|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steper- je kaj učinka?
5.1.2008 20:12:21   
žarnica
No,nabavla sem steper in sedaj mi že uspe 20 minut bit goruser posted image (vem,da ni dosti 20 minut,samo sem kar ponosna nase za začetek) ter delat s polno paro. Po končani vadbi me kr fajn noge bolijo. Kako pa je s tem na dolgi rok? Recimo,kdaj so vidni rezultati,če so?

Trudim se še s trebušnjaki,ti pa gredo malo težje. Je pa okol bokov in trebuha največja kriza,saj sta dve nosečnosti pustili posledice.user posted image

Torej-je možno s steperjem in trebušnjaki (ter seveda manj žri), izgubit 10 kg? Recimo v 6 mesecih? Al sem si zadala previsok cilj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steper- je kaj učinka?
5.1.2008 20:29:53   
eya
Po moje si na dobri poti do zastavljenega cilja. Predvsem še na prehrano pazi. Rezultati se bodo pa videli v 3 mesecih sigurno.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steper- je kaj učinka?
5.1.2008 23:09:23   
Putka
user posted image Ja, učinek je če boš uporabljala. Če ga boš samo gledala bolj malo.

Mislim da 3x tedensko po ene 30-45 minut ima 100% efekt. Maščobe se začnejo nekje po 20minut in več kurit, tako da vztrajaj čim dlje.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steper- je kaj učinka?
5.1.2008 23:12:27   
Seven*
Keri steper je fajn? Kaki webshop prosim... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steper- je kaj učinka?
5.1.2008 23:23:03   
rija
s trebušnjaki ne boš shujšala, pač pa si oblikovala trebuh....špehek bo treba stopit drugače. ...torej kombinacija....

glede steperja: jaz sem ga uporabljala, dokler se ni zlomil pod mano (pa ne zaradi teže,pač pa je enostavno pregorel user posted image )....nogice ne bodo nič tanjše, kvečjemu boš pridobila kak kilogram na račun mišične mase, ker mišice so težje od špeha....torej ne obupaj in ne stavi vseh kart samo na cifro na tehnici, pač pa se raje večkrat postavi pred ogledalo in oceni učinek tvoje vadbe user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steper- je kaj učinka?
6.1.2008 7:50:20   
mala zirafa
Jaz pa poleg gimn. vaj prakticiram aerobiko od tipa Poul Egene na you tube.Kar teče od mene in je super.Kaj je možno da se mi mišice na nogah po 3 dneh že malo poznajo-mislim so se skrčle?Okolica pravi da me je malo manj v nogah-stegnih.Res pa da zdaj vsak dan intenzivno treniram kritčne predele( po 8 mn. vsako miš. skupino+ 15 minut predhodne aer. vadbe.Tudi malo manj jem.V hofferju prodajajo nek milk shake za nadom. obroka, je zelo dober pa lačen nisi 3 ureuser posted image .
 
Rija, ko je mus. fiber prisoten, a je dobro kljub temu nadaljevat vask dan z vadbo al kak dan prekinit?Komaj hodimuser posted image .

Naj povem da se je najtežje odločit, kdaj začet z vadbo, ko pa si enkrat not pa ni problem, komaj čakaš.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Steper- je kaj učinka?
6.1.2008 9:28:58   
urška
da nimaš musalfibra moraš vsakič ko končaš z vajami narest en fajn streching. s tem iz mišic iztisneš mlečno kislino (neki takega) ki se med vadbo tvori v mišicah in potem povzroči bolečine.
pa še tole: če ne želiš pridobivati preveč na mišični masi moraš na napravah ki jih uporabljaš nastaviti najmanjši, kako nej rečem, ABS. torej da delaš z lahkoto, ne pa da se moraš ful matrat.
in glede na to da telovadiš je fajn če se poslužuješ beljakovinske diete, to je hrana za mišice.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steper- je kaj učinka?
6.1.2008 9:34:17   
rija
ja, nastavit manjšo intenzivnost, več ponovitev pa fajn je imeti kakšno uro z merilcem srčnega utripa, da vidiš, da ostajaš v aerobnem območju, kjer ti kuri špeh, sicer lahko pride do tega, da ti telo začne kurit mišice...


muskelfiber pa je pač nujno zlo prvih nekaj dni vadbe. ja, strečing ga bistvno omili, ne pa popolnoma odpravi. samo nadaljuj. začetek je vedno težak.

jaz beljakovinske diete nebi priporočala v prvih dveh tednih vadbe, ker ob njej nimaš dovolj energije

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steper- je kaj učinka?
6.1.2008 10:48:22   
Seven*
Še vedno ne vem katerega kupit. user posted image A je tisti iz TopShopa vredu?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Steper- je kaj učinka?
6.1.2008 12:23:46   
žarnica
jaz imam tistega iz Hoferja.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Steper- je kaj učinka?
6.1.2008 13:04:08   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Še vedno ne vem katerega kupit. user posted image A je tisti iz TopShopa vredu?


Ne vem, kakega imajo tam. Včeraj sem slučajno videla, da jih imajo tudi v Hervisu-tisti so v redu, smo jih imeli pri nas na aerobiki. Fajn je, da ima 2 ali 3 razl. nivoje, pa da ne drsi. Pa da se te stopničke za različno višino dajo lepo nastavit, da se ti ne spodmika.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Steper- je kaj učinka?
6.1.2008 13:27:49   
mala zirafa
V aer. vadbi vztrajam najmanj 20 minut brez prekinitve al pa še več Zato pa iščem kak daljši video.Gled krepitve mišic pa delam klasične vaje.
Mene je malo več v riti in stegnih, trebšnjaki se mi hitro poznajo.
Pa še to, a so vaje za noge bolj učinkovite če jih delaš stoje, kot pa leže?Vsakj občutek imam tak.
Glede steperja, mi je dolgočasen.Stvar človeka.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Steper- je kaj učinka?
30.1.2008 19:15:29   
Pingvinčica*
Jaz sem ga kupila:

http://www.fitnes-oprema.com/product_info.php?cPath=43&products_id=323

pošljeo v enem dnevu, vadbo bom kombinirala z elastičnimi ročkami.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?