|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   regresija
29.6.2005 16:07:35   
Jutra
Kaj menite o spoznavanju samega sebe preko regresije? Samo lari fari ali je to stvar, ki lahko tudi škoduje osebi, ki se za to odloči?

Je že kdo med vami dal skozi regresijo?
Ali pa če veste kaj več o tem? Poznate koga, ki se s tem ukavarja?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   regresija
29.6.2005 16:41:12   
Anonimen
Kaj je to regresija? :zmeden2: Mal poenostavljeno povej.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   regresija
29.6.2005 16:47:49   
DaisyE
A to je tisto, ko se kao v prejšnja življenja vračaš?

:)-:)-:)-

Če je to to, pol jaz nič ne verjamem. Mislim pa, da ti ne more škodit, razen v smislu, da lahko izgubiš stik z realnostjo in življenjem tukaj in sedaj, če preveč o takih forah razmišljaš.

Kaj pa če ugotoviš, da si bila v prejšnjem življenju kaj čisto butastega? Potem bo pa to slabo vplivalo na tvojo samopodobo... evo, ti pa spet škodi. Ali pa ne, mogoče ti bo pa potem kaj bolj jasno.

Ne vem, meni je to... kar nekaj. Naši generaciji očitno res nekaj zelo manjka v lajfu, da si ga moramo s takimi stvarmi polnit. Ampak to je samo moje skromno mnenje, ker si ravno vprašala.

Sicer pa sploh ne vem, če pravo stvar mislim. Če je to to, potem meni sploh ne škodi, ker se vedno, ko kdo to omeni, blazno nasmejim, smeh pa, kot je znano, je pol zdravja.

Ne bit huda, LP

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   regresija
29.6.2005 16:52:52   
Anonimen
Aha. No, če je to res to, potem jaz tudi čisto nič ne verjamem.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   regresija
29.6.2005 16:54:43   
Jutra
Tisti, ki to zna, te vodi skozi tvoja prejšnja življenja. Pa ne vem, a te pri tem hipnotizira:zmeden:
Hja, mal je treba verjeti tudi v reinkarnacijo, drugače je to brezveze.

Na ta način naj bi razumel, zakaj si takšen kot si in imaš takšne on drugačne odnose z bližnjimi. Vsaj tako jaz razumem to zadevo. Ampak res ne vem skoraj nič o tem:(

Pa kaj se tudi ostalim o tem nič ne sanja:zmeden:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   regresija
29.6.2005 17:00:52   
DaisyE
Zakaj pa ne bi najprej s psihoterapevtom probala? Ti vsaj delajo na podlagi nekih znanstvenih teorij, tud regresijo se gredo s tabo, samo ne v prejšnja življenje, ampak samo za tega. Ti tud lahko marsikaj jasno rata, zakaj se obnašaš kot se, zakaj razmišljaš kot razmišljaš...

Poleg tega majo pa psihoterapevti ena dolga izobraževanja za sabo, pa supervizije ipd. pa mogoče malo bolj vedo, kaj delajo.

Aja pa še to, 25% ljudi za hipnozo ni dovzetnih.

Drži se, pa najprej samo malo regresiraj, ne takoj za tri tisočletja.

:)-:)-:)-:)-:)-:)-

LP

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   regresija
29.6.2005 21:39:40   
cmokec
Jaz sem pred leti delala eno knjižico o zdravljenju z regresijo. Spomnim se samo to, da je bil terapevt nek profesor nevemčesa iz tujine, prevode mi je pa prinesla prijateljica iz KR. Ona ima z njim stike in ti lahko dam njeo tel. številko na privat, če želiš. Sicer pa dela v Sloveniji, vsaj mislim, da je še tukaj.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   regresija
29.6.2005 21:48:38   
Anonimen
Vem za osebo, ki je šla na regresijo in doživela svoja prejšnja življenja, posebej intenzivno zadnje. Po regresiji ne potrebuje več očal, ki jih je prej nosila, zapustila je okolje, ki jo je uničevalo, spremenila ime. Svoje življenje je totalno spremenila in niti sledi ni več o prejšnji osebi in osebnosti.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   regresija
29.6.2005 22:13:42   
Gina
Jaz precej dobro poznam regresijo, ne poznam pa nikogar, ki bi to na drugem delal za denar. V bistvu je regresija samo potovanje skozi čas, ki ga pa (časa namreč)btw itak ni. Tako da bi ti v bistvu vsak malo boljši jasnovidec mirno lahko pogledal malo globje, v prejšnja življenja, če je res jasnoviden, se pravi, če ni kanal, ampak dober medij.Jaz se že celo življenje določene stvari sprašujem, pa veliko o sebi vem, med drugim se sprašujem to, na kakšen način ti lahko določena vedenja o sebi, pomagajo? Veš za problem, veš od kod naj bi izviral, ampak problem imaš v tem življenju, v realnosti ravno tako enako velik in enako zoprn, moteč. Samo vedenje, da problem obstaja in od kod je, ti nič ne pove o rešitvi le tega. Za rešitev se moraš pač malo bolj potrudit, malo migat, malo razmišljat, predvsem pa delat. Torej je v končni fazi vseeno, ali kaj veš ali ne. To je le za potešitev firbca, ne pa za kakšno strašno pomoč. No, jaz to tako vidim, lahko pa komu tudi pomaga...

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   regresija
30.6.2005 6:15:52   
Anonimen

Jaz se v teh zadevah seveda strinjam z Gino.. tudi s tem, da casa ni.. kar je btw precej logicno, ker tezko si predstavljam zmedo, ce bi cas kar na lepem zacel obstajati. To pomeni, da se ne bi dalo narediti nic..

In moje mnenje o regresijah je negativno.. To je le trzna nisa nekaterih.. ker tudi ce ti on privlece na dan dolocene informacije.. oziroma te pelje po poti, da prides do dolocenih informacij.. ti s tem itak ne ves kaj bi pocel. EGO je sicer zadovoljen, ce mu kdo pove, da je bil v prejsnjem zivljenju nek strasen znastvenik ali kaksen pomembnez.. ampak to je itak bolj malo verjetno.
Lahko ti dam stevilko od enega tipa, ki ti bo vzel 10.000 SIT in nahajala se bos na tocno isti tocki, kot se nahajas zdaj.
Sem mnenja, da lahko clovek VSE stori sam.. ker takrat ko mu dolocene informacije koristijo.. itak sam pride do njih.. do takrat, ko pa jih ne potrebuje.. je pa bolje, da jih ne ves..

Tko da.. ti regresijo in razne instant reiki iniciacije,. ki so zdaj v modi.. pa podobne reci mocno odsvetujem..
Ce bi clovek vedel, koliko mora delati na sebi, ce zeli doziveti resnicno iniciacijo.. bi ga vse minilo.. Sej zato pa zivis, da to pocasi pocnes.. drugace ne vem, zakaj bi tukaj zasedala prostor.. in trosila hrano..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   regresija
30.6.2005 6:38:29   
Primoza
Poleg matematičnega pomena sem vedel le še za to regresijo, ko gre malček v vrtec in kar naenkrat začne spet lulati v posteljo.

Potem sem pa videl, da je to prava tržna niša:

http://users.volja.net/reiki/cenik.htm#terapije

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   regresija
30.6.2005 6:43:59   
Anonimen

Tole je pa res se boljsi posel,. kot nase zdravstvo..

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 11:21:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 11:26:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   regresija
30.6.2005 11:32:25   
Jutra
Gina in Tjazy,
se strinjam z vajinim razmišljanjem. Mene je ta zadeva zanimala kot oblika alternativnega zdravljenja. Je že res, kot praviš Gina, da se je "Za rešitev treba malo bolj potrudit, malo migat, malo razmišljat, predvsem pa delat." Ampak včasih to ne zadostuje. Kot npr. pri fobijah ali podzavestnih vzorcih obnašanja, ki jih želiš preseči, pa si ujet vanje. Pa se lahko razpočiš pri svojem trudu, da bi kaj spremenil.

Včasih je za rešitev takšnih težav ali pa morda bolečin uspešno alternativno zdavljenje. Pa čeprav po drugi strani pri celotnem procesu najbolj ozdravlja tvoja vera, da "ta in ta oblika" zdravljenja ti bo pa zares pomagala.

Sem pa medtem tudi malo pobrskala po internetu in veliko našla na to temo.:)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   regresija
30.6.2005 12:35:02   
Anonimen

Nalin.. jaz nimam negativnega mnenja glede regresije ali glede reikija.. ce to izvaja tisti, ki to resnicno potrebuje..
Imam negativno mnenje, da se to kar masovno izvaja.. najveckrt iz firbca.. in da to postaja biznis.
Kot tudi vse religije, ki so ze od nekdaj zaradi biznisa in vladanja..
Ko se dva postavita na individualen nivo.. to izgleda malo drugace..

In itak je za medicince vse cudez in to le zato, ker so nevednezi..

:bravo::bravo: tvoji prijateljici...

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 12:58:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   regresija
30.6.2005 13:03:09   
baguSka
čira čara hokus pokus - če verjameš je res, če ne verjameš pa ne :zmeden2:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   regresija
30.6.2005 16:07:57   
DaisyE
Vera gore premika...

Kot je rekla baguska, če verjameš je res, če ne, pa ne.

Pri vsaki resni bolezni je pa tako, da imajo ful boljšo prognozo tisti, ki se znajo z njo spopasti (z boleznijo namreč) in imajo pozitiven pogled na svet. Človek je navsezadnje psihofizično bitje.

Pridni bodite.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   regresija
30.6.2005 16:35:43   
Jutra
Nalin,
tudi k nam je enkrat prišel en tip meriti sevanje- Kao, zastonj meritev za dva prostora. Pa si za prvi prostor izberem jedilni kot, kot drugega pa delovni sobo. Je prav pisano gledal in vztrajal, da je najbolj smiselno delati meritve v spalnici oz. tam, kjer so ležišča.:ups:

No, smo hitro videli zakaj. Je prodajal neke prevleke, ki odbijajo sevanje, pa ne vem, kva še vse zraven:)-

Sem malo skrenila s svoje teme:(

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   regresija
30.6.2005 16:52:21   
Jutra
No, tale post tudi ne sodi v omenjeno debato... Ker sem dobila že nekaj privat pošte z istim vprašanjem, bom pa še 1x napisala:

DA, spremenila sem svoj NICK. Prej sem bila Barbara 2004.

ZAKAJ? Več razlogov. Ne bom klobasala:ups:

Sem že včeraj povedala na NV, samo ne vem, kva je treba to kje ekstra objavit:zmeden:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   regresija
1.7.2005 7:50:40   
Anonimen

A to si ti brez TVja?:)-:)-

Sej ze to, da nimas TVja.. je veliko bolj zdravio za prostor.. in osebe, ki v njem zivijo..

Drugace pa jaz bolj verjamem v regresijo, ki si jo sam naredis.. samo je veliko vec "casa" potrebno in predvem potrplenja.. in vstrajnosti in ravno to je tisto, ki ti prinese rezultate.. in spoznanje SEBE.

Ce gres k nekomu za eno uro in tisti malo cara ali pa hipnotizira.. to ne vem, ce je ravno hudo koristno. Bolj je tisto, kar sam naredis.. lahko pa si najdes ucitelja..

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   regresija
1.7.2005 10:50:43   
Jutra
Matr, me ta "brez TV-ja" spremlja:ups::grrr:

Veš, kaj, Tjazy. Jaz ogrooomno delam na sebi. In v svojem lajfu sem probala že vse živo za odkrivanje same sebe. Tudi pri zdravljenju bolezni oz. bolečin mi je alternativna medicina pomagala v primerih, ko so pri uradni samo skomignili z rameni.

Trenutno pa sem zopet na neki točki, ko mi ne uspe najti odgovorov na nekaj vprašanj. So stvari moje podzavesti, možganov. Rada bi dobila nova spoznanja, da bi se mi lahko v glavi kaj premaknilo.

Bom omenila samo eno stvar. Pred tremi meseci sem bila na operaciji levega očesa (če bi bila uspešna, bi imela poseg še na desnem). Celo življenje si želim, da bi na svet gledala jasno, ne pa skozi večno meglo:(( Polna pozitivizma in upanja na uspeh sem šla na ta poseg. Za uresničitev te želje sem bila pripravljena plačati tudi desetkrat več, samo, da bi uspelo.

Situacija pa je takšna. S super modernimi aparaturami so mi teoretično uspeli doseči skoraj popoln vid, z minimalno dioptrijo. Samo en pomemben dejavnik mora pri tem še sodelovati, da bom tudi dejansko tako videla. Če možgani novega stanja ne bodo sprejeli, ker, sedaj bi morala z levim očesom videti dosti bolje od desnega, potem bo uspeh minimalen, zanemarljiv. Ta proces traja nekaj mesecev. In sedaj, ali bodo moji možgani štekali ali ne8) In zaenkrat ne:((:(( Zato bi se rada z odkrivanjem same sebe dvignila na najvišji možni nivo.

Slab vid, predvsem astegmatizem, pa je po neki razlagi, posledica podzavestnega umika pred okolico. Da se oseba želi umakniti, skriti v svoj svet. Zakaj? 8):zmeden: Ampak jaz imam to že od majhnega!!

No, to je samo ena od težavic:( Odkar pa imam :duda:, so mi pa začela iz podzavesti hoditi na dan različna občutja. - Pozabljena doživetja in spomini, morda mojega otroštva ali pa česa prej:zmeden:

Ja, sem pač tak človek, da želim vsaki stvari priti do dna.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   regresija
1.7.2005 11:02:37   
Anonimen
Ok.. ne bom vec omenjal TVja :)-:) Samo s tem te najlazje orientiram.. :)-

Ja.. ce ima clovek slab vid, naj bi pomenilo, da nekaj v zivljenju noce videti. Samo vcasih je res tezko vedeti kaj za :hudicek: bi to bilo..

Glede na opisano situacijo, bi pa ti mogoce regresija koristila.. Pojdi probati.. Morda bi se kaksna tocka premaknila..
Morda bi izvedela cesa noces videti in lazje delala naprej..

Zelim ti popoln vid.. :darilo:

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   regresija
1.7.2005 13:49:49   
Gina
Hmmm, jaz imam o boleznih eno drugo teorijo. Če ti nekaj ne dela, sta dve možnosti. Ali se ti čakra vrti preveč ali pa premalo. Ali je pregosta ali pa preredka. Ali je majhna ali pa prevelika. Vsekakor ni ok. Zakaj ti energetski center ne dela pri očeh, je več razlag.
Možna je vsesplošna razlaga, da nočeš videti.
Jazu bolj verjamem, da ne znaš uporabljati oči. Ali preveč hočeš videti s fizičnimi očmi, jih preveč naprezaš ali pa obratno preveč gledaš z duhovnimi očmi in te posledično odnaša v višave, neskladno s fizično naravo.
Ali pa preveč daš na čutilo vid, se pravi, da preveč hočeš vse gledati, opaziti, si preveč natančna oseba, analitična, ali pa je ravno obratno, da preveč daš na druga čutila in premalo gledaš. Ta druga varianta se mi zdi manj verjetna, ker npr. jaz točno to delam, slabše vidim, ampak me to nič ne moti, zaradi mene, če imam celo življ. očala, pa če malo slabše vidim, nič hudega. No, če bi bilo slabše, bi pa najbrž me, ne vem to. Sicer so mi pa druga čutila včasih bolj pomembna.
Če pa te oči res pogosto hecajo, tako, da te to moti, imaš pa sigurno karmo na tem področju. (pa zihr imaš vsaj enega od desetih planetov v ovnu:)-)) To pa potem potegne res za sabo to, da mogoče na življenje gledaš včasih napačno, kot sem napisala - preveč ali premalo. To lahko ugotoviš tudi tako, da si predstavljaš eno vijolično kroglo med svojimi očmi, ki se vrti lepo enakomerno. če je krogla zelo temna, preveč gledaš, če je presvetla, pa premalo.

bi še kaj napisala pa šibam, me moji rabijo.:):)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?