|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:10:05   
vejica
Po treh letih zakona in mnogih mesecih čakanja sem končno zanosila, z možem sva bila v nebesih saj sva si otroka močno želela.Po rojstvu otroka pa se me je začel izogibati , to še sama niti nisem opazila ker sem bila z najinim sinčkom zelo zaposlena saj sem si želela da bi bila karseda dobra mama.Sedaj ima sinček 15 mesecev in po parih mesecih sumničenja in preverjenja sem odkrila da me že dve leti vara in se dobiva z eno žensko.Predstavljajte si da se mi je sesul cel svet.Moža sem v istem trenutku nagnala , odšel je , ne prizna in me dela pred vsemi noro.Ne razumem vse kar sem si želela v življenju je srečno veliko družino ,sedaj pa to.Delam po 10 ur na dan in ko pridem domov samo jokam , verjemite da se trudim da tega pred otrokom ne pokažem toda vseeno on to čuti.Ne vem kaj naj naredim , prizadeta sem , užaljena , prevarana.Želela sem vam samo svetovati vsem mladim družinam da cenite to kar imate ne ženite se za denarjem saj še nobenega ni osrečil ,in SPOŠTUJTE SE.Pa seveda imejte oči odprte karseda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:19:26   
Čiračara
:(Žal ti ne morem svetovat iz lastnih izkušenj, lahko ti rečem le GLAVO GOR zate in za malega!!

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:22:32   
urla
Drži se punca. Sedaj je tvoj sinček ravno toliko str, da te potrebuje celo in ne objokano. Bodi močna za svojega sončka!
:rozica:

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:23:05   
dory
Zalostna zgodba ni kaj. Ne vem kako to,da so vsi tipi narejeni na enak princip...ko pride do tezav vse skupaj obrne sebi v prid in te pred drugimi dela neumno in joka kako si sama vsega kriva,on pa da je nedolzna ovcka...poznam ta obcutek se predobro.

Strinjam se s tvojim zadnjim stavkom. Odprte oci...da ni prepozno...

Posiljam ti en velik objem in lahko samo recem,da je cas edini zdravnik za zelo bolece rane...sama sem potrebovala skoraj eno leto,da sem spregledala in zadihala in zazivela na novo..in prav lustno mi je..kdo pa rabi tako barabo ob sebi?

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:29:35   
baguSka
Tejči žou je tko da so tud punce tiste k tko nardijo in ne samo tipi.. Vsak pač seb dobr hoče in zato druge porine u drek..:( Vsak pa tolaži tistga ki ga pozna in tistga k ga ma rad.

Naj se boleče rane čimprej zaceljo.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:30:22   
baguSka
No ni vedno tko, ampak hotla sm povedat da ni
vedno tko da so samo tipi tisti in taki.

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:34:13   
dory
Ah bagus sej vemo da so tud babnce take...sam tipi se zmer odnesejo ta lazjo kot me...:hudicek:

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:39:21   
darjatimci
Drži se in glavo pokonci tudi zate posije sonce.

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 13:57:22   
Nedelja
Joj, jaz sem ful srečna, da imam takega moža, kot se zagre... Je pa res, da sem se kar potrudila, da ne bi bil zarad punčke zapostavljen... in se bom še.
Sicer se pa strinjam z tejči&maj, in ti pravim ni ti treba tazga... in zaživi sama s svojim sinkom... Nekoč se bo že našel negdo pravi...
Je pa res, da je to kruto in vedi, da je vsakdo izmed nas že dal ali pa še bo kaj bolj ali manj krutega skozi...
Nasmej se v sončen dan! Srečno!

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 14:35:25   
Pupica
vejica res je edinole čas zdravnik za strto srce...
Želim ti čimhitrejšnjo"ozdravitev".
Pa punce še eno opozorilo, ne zanemarjajte svojih :love:, marsikateri se lahko počuti odrinjenega.Pa da ne bodo pol spet moški krivi za vse:(Ker nihče ne gre narazen, če nekaj ne "štima".
vejica pa še nekaj, praviš da delaš po 10 ur na dan...da ne bo tudi tvoj otrok trpel in se počutil odrinjenega. Malo se izprezi in sprosti, ter prični uživati vsaj z otrokom.
LP:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::kuza:

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 19:40:27   
Anonimen
Saj vem, da je hudo. Ampak bodi močna že zaradi svojega sončka. Če te je varal takrat, ko vama je bilo hudo, če ti takrat ni stal ob strani in je iskal samopotrditev drugje, ti bo morda celo bolje brez njega. Veš bežal bi pred odgovornostjo in problemi prej ali slej. Ampak misli tudi na svojega malčka - potrebuje tudi očeta.
Glavo pokonci, sonce in pomlad bo prišla tudi zate. Verjemi.
Eno :rozica::rozica: pa držimo :miska::miska:

(odgovor članu vejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zakaj je življenje tako kruto????????
10.5.2005 22:48:52   
Gina
O, vejica, kaj naj ti rečem, kot to, da čas zdravi rane. Meni se je enako zgodilo, kot tebi. Samo da sem imela dva otroka, majhna otroka! In jaz sem morala iti, ker sem bila pri njem, pa še kam nisem imela iti, ker mi je mama eno leto pred tem umrla, oče pa na drugem koncu Slo. Ravno tako ni priznal in ravno tako je imel ljubico že dve leti. Kljub ljubezenskim pismom, pa vsem tonam ostalih dokazov me je delal za noro. No, danes sem ful srečna, da so se stvari tako obrnile. Niti malo mi ni žal. Takrat je bilo težko, danes pa lahko samo sebi zaploskam.:bravo:
Tudi ti si lahko zaploskaš. Prav si naredila in tudi tvoje življenje bo še lepo. Boš videla, da bo.:)

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 7:22:56   
Anonimen

In zakaj ima ljubico?

(odgovor članu vejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 10:01:57   
Gina
Bom jaz namesto nje odgovorila. Ljubico ima, ker v tem zakonu ni dovolj zadovoljen, torej hvala bogu, da jo ima, ker sicer kmalu tudi ona ne bi bila zadovoljna, če že do sedaj tega opazila ni.....in potem bi leta in leta lahko še onadva vztrajala v nezadovoljivem zakonu, pa oba bi se "trudila" in uničevala svoje sanje, pa še vedno ne bi bila zadovoljna. Niti otrok, ker bi gledal nezadovoljstvo in kreganje staršel, pa dobil bi napačne vzorce in si še on našel takega partnerja, s katerim ne bi bil zadovoljen. Torej spet...dobro je naredil za vse, čeprav se čudno sliši.

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 10:22:46   
darjatimci
Če pogledamo statistično,3 leta zakona,otrok 15 mesecev star,varanje 2 leti,kaj bi lahko dodali?

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 10:35:37   
Gina
Jaz še zmeraj zagovarjam varianto, da moški poišče drugo takrat, ko v zakonu nekaj ne štima. Težko, da je bil nek hepi zakon, on pa ljubico, zakaj le?

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 12:09:36   
Anonimen
?????
In ve zenske nimate nic pri tem?

(odgovor članu vejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 12:14:16   
Anonimen

Gina.. ne vem ce bi temu potrdil, da moski poisce ljubico, ko v zakonu nekaj na stima.

V vecini primerov je tako, da ko ima moski ljubico, nima v mislih tega, da bi zapustil partnerko..

Ko ima zenska ljubimca, pa razmislja o tem, da je nezadovoljna in da bi zapustila partnerja..

Celo bi se upal trditi, da to, koliko kaj stima v zakonu niti ne vpliva na to, da ima moski ljubico. Mogoce v drasticno slabih razmerah.. samo takrat verjetno tudi razmislja o tem, da bi zeno zapustil.

Ce pa je kolikor toliko zadovoljen.. pa bi skor veljalo.. da bolj kot je zadovoljen.. vec moznosti je da bo imel ljubico.. oziroma se mi zdi, da ni niti malo od tega odvisno..

Se malo ugotavljam tole.. :)- :)-

(odgovor članu vejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 12:20:09   
vejica
Dragi moji tudi jaz sem lahko bila pametna in vseveda dokler se to ni MENI zgodilo.Verjemite da sva imela lep zakon,bila sva srečna in tudi v postelji so zadeve štimale ( vsaj upam da je bilo tako ).Za prevaro pa sem slučajno izvedela ker se je perverzneš slikal v različnih pozah s to žensko, in ta ženska je poročena.
Še do danes bi tajil in skrival , vodil pa dvojno življenje če ne bi slučajno naletela na slike.Mogoče pa je imel preveč vse lepo poštimano in je iskal dodatno popestritev drugje.Lep pozdrav vsem in verjemite da dokler se človeku osebno ne zgodi kaj takega v življenju je lahko pameten.ko pa je sam pred dejstvom dvomim da lahko z trezno glavo prinese življensko pomembne odločitve.

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 12:26:55   
Vilma
Draga Vejica,
naredila si izredno pogumno dejanje, ko si ga postavila pred vrata. Verjemi mi, mnogo žensk trpi nemogoče zadeve: od varanja, do pretepanja, poniževanja, izkoriščanja, vse ali zaradi strahu pred partnerjem ali pa celo zaradi strahu pred samoto.
Poznam ogromno žensk, ki trpijo v nemogočih razmerah, mnogo od njih se ne odloči za tak korak kot si se ti. Mislim, da so minili tisti časi, ko mora biti ženska zvesta in ponižna svojemu moškemu za vsako ceno!
In še enkrat ti povem. Prav si naredila. Da te ni vreden je dokazal že s tem, ker ne prizna svojega dejanja in te dela noro pred celim svetom.
Verjamem tudi, da ti je težko. Sploh z malim otrokom. Prvi meseci so vedno najtežji. Ampak verjemi mi iz dneva v dan bo lažje. Zaupaj se kakšni dobri prijateljici če jo imaš, ne drži tega bremena samo zase. Ko se boš izpovedala pravim ljudem, ti bo lažje. Mogoče tu na internetu ni najbolj primerno.
Jaz držim pesti zate istočasno pa verjamem, da se boš zvlekla in da boš kmalu spet srečna in zadovoljna mamica in ženska.

Pozdravček :rozica:
Vilma

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 14:47:46   
Anonimen

Zakaj pa nisi dopustila, da bi ti povedal, da je nasel ljubico? Ker bi ga potem ze takrat postavila pred vrata?
Siguren sem, da ce bi on tebi lahko omenil to, da je nasel eno zensko in si zeli z njo seksat.. in bi se o tem pogovarjala.. in malo zabavala.. ziher potem vec ne bi imel potrebe, da bi sel k njej.
Ampak predpogoj za to, je, da bi se lahko brez rizika s teboj o tem pogovarjal.
Ker te moznosti ni imel.. kot je nima 95% moskih in zensk.. je pac EGO morla nekaj storiti, da je sebi dokazal, da je svoboden.. da mu ne more drugi ukazaovat na tak nacin, ki je v bistvu diktatorski. Vceraj ste govorili o kompromisih.. ki pa jih v teh situacijah ne delate.. ?!? Zakaj ne?
Ce sta imela fajn odnos.. pol bi ziher bilo dovolj, samo to, da bi lahko o tem govoril.

(odgovor članu vejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 14:53:10   
mamsi
Se strinjam z Vilmo. Je kar je, ti verjetno ne bi mogla živeti z nezaupanjem v zakonu, jaz tudi ne. Vrata si zaprla, počakaj, odprejo se druga.

Tvoja čustva so normalna, dajo ti priložnost, da se iz te bolečine naučiš, kako se zanesti nase in biti srečna tudi sama. Ustvari si življenje po svojem taktu. Mogoče manj delaj in si namesto tega privošči tisti konjiček, s katerim si že dolgo želiš ukvarjati, pa ni prišel na vrsto, in pa več bodi z otrokom ali v družbi toplih, razumevajočih prijateljev, ki jim solze niso breme. Privošči si čas zase,


(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 15:53:27   
Gina
Tjazy, čisto se strinjam s tvojo trditvijo, da veliko moških, čeprav ima ljubico, ne misli zapustiti svoje žene. Zakaj le, saj jim je lepo tako. Imajo vse, kar želijo, družino, ženo, ki mu pere, lika, kuha, skrbi zanj, plačuje zanj, mu je ljubica, kadar druge ravno ni blizu...otroke, dom, skratka vse, kar rabi. Zapuščanje žene bi bila neumnost z njegove strani. Nič mu ne fali.

Zakaj pa ženske ne pristajamo na to (no, večinoma ne, se pa tudi kakšna najde), je pa zato, ker nam je dom, družina, zvestoba partnerju ene vrste oblika varnosti. To nima nujno veze s samim seksom. Najbrž bi marsikatera lažje prenesla, če bi mož samo seksal z eno, kot da ugotovi, da drugo ljubi. Jaz vem, da mene ni tako zelo prizadel seks z drugo, niti ljubosumna nisem bila nikoli na to žensko, danes sem vesela, ker ima rada moje otroke.... Prizadelo me pa je, da z njo preživlja kvaliteten čas, da se z njo pogovarja, z mano pa ne več, da je do nje ljubezniv, do mene pa ne več, da njeno mnenje ceni, da je srečen, ko je z njo, da jo crklja, da mu ni žal karkoli ji dati, da hodi z njo se zabavat.....do mene pa ni bil tak. Torej je odnos crknil. On ni hotel iti, njemu je bilo, kot sem že prej napisala vseeno fajn. Imel je vse oprano, porihtano....še plačevala sem vse skoraj sama. Tudi svojo ljubico je zatajil. A ni to malo bolano?



(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 16:29:37   
vejica
Gina res so nekateri moški totalno bolani in ne zanjo cenit to kar imajo, potem pa te želijo narediti še noro.Pri meni je bolečina še zelo sveža saj se mi je to zgodilo pred kratkim in upam da se bova lahko dogovorila okoli vseh stvari kar se otroka tiče.Ja je pa res in priznam nič prav NIČ mu ni manjkalo , skuhano , oprano in zlikano je imel vsak dan. Ob vsem pedenanju njega in otroka sem si zvečer vzela čas in bila pri volji za posteljne užitke ON pa tako.Ma vam povem včasih človek resnično ne ve s kom živi in ga spozna šele ko je prepozno.Ma punce MENE ne bo imel noben za norca ,jaz sem ta ki se rodila, dojila, delala,vložila sleheren tolar v gospodinjstvo on pa frajer gre pa se prazni nekje drugje.Kar naj vam pa povem da bog vse vidi in verjamem da nisem jaz ta ki mu bom sodila ampak nekdo ki bedi nad nami.

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Zakaj je življenje tako kruto????????
11.5.2005 20:20:55   
Pia73
vejica jaz ti ne znam dati nasveta, ker na srečo tega nisem doživela.

Lahko ti le rečem, da sočustvujem s teboj in prav imaš lahko je govoriti dokler tega sam ne doživiš. Te pa podpiram pri odločitvi, da si mu pokazala vrata. Skoraj sigurno bi jasz ukrepala enako.

Pa srečno! :rozica:

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?