|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vgradne oamre Akron
1.4.2008 11:32:51   
LARIKA
Zdravo punce,

Z možem kupujeva omaro, pomoje da že pol leta, ker se enostavno ne moreva odločit katero naj vzameva. Bila sva že pri večih ponudnikih in roko na srce imajo zasoljene cene. Pa sva našla Akron, ker si glede na prostor ki ga imava ne moreva ravno privoščit klasične omare, ampak samo vgradno z drsnimi vrati. In me seveda zanima, če ima katera tako omaro, kako ste kaj zadovoljne? So vredne svojega denarja? Ima katera omaro od Akrona? Mnjena user posted image

Hvala

_____________________________

Imejmo se radi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vgradne oamre Akron
1.4.2008 12:32:29   
MUNIKA
V prvem stanovnaju smo imeli omaro Akron in bili zelo zadovoljni. Ko smo se preselili smo naročili enako pri privatniku. Bila je precej cenejša, vendar smo bili z njo nezadovoljnji. Bil je predvsem problem v drsanju vrat po ležajih in debelini vrat, ki so se nam pričla kriviti in so posledično tudi težje drsela. Tako, da smo se sedaj v novem stanovanju zopet odločili za Akron.

Lp Munika

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vgradne oamre Akron
2.4.2008 8:20:19   
Pauline
Jaz imam tri vgradne omare iz Akrona. Meni so super, sem zelo zadovoljna.
Če so vredne svojega denarja........za vgradne omare smo se odločili zaradi izkoristka prostora in v tistem trenutku je bila od Akrona ponudba najbolj ugodna....me je pa cena kr malo šokirala.
Če ti ni problem denar, bi ti jih svetovala.

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu MUNIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vgradne oamre Akron
3.4.2008 12:17:00   
Jančika_
Pri prijateljici sem si par dni nazaj dobro ogledala HobiMont (Celje, v Inposu naspoti City Centra) vgradne omare in sem bila kar nadušena, moram reči. Zelo dobra izdelava, zmerne cene, prijateljica je bila zelo zadovoljna z odnosom, držali so se rokov. Na vrata omare natiskajo tudi izbran vzorec - zgleda fantastično.

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vgradne oamre Akron
5.1.2011 19:07:52   
Zlata verižica
Midva sva prenavljala spalnico in iskala vgradno omaro. Ponudbe vgradnih omar po meri so me na rit vrgle. Da sem potem že skoraj šla nazaj na klasične omare. Potem sem pa našla spalnico Alples in zraven še njihovo vgradno omaro Alplux na Ilambienti.com ful ugodno. Tko da imam spalnico pa še vgradno omaro, ki paše zraven, ne da bi izbirala vzorce in materiale, a bodo pasali zraven postelje in omarice ali ne.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vgradne oamre Akron
5.1.2011 19:11:31   
Putka
Čakam da našparam, potem grem v Akron po omareuser posted image . Prijateljica jo je pol leta nazaj kupila, čez 3 metre, izvlečni predali, police, lak beljena nekje 1.500€. Je pa pregledala vso ponudbo v pol Slovenije, so pri Akronu najbolj ugodni in kvalitetni.

(odgovor članu Zlata verižica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vgradne oamre Akron
9.1.2011 18:19:29   
piamaria
Pa še jaz...mi smo dali pri privat mizarju za 4,8 metra omare 1480 EUR...
super je.user posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vgradne oamre Akron
17.10.2011 17:42:47   
brezka
O, tole je pa več kot pocen. Nam lahko zaupaš, pri katerem mizarju si tole naročila. Jaz gledam tuki: vgradne omare Sicer nikjer ni napisan, kolk stane, samo se da zelo dobr dogovarjat za ceno, saj dajo popust na gotovino ...

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vgradne oamre Akron
18.10.2011 22:40:54   
ČebelicaMaja
Mi smo imeli tudi v prejšnem stanovanju Akron in sem bila zelo zadovoljna. Zdaj sem za hišo tudi iskala ponudbe- Akron, Izi Mobil in tista firma v Lesnini na Brdu, ki dela vgradne omare- je bil Akron dosti bolj ugoden, pa še idejno so mi res dobro zrisali (dosti bolje kot ostala dva ponudnika). Potem nas je pa mizar pregovoril, da nam naredi masivo za isti denar- pa smo zagrabili (je hiša bolj v starinskem stilu in paše tak design)... sicer mu je bilo potem žal, ker ni dosti zaslužil, ampak lepo pa jeuser posted image ... Vseeno priporočam Akron...je pa tako, da imajo nekoliko manj materialov in kombinacij na izbiro kot drugi, a za moj okus, povsem dovolj, da sestaviš omaro, ki ti je všeč ... 

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?