|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   WC školjka
20.11.2013 20:35:17   
Nasy
Pozdravček! Pri nas je, zgleda, ful kamna, se v školjki spodaj tako grdo nabirauser posted image V DM-u kupim tablete, ponavadi pustim čez noč in malo spuca..zdaj jih nisem imela, ker nismo bili že dolgo v DM-u pa sem se kr namatrala, da je šlo kaj stran..obstaja še kakšna druga varianta tole spucat? Kis bi najbrž pomagal, če bi vso vodo ven pobrala, da ga ne razredčim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: WC školjka
20.11.2013 20:45:12   
Izabelina
ja kis ziher deluje ampak je treba vso vodo najprej ven spravit... mi mamo tut vedno velik kamna in se vsake tolko spravim, najprej čist spucam in zdrgnem, da fizično odstranim kar gre, potem ko je čisto z enim lončkom poberem vn vso ostalo vodo in nalijem notr kis pustim par urc in se spet sveti...

pa menda kokakola, če zliješ tavelko flašo not in pustiš čez noč, samo tega še nism sprobala, sm pa že večkrat slišala...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: WC školjka
20.11.2013 22:12:43   
AKP
Meni ponavada pomaga čistilo WC NET. Ga zvečer nalijem in je zjutraj stranišče lepo čisto.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: WC školjka
20.11.2013 22:28:13   
Lukka
Ok, najprej kar se tiče kokakole - ni šans, da jo vlijem v WC, ker bi jo šel iz školjke pit! user posted image To mi je pijača, ki jo z užitkom popijem, čeprav se jo na veliko ogibam. Toda še vedno zanese...

Nadalje - školjka! Ko sem še živel doma sem si vedno rekel, da ko bom imel pa svoj wc pa ne bom imel kamna! Večkrat sem namreč zrl v školjko, zaradi svojih najstniških prehrambenih motenj in hudirjevo motilo me je, ko sem zijal v tisto rjavo oblogo! In res, ko sem se preselil sem svojo namero vzel resno! Vsak dan spucam wc. Nič se ne trudim, ker je sproti vsak dan, in vzame zgolj 15 sekund. Nataknem rokavico, vzamem gobico in lepo podrgnem! Ni sledu kamna! Ne vem s čim bi sicer sčistila to zadevo, vendar ti priporočam, da ko ti uspe - enostavno na dan ali dva obriši, pa ne boš nikoli več potrebovala nikakršnih čistil in školjka bo kot nova. Nobenega čistila za kamen namreč nisem vlil že pet let!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: WC školjka
20.11.2013 22:40:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ok, najprej kar se tiče kokakole - ni šans, da jo vlijem v WC, ker bi jo šel iz školjke pit! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: WC školjka
20.11.2013 22:42:16   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Pozdravček! Pri nas je, zgleda, ful kamna, se v školjki spodaj tako grdo nabirauser posted image V DM-u kupim tablete, ponavadi pustim čez noč in malo spuca..zdaj jih nisem imela, ker nismo bili že dolgo v DM-u pa sem se kr namatrala, da je šlo kaj stran..obstaja še kakšna druga varianta tole spucat? Kis bi najbrž pomagal, če bi vso vodo ven pobrala, da ga ne razredčim?



Solna kislina, razen v primeru, da imate instalacije iz svincenih cevi. Vlij kar v vodo, pusti okoli 10 minut in izplahni - veckrat.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: WC školjka
20.11.2013 22:43:44   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ok, najprej kar se tiče kokakole - ni šans, da jo vlijem v WC, ker bi jo šel iz školjke pit! user posted image To mi je pijača, ki jo z užitkom popijem, čeprav se jo na veliko ogibam. Toda še vedno zanese...




haha, Lukka sej če maš tok čist wc kokr praviš user posted image user posted image

hec, hec... tut js rada posežem po kokakoli, zato pa še nism sprobala, ker mi jo je škoda zlit ko si jo že prvošim...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: WC školjka
20.11.2013 22:55:29   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ok, najprej kar se tiče kokakole - ni šans, da jo vlijem v WC, ker bi jo šel iz školjke pit! user posted image To mi je pijača, ki jo z užitkom popijem, čeprav se jo na veliko ogibam. Toda še vedno zanese...




haha, Lukka sej če maš tok čist wc kokr praviš user posted image user posted image

hec, hec... tut js rada posežem po kokakoli, zato pa še nism sprobala, ker mi jo je škoda zlit ko si jo že prvošim...



Ejga, če ti po pravici povem - wc imam pa res spucan user posted image . Saj pravim, to mi je ostalo od najstništva... Sicer imava z možem za uporabo pisuar in se školjka uporablja zgolj za veliko potrebo in pa za polžiko, ki jo navajamo na školjko. Pol pa sej veš kje so vse njene roke - na pokrovu, pod pokrovom, na steni... Pol pa najboljš, da se še okrog ust obriše user posted image .
Sicer pa ploščice okrog wc-ja pa redno pucam kar z navadnim odmaščevalcem ala v Slo - Meglio, potem pa pošpricam še kar s spitadermom. Vse, od ploščic, do dile na školjki.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.11.2013 8:27:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: WC školjka
23.11.2013 22:05:47   
enea
Nasy- a mene pa ne moreš poklicat,ali?
No vglavnem povem še tu,... moja tašča ima OBUPEN WC,.. rjavo na dnu da pop***, saj ne vem saj čisti, mogoče je res tudi od vode odvisno, če je pretrda, kar je na primorskem zelo,.. sem bila en dan pri njej in seveda dobra nevesta je šla pucat wc,.user posted image . in noter sem vlila več kot pol litra alkoholnega kisa in 3 vrečke pecilnega praška, nisem pa vode ven spravljala,.. pustila pol do tričetrt ure, fajn z ščetko od wc ( da ne bo kakšna mislila zobno user posted image ), in fajn zdrsala,.. ni da ni, ko nova,.. pa če imaš limono tudi noter lahko stisneš,...

< Sporočilo je popravil enea -- 23.11.2013 22:06:24 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: WC školjka
24.11.2013 9:31:27   
norge
Smo se ravno v četrtek pogovarjali v službi. Baje gre odlično dol z varekino. Naliješ v wc, pustiš nekaj časa (15-20 min), podrgneš s krtačko in OLA wc je čist.user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: WC školjka
25.11.2013 10:28:56   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: norge

Smo se ravno v četrtek pogovarjali v službi. Baje gre odlično dol z varekino. Naliješ v wc, pustiš nekaj časa (15-20 min), podrgneš s krtačko in OLA wc je čist.user posted image


varikina ponavadi samo barvo dol nese,... kamen ki nastaja spodaj gre pa dol z varikino en k***,... moj postopek je preverjen in vem da je tako,.. tudi jaz stavim varikino v wc, da ne bo pomote, ampak samo zaradi razkuževanja,..user posted image

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: WC školjka
25.11.2013 20:52:39   
aknela123
letos poleti smo renovirali kopalnico in imamo novo wc školjko, juhu. je še lepo čista, jo tudi redno čistim.
ampak, ko sem gledala koliko stanejo wc školjke, sem sama pri sebi rekla - kli*c, ko bo (in če bo) školjka tako umazana, da jo bom že težko čistila, jo bom kar ven fliknila in novo kupila, namreč školjka stane okrog 30 eur user posted image .

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?