|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steklena notranja vrata
1.9.2008 11:25:56   
maja1488
No mi bi to imeli. Kako se obnese, kje se naroči...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.9.2008 11:44:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 11:50:16   
Anonimen
Men je pri steklenih vratih minus teža(vsaj tista k sm jih jaz vidla so ful težka) in cena.

Razbijejo se ne, saj ni navadno steklo.
Kar se pa čiščenja tiče.....kaj lesena pa niso umazana oz. jih ni treba pucatuser posted image
Pa itak običajno dajo matirano steklo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 11:53:36   
baguSka
Kar se pa čiščenja tiče.....kaj lesena pa niso umazana oz. jih ni treba pucat


seveda se puca... ampak bl se puca, slabse je... user posted image user posted image user posted image  sploh ko glih obrises, pa pride cez tri minute otrok, ki ne doseze kljuke in odpre vrata s potiskom in se obe tacke poznata od odtisov... tkole bi jaz pomoje lahko res skoz za otrokom hodila s krpo v roki... user posted image  zato pa niso fajn taka vrata - res ne... pa ne da so druga manj cista zarad tega, ampak res ne seka tolko ven, kot pri steklu, kjer se vidi isto sekundo vsak drek, ki se prime...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 12:17:40   
frutka_
Jaz imam za kuhinjo rezervirana steklena drsna vrata z mlečnim, kaljenim steklom. Vrata še niso tako draga kot so vodila. Na mlečnem steklu se odtisi ne vidijo kaljeno steklo pa se razbije na drobne, drobne koščke. Vsako steklo je lomljivo!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 12:28:53   
sazi
Mi imamo majhnega otroka, končlujemo hišo in pričakujemo še enega otročka. Pa bomo imeli v dnevnobivalnem prostoru troje steklenih vrat - zelo široka drsna v dnevno sobo, drsna tudi za kuhinjo in iz predsobe še navadna steklena.
Za drsna sva gledala pri Raumplusu (vsaj zdi se mi), za navadna pa reflex. Naročala še nisva. Vem pa, da je precej drago.

Mi je jasno, da se bodo odtisi malih rokic poznali povsod, ampak zaradi tega ne bom ves čas letala s krpo naokrog - saj se vidi, da imamo majhne otroke. Mi je bolj pomembno, da imamo res dovolj svetlobe, kar je tudi (vsaj pri nas) poanta steklenih vrat.
Kar se pa razbitja tiče - steklo je obdelano tako, da razbitje ni življenjsko nevarno, če se razbije.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 13:23:21   
maja1488
Ostala dvoja vrata imamo wenge barve pa se tudi vidi vsak drek, tko da glede tega mi je ravno. Zanima me predvsem proizvajalec pa cca cena.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 13:45:36   
kraševka
Imam sina starega 22 mesecev, v dnevnih prostorih pa dvoje steklenih vrat in ogromno stekleno steno. Moram reči, da ni prav grdo videti odtisov malih rokic vsepovsod. Pri nakupu pazite samo na to, da izberete t.i. varne šipe. 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 13:46:02   
Paštetka
Odvisno, kje boste vse imela steklena vrata in kje so spalni prostori. Ker steklena vrata ne zadušijo toliko hrupa kot lesena. Torej, ko boš naslednič imela zvečer obiske, ti bodo kaj hitro znali otrke zbudit, če boste glasni. Prav tako, če boš v kuhinji ružila s piskri, se bo fajn slišalo v sobe. Zaradi tega smo mi v stanovanju steklena vrata odslovili.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 18:26:26   
Andra
trojna steklena vrata z montažo cca 1200 EUR, podboji in kljuke niso v tej ceni

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 21:33:57   
Eca
IZVIRNO SPOROČILO: Andra

trojna steklena vrata z montažo cca 1200 EUR, podboji in kljuke niso v tej ceni


Toliko sem jaz dala za enauser posted image steklena vrata z lesenim okvirjem. Pa otroci teh vrat ne morejo odpirat, ker so težka ko user posted image (dolžina 2,1m).

< Sporočilo je popravil Eca -- 1.9.2008 21:34:30 >


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Steklena notranja vrata
1.9.2008 22:17:38   
Andra
aja, če mi midva morala dat toliko za ena vrata jih sigurno ne bi nikoli imela

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Steklena notranja vrata
2.9.2008 10:16:37   
sazi
Andra, pa imaš ta troja vrata čisto steklena ali imajo kaj lesenega roba?

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Steklena notranja vrata
5.9.2008 9:49:33   
Andra
Vrata so cela steklena.
Če imajo lesen rob, potem imaš notri vitraž in to niso več steklena vrata....user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Steklena notranja vrata
5.9.2008 14:04:07   
sazi
Če imajo lesen rob, potem imaš notri vitraž in to niso več steklena vrata....

Ja, saj mi je jasno, samo presenečena sem bila zaradi cene, pa sem morala preverit.
Mi lahko izdaš, kje ste jih naročili?

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Steklena notranja vrata
6.9.2008 7:31:07   
Andra
steklarstvo v Mariboru

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Steklena notranja vrata
21.11.2008 10:18:19   
Poka
Iščem notranje steklene stene za poslovni prostor in se da dobit tudi take stene, ki so zvočno izolativne, pa celo protipožarne. Sistem je uvožen iz Danske, ful kvaliteten in eleganten, aluminijev okvir, ki ni nujno, da se opazi - po želji. Tudi drsna in navadna steklena vrata, steklo se pa dobi kakršno hočeš. Kaljeno, lepljeno, tako ko se ne vidi čez, barvno, vzorci... Nam so pa od vseh ponudnikov najhitrej odgovorili, pa tud od vseh predračunov, ki so po kvaliteti tam nekje, sam so eni tud ful grši - je to ene 30% cenej. Jaz bom dala tudi v hišo, ko bo postavljena dve steni. Če bo katero zanimalo, ji na ZS pošljem, tukaj raje ne bom delala reklame. . 

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?