|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdaj pa zares
2.8.2012 13:52:38   
Julija08
No, danes sem se odločila, da jutri pa res začnem....

Sem bila že na eni drugi temi, pa ni bilo kaj dosti z mano...med dopustom sem pridobila še dodatne dve kile...tko da sedaj imam pa dovolj!!!

Trenutno imam več kil kot takrat ko sem šla rodit...

TEŽA: 88KG
CILJ: 65KG
ROK: NOVO LETO

PLAN:
- čimmanj kruha (si bom kdaj pa kdaj spekla polnozrnatega)
- čimmanj sladkarij
- vsaj 2 litra vode
- nič brezveznih kalorij (sadni sokovi, kava iz avtomata, ostanki od sina, čokoladke v službi...)
- ločevanje živil (B in OH)
- nič po 19 uri
- vsaj 3 obroki na dan oz. 5 če se bo dalo
- več sadja in zelenjave
- več gibanja (3x na teden tek....moj tempo...itak grem tudi vsak dan na sprehod s psom (ampak od sedaj naprej hitra hoja))
- v službi nič lifta, peš v 3 štuk
- 1x na teden bom probala imeti sadni oz. zelenjavni dan


Pri meni je največji problem to, da obožujem OH (vse vrste kruha, testenine z vsemi možnimi prelivi....)

Se mi katera pridruži???

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 2.8.2012 21:08:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 14:19:46   
Dorianna
Jaz, jaz, jaaaaaazzzz. user posted image user posted image user posted image

Vedno zamudim tele začetke, zato se z veseljem priključim h klestenju oblin. Po 2 porodih nimam več izgovorov, da začnem s hujšanjem. Situacija pa podobna, kot pri tebi.
Trenutna teža: 91user posted image
Želena teža: 74 user posted image
Rok: novo leto user posted image

Kako? Predvsem z rednimi obroki, črtanjem sladkega oz tega čim manj (kakšen košček temne čokolade al pa kepice sladoleda si bom privoščila). Štartala sem s tekom. Plan: vsaj 5x tedensko 5km. To je to.
Do novega leta bo tehtnica pokazala pravo številko. user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 14:28:30   
Pigy
že 1000x sem od poroda začela pa vedno me neki zmoti. Nekak ni motivacije prave al kaj, kaj vem. Sej ne jem skoz, največja napaka je da čez dan skor ne jem proti večeru pa sam razmišljam, kaj bi lahko v usta dala.
Uglavnem se vam tokrat probam pridružit.

moja začetna teža 76 kg
rada bi prišla vsaj na 65 kg
časovno se ne bom omejila.

Ukvarjala se bom z vozičkanjem še naprej, pa zjutri ne bom več mela priboljškov (kruh, rogljički...) pa ne bom kupovala več čokolad.

Ajd punce gremo probat.

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 14:38:05   
Julija08
no, pa se nas bo nekaj nabralo....mah saj jaz sem že tudi 100x začela, pa kar ne najdem motivacije...bomo videli kako bo tokrat...

Sem si pa nekako zadala shujšati tudi, ker bi rada v kratkem še enega user posted image in na 20 kg podlage bom potem res še toliko težje shujšala;)))

Bo pa definitivno lažje, če se bomo tukaj spodbujale ;)))

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 14:41:01   
Pigy
se strinajm, sej jaz sem enkrat tko na rr našla fenomenalno skupino, ti povem da sem shujšala 20 kg, lepo držala imela svoj red, pol je pa prišla nosečnost, sej prve 4 mesece sem lepo držala nič se zredila, no na konc pa šla rodit s +30kg, prišla iz porodnišnice z -11kg, potem je šlo lepo dol dokler sem lepo po starem jedla, potem pa kr naenkrat ni blo časa za hrano in je obstalo na 75 +-.

Držim pesti da nam skupi uspe, ni lepšga kot se fenomenalno počutit v svojem telesuuser posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 14:49:53   
RAKICA1
Ojla no se vam še jaz pridružim pri hujšanju no jaz sem včeraj začela se paziti tako da je za enkrat za menoj drug dan skorajuser posted image user posted image user posted image uspešen.Rada bi prišla na težko 60kg , tenutno pa jih imam 75,80kg upam, da nam bo vsem uspelo do idealne teže.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 14:59:32   
Medea10
O fino, pa bom tud jaz končno imela vzodbudo! user posted image
Jaz v bistvu že ene 3 tedne telovadim (ne čist redno, ker mi včasih pač ni) in uspelo mi je zbit 1 kg.
Zdaj imam 63 kg (pred prvo nosečnostjo sem jih imela 49)
Moj cilj je 55 kg
Rok pa ČIMPREJ!

Na sami prehrani ravno ne delam, trudim se imet lahko večerjo (ponavadi kaka solatka), pa da po 19h več ne grem mimo hladilnika. user posted image OH se tud izogibam, če se da.
Po 2 porodih mi je ostalo precej trebuha in maščobe na nogah.

Za diete ravno nisem, ker preveč rada jem, zato sem se odločila da bo moja prehrana mal bolj zdrava in pač začela bom migat.

Zjutraj na tešče, ko so otroci še pridni user posted image se spravim pred tv, kjer mam naštimane pol urce telovadbe (razmigat se potem pa aerobična vadba + 3kg uteži), včasih namesto tega 20 min orbitreka potem pa še 20 minutk pilatesa na vrh.
Kateri dan se mi pa sploh neljubi in pač ne telovadim- pa bi morala, da bi se bolj na vagi poznalo.
Počasi menda že bo sam pridne mormo bit user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 15:03:38   
Pigy
jeeeee, pa nas bo velik. user posted image
Le glejte da se spodbujamo čimbolj, da nam uspe. Rada bi da dobim full voljo. user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 15:16:11   
Dorianna

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

jeeeee, pa nas bo velik. user posted image
Le glejte da se spodbujamo čimbolj, da nam uspe. Rada bi da dobim full voljo. user posted image



Se strinjam. Upam, da bo katera utegnila narest še kakšen seznamček, tako, da nas bodo tudi številke spodbujale.


IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Po 2 porodih mi je ostalo precej trebuha in maščobe na nogah.

Točno tako. Po prvem je še nekak 'stalo skupaj', po drugem pa se je vse razlezlo kot kvas, kajne? user posted image user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 15:25:51   
RAKICA1
No meni je tudi ostalo po porodih oreng veliko sem pa že dvakrat shujšala do teže kot sem želela user posted image user posted image user posted image user posted image seveda sedaj pa po četrtmu otroku ko sem že skoraj prišla do svoje teže sem pa začela z kontracepcijskimi tabletki in sem se nažalost zredila na tole težo da je obup, tako da upam da sedja z pridnostjo mi uspe ponovno shujšatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in seveda z podporo drugih punc ,da bomo si dobra motivacija za hujšanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 15:26:59   
Julija08
Mislim, da je res najbolj pomembna volja...ampak jaz jo težko najdem...pa ne vem zakaj mi hujšanje ne gre.

Pa sem v zadnjem letu ful stvari pri sebi poštimala:

- začela sem spet faks delat in tudi končala 1 letnik
- septembra sem nehala kaditi (po 10 intenzivnih letih...sem tudi pridobila 5 kg od takrat)

hujšanje mi pa ne gre in ne gre...

Nikoli si ne bi mislila, da bom tako z lahko nehala kadit (pa sem prej milijonkrat probala) ampak mi je naredilo klik v glavi...za hujšanje mi ga pa noče user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 15:35:45   
RAKICA1
Julija08 tudi to ti bo verjemi če je meni prvič uspelo z 90kg prilesti na 68kg in to obdržala, dokler nisem ponovno zanosila potem pa ko sem tretjo rodila sem z 88kg prišla nazaj na 68kg z četrtim pa ko sem začela hujšat sem imela 88kg in sem prišla na 62kg dokler nisem zaščito začela jemati potem pa je bilo konec, je pa res ,da si moramo biti v oporo in si vlivati voljo za hujšanje in boš videla da ti bo uspelo

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZDAJ PA ZARES...
2.8.2012 18:42:23   
neika
no, potem pa še mene dajte zraven....zdravstveni problemi se sicer počasi urejajo, a kile lezejo gor in gor. Ne vem, koliko jih je trenutn, vsekakor pa veliko in ni mi všeč več. S ponedeljkom je konec dopusta in ležernega prehranjevanja in lenarjenja, res se je treba v roke vzet. Na moje nizko telo imam cca 25 kg preveč.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 9:48:50   
*raci*
Evo, se bom pa še jaz pridružla. Tud jaz se že cel life ubadam s temi kilami. 3x sem že shujšaa za 20 kg, pa sem trenutno na najslabšemuser posted image
Drugač sem z hujšanjem začela že maja, prekinla za dva mesca, dopust, pikniki itd. No ta tedn pa spet začela na polno.
Nimam neke stroge diete, pač zdravo preharano, brez OH, brez sladkarij,samo temno čokolado in ledeno kavo, tej se ne odrečem za nič na svetuuser posted image , 5x na dan jest. Hodim v Lineo snello 2x na dan, drugač mi pa ne znese glih druga telovadba ( 2 punčki doma), čeprav je to samo izgovor vem!!!
Drugač imam 90 kg, želena teža 70 kg, samo če bo 75 kg bo tud čist ok, do novega leta, bi pa tud jaz rada to zrihtala.

Na pa začnimo skupaj!

Danes je bil zajtrk: 2x polnozrnat toast z abc sirčkom in 2 dcl mleka, zdele bom za malico pest lešnikov,
za kosilo verjetno kumarice z jogurtom, zvečer pa pade meso iz žara in kakšen paradižnik z olivnim oljem in česnomuser posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 10:15:02   
Dorianna

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Hodim v Lineo snello 2x na dan, drugač mi pa ne znese glih druga telovadba ( 2 punčki doma), čeprav je to samo izgovor vem!!!



Kam pa hodiš? A 2x na dan? Verjetno teden, kajne? Pa je ful drago, kajne?
Tudi jaz imam dva malčka doma, zato mi je še večja vzpodbuda, da grem ven na sprehod ali pa na vozičkanje.

Tud jaz se kavi ne odpovem. Dve beli kavi z mini žličko temnega trsnega sladkorja sta tista stimulacija za dan. user posted image

Moj zajtrk pa je bil jogurt s chio in 2 nektarini, za malico pa bom belo kavo. Za kosilo se še nisem odločila, verjetno tud samo kakšna solatka, ker tudi mene popoldan čaka piknik in bom papcala meso iz žara in paradižnik. Če bo vmes kriza, bom pojedla kakšen kos sadja.
Tud športala sem že...lahen 5km tek za danes je že obkljukan. user posted image


(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 10:33:38   
*raci*
ja, sorry res. 2x na teden. ja drago je, vzela sem 5 mesečni porgram torej cca 50 obiskov,plačala sem 100 % in dobila mal popusta 1.710,00 eur. Če me moj ne bi spodbujal in sam reku, da naj gem verjtn ne bi šla, ker sem že hodila in me je blo sram se vrnit še težja kot prej user posted image ,hodim pa v lj

kdaj ti je pa ratal 5 km pereteč, če imaš dojenčka, si ga dala v varstvo?

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 11:08:56   
RAKICA1
Ojla no moj današnji zajtrk pa je bil čokolino, sem pojedla za sinčkom. Malico si bom privoščila nektarino in zraven malo grozdja za kosilo pa še nobene ideje nimam a mogoče ima kakšna kakšno dobro idejo. No za menoj je danes drugi uspešen dan tako da sem kar ponosna na sebe in tudi na vagi kar lepo kažeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo volja ostala do moje teže željene. No jaz sem pa z telovadbo malo lena sam to se pa bom tudi še lotila
raci dobra si da za to vržeš toliko denarja

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 11:19:17   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

ja, sorry res. 2x na teden. ja drago je, vzela sem 5 mesečni porgram torej cca 50 obiskov,plačala sem 100 % in dobila mal popusta 1.710,00 eur. Če me moj ne bi spodbujal in sam reku, da naj gem verjtn ne bi šla, ker sem že hodila in me je blo sram se vrnit še težja kot prej user posted image ,hodim pa v lj

Malo, da se vmešam. Sem imela tudi sama nek paket pri konkurenčne salonu, ki me je tudi tu nekje stal. Čisto nič ni bilo uspeha, ker sama nisem nič delala.
Sicer je veliko denarja, čisto, čisto mickeno mi je žal, da sem ga tja dala, ampka ok sem se takrat pač v dobri veri tak odločla.
Si že enkrat bila tam, torej veš kaj te čaka. Na srce ti polagam, da pij veliko vode in telovadi. Žal, če sam ne narediš še kaj zraven, bo uspeh manjši in kratkoročen. Res ti želim, da ne bi vrgla denarja v koš, tak kot sem ga jaz.
Danes pa res zagotovo lahko trdim, da nas, starejše, ki imamo že otroke... reši le telovadba, voda, zdrava prehrana in ne-pozne večerje.
Sama že 1,5 meseca tekam in hitro hodim. Sicer na kilah ni velikega uspeha, ampak zg. del telesa mi je ziher za eno konf. št. manjši. Pa niti ne pazim pri hrani veliko.
Če sem jaz, ki je mrzla telovadbo, še posebej tek uspela spremenit razmišljanje... mislim, da potem vsaka lahko user posted image  Res sem tek sovražla user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 11:22:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jaz sem pa z telovadbo malo lena sam to se pa bom tudi še lotila

RAKICA moja draga... kaj ti naj napišem? Žal, ti moram napisati, da brez telovadbe ne bo šlo. Hudo mi je, da to bereše, ampak žal user posted image
Meni je res pomagalo, da sem si dala meni najboljšo muziko v slušalke in nabila do konca. Dvigne motivacijo. Probaj tako. Totalni odklop.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 11:27:28   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jaz sem pa z telovadbo malo lena sam to se pa bom tudi še lotila

RAKICA moja draga... kaj ti naj napišem? Žal, ti moram napisati, da brez telovadbe ne bo šlo. Hudo mi je, da to bereše, ampak žal user posted image
Meni je res pomagalo, da sem si dala meni najboljšo muziko v slušalke in nabila do konca. Dvigne motivacijo. Probaj tako. Totalni odklop.

Saj veš, da jaz za to nimam trenutno časa vse štiri otroke imam doma pa še mami morem sedaj oreng pomagat zato sem tudi en teden prej končala dopust vešuser posted image user posted image user posted image sam vedno so mi starši pomagal tako, da sedaj tudi jaz moram pomagat oreng. Saj ko bo čas ponovno se bom spravila nazaj na kolo,da se bom lahko ponovno rekrairalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 12:32:03   
Kabija
Ojla,

tudi jaz se vam pridružim, ker imam tudi dovolj, da vedno prelagam na jutri.
Zdaj pa zares. Ko sem šla rodit, sem imela 99,9 kguser posted image , trenutno sem na 91 kg.
Rabim sam velik volje in eno orng brco user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 12:49:52   
*raci*
ja vem, velik denaraja. Ampak jest brez tega ne bi zmogla. Men se včasih zdi, da sem odvisna od hrane. Mogoče se sliši smešn, a jest se res počutim tako.

Tako, da denar je tam, zdaj je pa od mene odvisn kolk bom pridna. Sem pa že hodila in morem reč, da je super zadeva. Samo treba spremenit način življanja in ne samo imet nekih diet. V jesen bom začela tudi z skupinsko vadbo in odbojko pa bo.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 12:51:39   
*raci*
Zanimivo bi blo še napisat višino na naše teže. No, jaz imam 169 cm in 90 kg.

rakica, imaš ti doma mogoče nedonošenčka?

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 12:54:24   
Medea10
Včeraj sem večerjala lubenico. 3x v celi noči sem šla na wc user posted image kot da bi bla noseča.
Za zajtrk jogurt z müslijem. Namest jutranje telovadbe, sesanje in brisanje tal user posted image
Zdaj grem neko malenkost pojest, še ne vem kaj.
Pa počasi kuhat. Za kosilo bodo svinjski zrezki v omaki, rizi bizi in rdeča pesa, za malico vmes še ne vem kaj bom, zvečer pa menda solatka.
Zvečer grem pa še malo na orbija, da se konkretno premigam.

(odgovor članu Kabija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ZDAJ PA ZARES...
3.8.2012 13:03:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

ja vem, velik denaraja. Ampak jest brez tega ne bi zmogla. Men se včasih zdi, da sem odvisna od hrane. Mogoče se sliši smešn, a jest se res počutim tako.

Tako, da denar je tam, zdaj je pa od mene odvisn kolk bom pridna. Sem pa že hodila in morem reč, da je super zadeva. Samo treba spremenit način življanja in ne samo imet nekih diet. V jesen bom začela tudi z skupinsko vadbo in odbojko pa bo.

Od hrane smo vsi odvisni user posted image
Ampak zlorabljati se je ne sme in imeti motnjo hranjenja. Vem, kaj pišem, ker sem to imela.
Kakšne stvari pa boš imela tam v salonu? Kake aparate, terapije?

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?