|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 15:31:21   
tinkatonka
Ravno včeraj sva se s partnerjem ornk skregala, tko da sem na koncu jokala 1 uro (še dodatni vpliv nosečniških hormonov), pa še glava me je potem do danes zjutraj bolela. Pa sem se (ker nisem mogla spat) spraševala,  zaradi katerih stvari se sploh kregava. Pri nama je najpogostejši vzrok za prepir denar. Jaz sem žal po sili razmer nezaposlena, zarad tega nezadovoljna sama s sabo na trenutke, od tod moja tečnoba in priznam, ponavadi sem jaz tista, ki začne prepir. Se pa na koncu, ko se strasti malo poležejo, vedno opravičim, ker mi je res žal.

Kaj so pa najpogostejši povodi prepirov pri vas doma:
- denar
- različni pogledi na vzgojo otroka
- ljubosumje
- ........... ????

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 15:44:22   
Anonimen
Denar ne, ljubosumje sploh ne, po moj kr neke traparije. Največkrat zato, ker mora zjutraj vstat in mu je vse napoti, vse narobe, takrat je najbolje, da sem tiho.

u, aja, sem se spomnila. Računalnik....če slučajno kaj "narobe" naredim, po nesreči, je ogenj v strehi.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 16:07:09   
Nixxon
bedarije
način vožnje
najina prekratka lajtnga
...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 16:10:24   
beba76
Midva se največkrat (skoraj zmerom) spreva zaradi tega, ker ga cele dneve ni doma - služba. Odide zjutraj pred 7, domov pa, če pride ob 17, je to praznik! Po navadi pa tam med 18. in 19. Jaz pa že več kot eno leto doma in mi enostavno falijo ljudje za pogovarjat, pa sem včasih že sama sebi tečna ko 100 user posted image .
Ja, pa včasih pride še kaj kar tak, brez veze. Pol pa se pobotamo in se mamo spet neskončno radi...user posted image . Po moje ga ni para, da se nebi nikdar sprl, čeprav sem na tem forumu že zasledila, da nekatere pišejo, da se pa s svojim partnerjem nikdar ne sprejo. Ja, menda..user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 16:35:57   
Skorpija
Pri naju je to ponavadi pospravljanje, pa kakšne traparije v zvezi z lastniškimi deleži v hiši - jaz sem bolj popustljiva, on bolj ošter, večinoma pa čiste bedarije, da si spucava ventile... Ne poznam pa parov, ki se ne bi kregali - to ja sodi zraven, važno je, da se znamo pogovoriti in rešiti problem, ko se strasti pomirijo, a ne!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 17:44:00   
Anonimen
-  kuhanje

- pospravljanje

- različni pogledi na vzgojo otroka - on pravi da ji moram trmo izbit z udarcem user posted image user posted image user posted image user posted image  v čemer se jaz NEEE STRINJAM in mi je hudo ko jo mahne po riti zaradi večne trme

- način vožnje - zaradi tega me je prvič udaril, me ni sram povedati oz.priznati

- bedarije,.......
pa še kaj bi se našlo


< Sporočilo je popravil Tassy -- 25.1.2006 17:45:18 >

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 17:44:59   
lenika
- pospravljanje
- njegovo odlašanje dolžnosti

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 18:46:04   
tipka
Brala sem eno statistiko, pet najpogostejših vzrokov za prepir:

- denar
- tašča
- vzgoja
- dveh se več ne spomnim, je še katera brala to?user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 18:58:14   
Anonimen
Tassy, ne vem, če boš samo prebrala ali tudi "prebavila".user posted image

Tako kot si napisala, prvič udaril, ni te sram,...., domnevam, da te večkrat udari, če že ne kaj hujšega. Ločiti je treba med vzgojo otrok in vzgojnimi po riti in med tepenjem žensk. Odobravati bi ga bilo mogoče, če bi te po riti, če bi bil on odgovoren za tvojo vzgojo in če bi ti potrebovala vzgojo. To, kar sem napisala, je seveda nesmisel, otroci morajo odrasti, preden se poročijo, za njihovo vzgojo morajo poskrbeti starši in ne partner.

Preberi v Žurnalu ali oni drugi zastonj reviji, ravno ta teden je bilo, pretepene ženske res imajo sindrom pretepene ženske in grejo po poti najmanjšega odpora, ker drugače ne znajo in zmorejo, ampak ta članek sem površno preletela in noter piše, da so tudi te ženske odrasle in je njihova dolžnost, da ravnajo kot odrasle, narediti morajo vse, da preprečijo, da bi njihov otrok živel v strahu. Verjemi, vem o čem govorim, živela sem v smrtnem strahu pred očetom. Mamo je samo občasno udaril, ji grozil, a za malo punčko je to dovolj. Kake posledice imam, nimam pojma, morala bi se spraviti k tovrstni literaturi, vem pa, da sem imela grozno otroštvo.

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 20:58:20   
*maja
Prvi razlog je ta , da ga ni skoraj nič doma (zaradi službe), na drugem mestu pa je denar (žal user posted image ).
No tu pa tam, pa se seveda najde včasih kakšna bedarija zaradi katere se sploh ne splača kregati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 21:06:31   
Gina
- zaradi otrok, vzgoje

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 21:12:39   
Anonimen
Zaradi ignorance.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 21:38:02   
soncece24
ponavadi zaradi bedarij in njegove nepopisne trme in otročjeg obnašanja al pa mojega pretiravanja. zgrabiva se redko, ampak takrat konkretno, ponavadi naju hitro mine in se pobotava, sploh pa noben od naju ni pretirano zamerljiv in nikoli si pri naslednjem prepiru ne očitava še vsega za nazaj.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 21:39:18   
urška
se podpišem pod tipko.
edino da bi jaz dala taščo na prvo mesto....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 21:47:31   
CIPRESA
Kaj pa vem nič točno določenega...zaradi majhnih bedarij pol pa jaz molčim in grem pol je pa on še bolj jezen ker se z njim ne pogovarjam...sem bolj take sorte da če sem jezna se rada sama skuliram nikoli ne "udarim" na hitro nazaj on pa je bolj take sorte da vse naglas naprej vrže pa misli da moram bit jaz tud taka... ja no to je tisto zakar se midva najpogosteje kregava....na koncu pol neveva več zakaj sva se že začelauser posted image user posted image user posted image user posted image   Ampak pravijo da se nasprotja privlačijo user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 22:06:02   
Anonimen
Meni dvigne pokrovko zaradi tega, ker:
1.) on nikoli ne pospravi posode dlje od korita
2.) se mu zdi vse brezveze (živi po načelu "sej bo že nekak")
3.) še ni dojel pomena samostalnika "ura" in glagola "biti točen"

On pa ponori, ker:
1.) mene hipoma kakšna stvar (npr. RR) tako potegne, da pozabim na vse drugo
2.) ga stalno silim v nekaj
3.) po njegovem preveč zapravljam

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
25.1.2006 23:28:20   
Anonimen
Moram rečt, da se pošteno sploh še nisva skregala (pa še presneto dobro vem, kaj je kreganje - od bivšega)...
Ampak meni pa vseeno nekoliko "dvigne pokrov", kadar on vse ve vnaprej (pesimistična šlogarca,bi mu rekla), pa kadar "teži" zaradi pasjih dlak in pospravljanja, ali pa, kadar je čisto brez volje (po njegovem mnenju zato, ker je itak vse brezveze).
Jaz pa njega spravim ob živce (recimo temu tako), ker nimam 24 ur na dan v rokah kuhalnice in metle ali pa kadar psa ne peljem ven takrat, kadar se njemu zazdi, da bi ga morala (ali pa sem premalo časa zunaj).
Drugače pa imava tudi nekoliko drugačen pogled na način vzgoje otrok (on bi poslal otroke v tujsko legijo, jaz sem pristaš tega, da se učijo na napakah in da naj se znajdejo, če se hočejo česa naučiti) in si zato "poveva kakšen zanimiv stavek").
Ampak se pa nikoli ne zmerjava, nikoli ne vpijeva eden na drugega, nikoli ne mečeva stvari in se niti pod razno ne ponižujeva, ne tepeva in podobno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 7:40:09   
kalbo
Pri nas je pa ponavadi kreg v hiši, če hočem kaj kupituser posted image , zelo redko zaradi česa drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 8:24:10   
soncece24
Kerensa, moj ma tudi kdaj take pesimistične napade, moj foter mu pravi takrat "ptica zloslutnica"user posted image user posted image user posted image user posted image ne vem kje je to pobral user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 8:39:19   
MarijaPo
Menda je v ameriki najvec locitev zaradi denarja - se folk glede tega najbolj krega.

Midva se k sreci zaradi denarja ne kregava, ker ga imava dovolj ni ni nikoli problem (hvala bogu!!!).

Kregava se najveckrat zaradi pospravljanja, tega da on prevec dela (kar pol, ko sestejem ure sploh ni res, samo jaz imam tak obcutek, ker sem skos doma), kaksnih ocitkov,...
Mi je pa neskoncno zoprno se kregat, ker sem potem vedno zelo zelo slabe volje.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 10:14:49   
lelaval
Zaradi njegove mame.user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 10:23:11   
tanikaa
1. zaradi njegovega večnega buljenja v tv in računalnik, ko jaz smatram da bi bilo potrebno kaj naredit

2. redko kdaj vidi delo, ki že več tednov bode v nos, on pa bode nos v tv...prekleti ded

3. njegovega spanja, ki lahko traja tudi 14 ur ...sovražim ga user posted image user posted image user posted image

4. več pa se ne kregava, ker sem jaz idealna in brez napak user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 10:29:13   
CUKRČEK
Največkrat zato, ker se njemu vse zdi tako samoumevno. Naprimer včeraj ga ni bilo domov za koslilo in ga kličem, kje hudiča je, ker je že vse kuhano. Pa pove, da je pri svojih starših, ker so pač nekaj delali. In kaj se sploh "razburjam", ketr itak bi lahko sama vedela, da bo on tisti dan gor, kot vsako leto ob tem deluuser posted image  Ja, hudiča, voham naj jaz kaj ima on v glavi. In pol se skregava, a neuser posted image


Jaz bi pač mogla vohat, kaj on misli...ker gospodu je itak odveč povedat.
In zarad tega je največkrat kreg.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
26.1.2006 10:40:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 11:33:56   
ur+sa
zaradi raznoraznih bedarij-čist po nepotrebnemuser posted image
-ljubosumje
-tut včasih zaradi "tašče"
..pa še kaj se najde..user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?