|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodna postelja
22.6.2007 17:37:16   
moci
jo ima kdo? kako se obnese? mene zeloooo mika. je pa blazno draga in se ne bi zafrknila in potem spala na starem jogijuuser posted image
p.s. saj ne vem pod katero temo naj tole prilepimuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodna postelja
22.6.2007 18:21:10   
ajat
Oj
midva jo imava. Z njo smo prezadovoljni. Zelo lepo se prilagaja telesu.Zame je vredna svoje cene in mojega starega jogija prav nič ne pogrešam user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodna postelja
22.6.2007 19:02:45   
karamela
Ajat user posted image user posted image , vidim da si se odločila in kupila vodno posteljo. Jaz jo tudi imam in sem zelo zadovoljna....Prilega se hrbtenici, zbudiš se naspan.



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodna postelja
22.6.2007 19:59:17   
MarijaPo
Jaz jo imam prav tako, ze kaksnih 8 let spim na njej.

Mislim, da to ni glih lahka odlocitev, ker meni se vcasih zdi, da zato, ker se tako vgreznem potem ne dobim dosti zraka, torej diham tistega malo zraka, ki je tudi z mano v vdolbini, pa vcasih se mi zdi, kot da sem v viseci mrezi in ce lezim na boku, se mi zdi, da imam cist lateralno ukrivljeno hrbtenico. Ko sem bila noseca, je bila zelo v redu, ceprav tud ne vedno. Pri porodu sem skoraj najbolj do vsega pogresala vodno posteljo, bi ene 10x lazje na njej rodila, ker me hrbet ne bi tok bolel. 

Mi je pa izjemno velik feature to, da je ogrevana in da me pozimi ne zebe v noge. To mi je skoraj neprecenljivo.
Naj se omenim, da imam velike tezave s hrbetnico, imam skoliozo in slabo drzo, tako da me hrbet non stop boli.

Srecno odlocitev, glede na to, da smo v dobi kapitalizma in je vse, kar je drago se posebej privlacno, mislim, da vem kako se bos odlocila. :)


(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodna postelja
22.6.2007 20:08:47   
moci
user posted image user posted image
nisem prepričana, sredstev še niuser posted image mogoče se pa poročivauser posted image
kaj pa znamke, lectus ali je ostalo tudi ok?

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodna postelja
22.6.2007 21:21:04   
karamela
Kar jaz poznam so o.k. in iste kvalitete lectus in danaja. Danaja pa je cenovno bolj ugodna. Poglej si malo na njigove spletne strani pa boš videla.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodna postelja
22.6.2007 21:22:06   
karamela
 Sorry nisem dokončala stavka. Aja hotla sem povedat pa boš videla razliko v ceni. Kvaliteta pa naj bi bila enaka.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodna postelja
22.6.2007 23:16:41   
eya
Moja tast in tašča jo imata, sta zadovoljna, edino na začetku sta rabila kar nekaj časa (in slabo prespanih noči), da sta se navadila nanjo.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vodna postelja
24.6.2007 9:24:44   
frutka_
Moja mami in ati jo imata in sta full zadovoljna. Imata možnost nastavitve trdote  vodnega jedra, nastavitev toplote... Mislim, da sta vzela od Lectus firme. Kolikor sta iskala razne firme z vodnimi posteljami sta bila  z njihovo ponudbo najbolj zadovoljna. Poleg sta dokupila še okvir za posteljo. Mislim da ju je prišlo skupaj cca 500tisočakov tolarjev. Je pa postelja zelo težka, tako da moraš vedeti ali ti gre s statiko hiše, stanovanja skoz, zaradi teže.
Jaz bi jo tudi imela ampak imamo v hiši še lesene stropove in zaradi teže odpade.user posted image
Je pa sploh fajn pri ljudeh, ki imajo alergije, ker ko se ponoči potiš in izgubljaš tekočino-švicaš, se ti švic v jogi recimo vpija. Pri vodni postelji pa se ti to nabira na tem jedru in tako samo obrišeš vsake toliko te izločke.


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vodna postelja
24.6.2007 21:28:06   
Anonimen
Jst sem spala na njej in še danes mi je uganka kako se na njej seksa, k ti vsak udarec vrne dvakrat nazaj. user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vodna postelja
27.6.2007 19:23:59   
frutka_
Pikec trdoto si nastavljaš.Lahko imaš kar fajn čvrsto ležišče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vodna postelja
27.6.2007 19:26:53   
triša
Vodna postelja je zakon za spat.
Edino une stvari ...saj veš.... pa je znanost in aerobika na njej karkoli izvajat. Ne vem mogoče je slabo naštimana, ampak mene meče k na trampolinu.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vodna postelja
28.6.2007 6:35:17   
Anonimen
Midva imava lectusovo in sva zadovoljna, celo tako fejst, da sva jo dala pripeljat še v puščavouser posted image .  Kako počet vragolije gor? Ne vem, mene nič ne moti, poleg tega ,kdo pa pravi, da jih je potrebno delat vedno v posteljiuser posted image .


(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?