|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste, ki še...
20.2.2012 11:33:55   
LuLu
niste začele hujšat, odpiram novo temo user posted image
Rade bi, jaz tudi, ampak še nisem...
Pa da bomo imele svojo temo, lahko tu pišete kilograme, ki jih imate,... koliko časa jih še nameravate imeti,... Zakaj še ne začnete za vraga hujšati? user posted image
No, kar pridružite se mi, mogoče bomo me tudi napisale 30 strani, kako se nam ni čisto nič spremenilo in še vedno imamo namen shujšati... user posted image  
Tehtale se ne bomo, ker je to itak brezveze, ker si lahko še katera premisli, pa gre na drugo temo sodelovati user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 11:42:08   
pebs
Jest jih mam 58. Hočm jih met 55, tok kot sm jih mela pred obema porodoma. Sm jih že mela lansko leto, pa sm spet začela jest kouser posted image . Sm že sodelovala pri hujšanje na dolgi rok, pa zdej ne več,ko me je sram napisat kaj vse zmečem vase. Sploh ko začnem hujšat, se ponavad še za ene par kilc zredim, ko se enkrat pregrešim, rečm, dons se še ful najem, jutr pa začnem hujšat, in pol to traja vsak dan, dokler se ne zavem, da ne morm več zapet mojih taseksi hlač. Pa še ful sm lena za šport ratala. Nč, no, treba se bo brcnt u rit, in nehat jamrat pa začet se športatuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 11:48:15   
LuLu
Zato pa sem odprla to temo, ker na onih dveh, ko hujšajo na dolgi rok in klestijo svoje baročne obline, nimam kaj pisat. Samo berem jih user posted image
Pa kaj se sekiraš, tebi gredo 3 kg navzkriž. Jaz sem se v zadnjem letu in pol zredila za 15 kg... pa me vsak dan to ubija, ko mi je vse tesnouser posted image  Iz inata si nočem kupit širokih oblačil...

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 11:52:32   
pebs
ja, sej vem,sam te 3 kg so trdovratni ko user posted image . Pa še tok rada jem, sploh doma pečena peciva. Jest si tud še nism omisla večje številke, ker mi bo to sam potuha. Sam ko se zbašem v kavbojke št. 36 res ni lep pogled na ves tisti špeh ko seka vnuser posted image . Še najbol si grem pa na živce, k nimam nobene odločnosti pa volje vstrajat. Je pa res da ko si enkrat po tridesetem, gre ful težko dol.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 11:56:55   
LuLu
Popolnoma se strinjam. Enkrat v življenju sem hujšala... v mesecu in pol sem šla dol 13 kg. Čisto za šalo. Ni bilo kaj stradanja ali telovadbe. Zdaj pa... noro! Z tisto dieto ni šans, da shujšam. Leta so svoje dodala.
Meni pa pri številki 44 vse prek gleda user posted image  če te kaj tolaži...

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:27:13   
diana 28
Danes začnem tudi jaz-ponovo hujšat. Zadnjič sem začela 29.0.9.2011 in shujšala na želeno težo sedaj pa lepo pridobila nazaj 3 kg. Rada bi shujšala nazaj na isto težo, ker se res bolje počutim. Sicer sem že sodelovala v temi baročne obline, vendar sem se malo zgubila, ker je šlo že nekaj časa mimo. V glavnem danes začnem. Hočem prit na 48kg- lagko tudi 47kg. Sedaj jih imam 50 kar je za mojo višino skoraj malo preveč (154 cm). V glavnem: začela bom dieto s testeninami, ki mi večinoma pomaga (http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-s-testeninami/ ), in seveda gibanje: Zumba, tenis in fitnes in še morda smučanje, če znese. Upam, da mi v enem mesecu uspe.  A bomo kaj beležile kg za vzpodbudo? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:27:53   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Jest jih mam 65. Hočm jih met 58, tok kot sm jih mela pred obema porodoma. Sm jih že mela lansko leto, pa sm spet začela jest kouser posted image . Sm že sodelovala pri hujšanje na dolgi rok, pa zdej ne več,ko me je sram napisat kaj vse zmečem vase. Sploh ko začnem hujšat, se ponavad še za ene par kilc zredim, ko se enkrat pregrešim, rečm, dons se še ful najem, jutr pa začnem hujšat, in pol to traja vsak dan, dokler se ne zavem, da ne morm več zapet mojih taseksi hlač. Pa še ful sm lena za šport ratala. Nč, no, treba se bo brcnt u rit, in nehat jamrat pa začet se športatuser posted image



Evo. Samo kile sem spremenila, vse ostalo je pa popolno ogledalo moje lenobe in požrešnosti. user posted image user posted image user posted image
Pa ravno včeraj sem se ponovno odločila, da danes pa začnem. In danes sem že po marmornem kolaču udarla, pa še sploh ni večer!
Me pa veseli, da nisem edinauser posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:30:22   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

A bomo kaj beležile kg za vzpodbudo? user posted image


A da bi čisto zares začele? Ja fajn bi blo. Bom videla kako bo še danes do večera.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:32:37   
LuLu
Ja, ja user posted image  saj sem vedla, da vas je več
A tu ste samo 3-kilske viška? Svašta!
diana 28 Jaz se glih ne bom vagala, nima smisla, ker itak isto kaže vsak dan user posted image
Pa saj že to mi je uspe, glede na to, da mi je prej vsak dan več.

Pa dajte vsaj na tej temi vso jezo iz sebe, ker še ne hujšate, jaz bom... user posted image
Tam se samo nekaj hvalijo na onih dveh temah. Mi grejo na živce s tistimi minusi user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:35:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

A da bi čisto zares začele? Ja fajn bi blo. Bom videla kako bo še danes do večera.

ta del mi je všeč user posted image
Najej se, kaj veš kaj bo jutri
Ok, kile... hmmm... imam jih 75... ne 76,  eh, hecam se 77 jih imam...
Zdaj pa čisto resno 78! user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:36:01   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

A tu ste samo 3-kilske viška? Svašta!


Ne, jaz jih imam 7 viška user posted image user posted image  user posted image  !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:39:21   
LuLu
Evo, če nimam na drugih temah minusa imam pa na tej največji plus! user posted image


Začnimo... 3 - 4 - ZDAJ!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:39:23   
rozilu
Evo pebs in HHH vaju kopiram:

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Jest jih mam 58. Hočm jih met 53, tok kot sm jih mela pred porodom (moj sicer pravi, da bi blo 51 idealno). Sm jih že mela lansko leto, pa sm spet začela jest kouser posted image . Sploh ko začnem hujšat, se ponavad še za ene par kilc zredim, ko se enkrat pregrešim, rečm, dons se še ful najem, jutr pa začnem hujšat, in pol to traja vsak dan, dokler se ne zavem, da ne morm več zapet mojih taseksi hlač. Pa še ful sm lena za šport ratala. Nč, no, treba se bo brcnt u rit, in nehat jamrat pa začet se športatuser posted image


Po mojem bom še nekaj časa jamrala (tukaj al pa sama pri sebi)... ampak upam, da čimmanj in potem AKCIJA!

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:40:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Po mojem bom še nekaj časa jamrala (tukaj al pa sama pri sebi)... ampak upam, da čimmanj in potem AKCIJA!


Ti kar jamraj, jaz bom tudi... neki moram dati to ven... monitor, tipkovnica in svetovni splet bodo že prenesli user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:41:51   
lily32
Ne vem, če je katera že poskusila to dieto (http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=2), a jaz prisegam nanjo. Še posebej, če so le 3-4 kg viška. Če ima kakšna rada sadje in zelenjavo je res super. user posted image Hitro in učinkovito.
Se vam pridružim čez kakšen mesec, ker zdaj se mi še ne da. user posted image

Srečno!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:44:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: lily32

Se vam pridružim čez kakšen mesec, ker zdaj se mi še ne da. user posted image

Srečno!


Jaz bom ziher tu user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:47:27   
pricakujeva
končno se je ena opogumila in odprla to temo =) =) ja jst mam tut viška 15 kg tko da nisi edina LuLu...če bi mela sam 3kg viška bi bla še vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no uglavne vsak dan je isto jutri začnem hujšat...joj pa tile krofi me bojo čist napihlni z kg-ji user posted image user posted image user posted image user posted image če pa tok rada jemmmmmmmmm njami vse je dobr.................user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:49:34   
pricakujeva
aja pa še to na unih drugih temah mi ni blo to všeč, k sm začela hujšat pa nism stradala pa sem u enmu tednu šla 4kg dol( to so še čokolade dol)user posted image user posted image so me takoj napadle če nezdravo hujšam pa stradam....tko d mi je motivacija padla in sm zdej kjer semuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pricakujeva)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:51:32   
LuLu
Hvala user posted image

Se mi nabira vsak dan... bi... ne bom... bi... ne bom... pa berem vse diete, pa razmišljam o hujšanju, še bolj o sami hrani user posted image
Mah, k vragu vse skupaj!
Zdaj mi bo lažje, ker vem, da ne bom sama tukaj. user posted image

(odgovor članu pricakujeva)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 14:53:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pricakujeva

so me takoj napadle če nezdravo hujšam pa stradam....tko d mi je motivacija padla in sm zdej kjer semuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz ti je ziher ne bom zbijala in pametovala kako naj shujšaš. Če bi to vedla, ne bi bila danes takšna kot sem... delaj kaj češ, jej kaj češ... potem pa pridi sem in napiši kaj te muči user posted image

(odgovor članu pricakujeva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 15:27:47   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

A bomo kaj beležile kg za vzpodbudo? user posted image


A da bi čisto zares začele? Ja fajn bi blo. Bom videla kako bo še danes do večera.


Seveda, da moramo začet zares user posted image  


Dajmo punce, dajmo bolj pozitivno.... pa ja nam bo uspelo do poletja, da bomo lahko uživale user posted image

Jaz pa berem tudi knjigo ''Preprosto ženska!'' in je kar motivacija za hujšanje. 12 tedenski program. Mogoče se jo dobi tudi v knjižnici... Mislim, da bi tistim, ki imate za skujšat 15kg kar prav prišla. Drugače pa vzamite teh 15kg kot izziv. Itak vam bo uspelo z voljo.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 16:08:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Jaz pa berem tudi knjigo ''Preprosto ženska!'' in je kar motivacija za hujšanje. 12 tedenski program. Mogoče se jo dobi tudi v knjižnici... Mislim, da bi tistim, ki imate za skujšat 15kg kar prav prišla. Drugače pa vzamite teh 15kg kot izziv. Itak vam bo uspelo z voljo.

A samo z voljo mi bo uspelo... pa glih te nimam, vse ostalo imam user posted image  Špajzo imam polno... sem napolnila z izdelki za 90-dnevno dieto... lahko se zaradi mene vojna začne, ne bomo lačni user posted image
diana 28... imam nalogo za tebe user posted image
Vedno, ko boš tu, napiši kak stavek iz knjige za vzpodbudo, ker meni ni pravi čas za branje... tudi temu se že nekaj časa spravljam, pa ni volje user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 16:46:30   
pricakujeva
tole knjigo si bom pa nabavla sam k je kr draga...poštnina velik naneseuser posted image user posted image
ja še jutri pustni torek....pol pa res začnem user posted image user posted image user posted image user posted image upam d nebojo načrti splaval po vodi =) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uglavnem do poletja bi pršla rada v formo...mali bo že eno leto star...jst pa še zmeri tm k sm ostala pred 9mesciuser posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 17:07:36   
LuLu
Evo npr. kak moj jedilnik izgleda. Današnje "kosilo" točno pokaže zakaj ne shujšam in kaj me redi:
Grem v trgovino z listkom, kaj vse moram kupiti, da me ne zanese... za mene polnozrnati toast, pa Donat, jogurti. Poleg prepečenca polnozrnatega sem na koncu še kupila mehki toast, sicer malo embalažo, ampak dve. Je lažje prebavljiv user posted image  Moram pač vedno biti pozorna, da pa le nekaj jem, ker če ne bom, bom shujšala user posted image
Otroka teh toastov glih ne jesta preveč, nasploh kruha ne (nista po meni...), sem jima kupila čokoladne navihančke. To imata rada. Sebi ga nisem kupila, ker hočem hujšati.
Ok, pridemo domov, si hočem narediti za jesti, ker je že čas, da kosilo jem... čeprav nisem lačna... pa si vzamem dva mehka toasta, trdih mi trenutno ni za jesti... pa puranjo posebno in sir. Majonezo sem namerno izpustila. Zelo ponosna na sebe tisti trenutek. Pojem, in mi je bilo dobro, pa še z jogurtom sem splaknila... bi še enega, ker je dobro. Pa voham tiste navihančke in čokolado, pa si raje namažem na druga dva kosa (ki jih dam skupaj, da izgleda kot eden) Nutello. Ne preveč na tanko, ker sta dva kosa. S še večjim užitkom pojem. Obožujem Nutello... nisem več tak ponosna na sebe ... Ok, bom, pa jutri bolj resna ali pa za večerjo ne bom nič jedla.
Me pokliče hčera, pa pove, da noče navihančka... A res? jo vprašam, ker drugače ga bo mama pojedla (da jo malo vstrašim, da lahko brez njega ostane... tak za šalo)... Mi reče, da ga lahko pojem. In ga pojem...
Tako... v roku 15 minut, sem zmazala zelo kalorično "kosilo". Trebuh imam napihnjen in tu sem se prišla tolažit... da pa je jutri spet nov dan.

Debelo povdarjene besede jasno kažejo, kje je moj problem in kaj me redi user posted image

(odgovor članu pricakujeva)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za tiste, ki še...
20.2.2012 19:42:41   
LuLu
Če se mi slučajno nobena ne pridruži pri izmenjavi postov o morebitnem hujšanju user posted image  bo to pač postal moj dnevnik user posted image
Upam, da moderatorji RR ne brišejo tem, če sam sebi nonstop pišeš user posted image
Ok, moj začetek je takšen (naredila sem že kakih 50 začetkov user posted image ):
Da ne prestrašim telo z neko dieto in zbolim, začnem čisto na izi. Skrbim za to, da na dan spijem vsaj 1,5 litra vode, da zjutraj na tešče spijem jabolčni kis z medom in zmešan z dva deci vode, da na dan spijem 2 dcl Donata. To so tekočine. Probam se izogibati majoneze in Nutelle, ter belega in koruznega kruha. Namesto 300g Milke s celimi lešniki (user posted image ) pojem nekaj malo jedilne čokolade.
Ker zjutraj ne morem zajtrkovati, se prisilim in pojem kakšno jabolko oz. pač neko sadje. Že samo to je zame nekaj novega v življenju. Tisti, ki ve kak sem včasih jedla, bi mi čestital user posted image
Ampak... zdaj pa problem... samo z takšnimi spremembami ne bom shujšala, mogoče se le malo boljše počutila.

Aja, pa nekak delam na tem, da bi vsak dan malo kolesarila na sobnem kolesu in vadila na legmagicu.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?