Jutri bo minilo ravno dve leti odkar sem zvedela,da sem nosečka.Žal mi je da se je moja nosečnost morala končati namreč najini user posted image  je nehal biti srček.Čeprav ne vem ali bi bil fantek ali punčka vem le to,da te možno pogrešam in ti prižigam jutri svečko moj-najin mali user posted image .

LP

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spominjajmo se...
1.11.2007 13:29:41   
Anonimen
Mami,ati,tete,strici i sestrična,tast in tašča,vedno ste z nami v nših srcih in mislih,ne bomo vas pozabili,upamo,da ste, tam kjer ste,srečni.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spominjajmo se...
1.11.2007 18:30:14   
PALOMA
jaz pa se spominjam mojega očeta, ki je pred 24 dnevi odšel. Malo me tolaži dejstvo da je spoznal svoja 2 vnukca in da sta od njega dobila vso dedijevo ljubezen in "potuho", kot je vedno rekel da otrok mora imeti nekoga, ki mu malo več dovoli. Vedno jima je govoril da sta nejgova ljubljenčka ona dva pa njemu zlati dedi.

Oče zelo te pogrešam, težko mi je brez tebe, vedno boš v mojem srcu. Hvala, ker si bi prav ti moj oče, rada te imam.

B

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spominjajmo se...
1.11.2007 18:43:54   
Anonimen
Vsi moji dragi so še z mano - razen tistih dveh naj naj dražjih, moji mali pikici....

Danes bi obe že tekali naokrog in kravžljali živce in druga bi čez dober teden upihnila drugo svečko....tko bosta pa danes goreli dve svečki....za dva mala angelčka...Kdove kaki pupici bi bili...

(odgovor članu PALOMA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spominjajmo se...
1.11.2007 22:04:59   
lindy
moji mali pikici user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spominjajmo se...
1.11.2007 22:16:32   
Anonimen
Moja mala pikica, mamica te ima rada user posted image

Bratranec, vsi te močno pogrešamo user posted image

Dedi, počivaj v zasluženem miru user posted image

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spominjajmo se...
1.11.2007 22:20:29   
julci
user posted image

Še tukaj svečke za mojo zlato mami,ki je zgubila boj z rakom pred 4 tedni,za mojo zlato babi in naši dve pikici,ki jim ni bilo dano živeti.Vsak dan si v mojih mislih,vsak dan je večja praznina.Vem kako bi zdaj uživala,ko bi cartala svoje tri sončke,kot si jim rekla.Pogrešam te.



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spominjajmo se...
2.11.2007 7:20:14   
Jaz*
Pravkar je minilo leto dni, odkar sem izgubila svojega najdražjega. Spominjam se ga vsak dan in neprestano mislim na njega, pogrešam ga, tako zelo ga pogrešam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bolečina preprosto ne preneha, upam pa, da me moj nejdražji čaka, tam, nekje... in da bova nekoč zopet skupaj, srečna in zaljubljena.

Počivaj v miru Matej in nikoli ne pozabi "Za naju ni slovesa, za naju je le ljubezen"
Tvoja zvezdica

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spominjajmo se...
2.11.2007 8:30:21   
sončnica24
Dedek user posted image

Stric user posted image

Boter user posted image

Tamara user posted image

Vsi ste odšli prehitro. Pravijo, da dobre ljudi Bog prej k sebi pokliče ker jih rabi, ne vem pa zakaj nam pusti takšno bolečino. Na vse so spomini prelepi da bi jih človek pozabil in vse vas močno, močno pogrešam in upam da se nekoč spet nekje srečamo.

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spominjajmo se...
2.11.2007 17:06:31   
Anonimen
 
Včeraj sem po dolgem času spet zbrala pogum,in z mojimi starši in sestro odšla na Polje belih vrtnic(Mb).Že vso jutro sem se psihično pripravljala na to.Moja Anne Marie je zadnje dni nonstop v mojih mislih-doma,v službi,s prijatelji,...Ko sem prišla tja,sem le prižgala svečko.Neka mati je jokala tam,za svojim otrokom,in v trenutku sem postala neznansko žalostna tudi jaz.Zato sem odšla,s solznimi očmi.Še danes ne razumem,kaj sem storila narobe,da ji srček ni več bil.Moji me doma tolažijo,da bom nekega dne imela zdravega otroka,in da je že moralo biti tako-sam kaj,ko me pa te besede ne potolažijo?!Moje pupice ni ob meni.Kmalu bo že leto dni,pa še vedno boli.
 
Močno te pogrešam,moja mala Anne Marie!user posted image

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?