|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ pred abrazijo!!!
2.12.2005 6:51:24   
Sulfinija
Punce jaz kar ne morem verjet kaj se nama bo spet danes zgodilo,da najine pikice več n bo pri nama.
Zanima me katere ste dožoivele podobno ali mi lahko katera pove ti pred abrazijo naredijo še tam kak pregled in UZ?

LP MOjca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UZ pred abrazijo!!!
2.12.2005 7:30:50   
sand
Res mi je žal, da moraš čez vse to in mislim, da res ni fajn,ampak ostani na svoji poti in občuduj svoje življenje z druge strani, saj ta vedno prinese čudeže.POGUM!
Glede abrazije, jaz sem jo imela in sicer 5t po porodu, ker so pozbili del posteljice.Na urgenci ti bodo najprej naredili UZ, potem greš v operacijski blok, ti dajo posteljo in opremo, te pripravijo za poseg in potem čakaš, jaz sem bila pred vrsto, ker sem imela mojega sončka s sabo, ker sva se dojila.Dali ti bodo splošno narkozo, meni so dali samo lokalno, na mojo željo, zato, da sem lahko takoj dojila.Je za zdržat, če boš imela pa splošno pa itak nič ne čutiš,se zbudiš mal še tam odležiš, dobiš flašo antibiotika v žilo in će je vse ok greš domov.
Kmalu bo za tabo,glavo pokonci,novo bizje te potrbuje veselo in pozitivno.Drži se,lp Sand

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UZ pred abrazijo!!!
2.12.2005 8:08:37   
borovnicka
Meni so naredili UZ, nato sem lepo počakala in v splošni narkozi zaspala ter se zbudila v sobi. Čeprav so bili trenutki težki (sama veš, da se ne da opisat), sem vesela da je ginekologinja dobro opravila svoje delo, saj okrog men že divja mali nagajivček.

Držim pesti!

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UZ pred abrazijo!!!
4.12.2005 13:06:25   
Klarissa
jaz sem imela tik pred abrazijo (10H)  še en pregled z UZ, ki je potrdil, da srček ne bije.
par ur kasneje (ob 13H) sem imela abrazijo, ob 18h sem pa šla domov.
drži se. mora biti kmalu bolje.

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?