|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sosedi-groza
29.6.2005 11:33:26   
dinika
Gremo od začetka:
pred štirimi leti so se v sosednji vhod priselili novi sosedi, kar je lepo in prav. Skupno nam je to da naša spalnica meji na njihovo kuhinjo in obratno in tu se groza začne. Čez dan so se ker znosni po 22 uri pa se zbudijo in začnejo z galamo. Okno v kuhunji odprejo in se derejo, kregajo, preklinjajo ko sredi belega dneva, včasih tudi do 1h. obnašajo se ko da so sredi šume na pa v bloku, kjer se vse sliši.
Naj omenim da je bila to prej mamina soba, ki je komaj čakala da gre v majnšo samo da jih ne sliši.
Dokler nismo meli otroka še je šlo, zdaj pa mala ne more spat. Ko se kregajo se tak derejo da jih slišim skozi zaprto okno(podobno osebam na psihiatriji).
Včeraj so nabijali muziko ob 21-22 in jih lepo prosim če lahko malo stišajo ker mala spi, pa mi hči reče normalno in se opraviči. Samo pet minut zatem spet odpre okno in glasno komentita, da se mi nebo klanjala in kaj si mislim da sem, da ima pravico do desetih itd...Pa sploh tu ne stanuje samo celi dan tu visi.
Mi tega ne delamo ker se zavedamo da imamo sosede.
Še bi lahko napisala pa sem prerazk....
Kaj naj naredim???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sosedi-groza
29.6.2005 11:37:43   
Anonimen

Si gledala Jack-a Razparac-a? :)-:)-

Drugace pa po 22.00 lahko poklices 113, da motijo javni red in mir..
Kaj drugega niti ne mores..

Idelano bi bilo, ce bi se lahko lepo zmenila.. samo to si verjetno ze probala..

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   sosedi-groza
29.6.2005 11:40:08   
Anonimen
Nikjer ne piše, da mora biti mir ob 10 uri zvečer. V našem bloku je sosed cel dan nabijal rave, da so se mi kozarci tresli. Je moj lubi:love: znoru, jim malo skakal po glavi, pa ni nič pomagalo, potem je šel gledat zakon o javnem redu in miru, ugotovil, da ni tistega določila, ob 5 popoldne poklical policaje, ti so prišli v 5. minutah. Sedaj imamo mir. Je pa res, da je že prej tri dni ponoči nabijal (ob 1-h), pa smo vsi sosedje klicali policijo, in se je ponoči umiril, potem pa čez dan začel, no očitno je bilo policajem dovolj, da so skozi hodili v naš blok in so ga malo nadrli.

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   sosedi-groza
29.6.2005 11:40:53   
Pupica
Ankica niso ga nadrli;)Položnico so mu prinesli:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sosedi-groza
29.6.2005 11:43:02   
Anonimen
Tako ja. Drugače bi mu pa naši upokojenci kaj naredili, so bili že čisto penasti.:bravo::bravo::bravo:
V zakonu piše samo, da mora biti hrup maksimalno tolikšen, da ne moti okolice. In če te motijo, potem so preglasni.

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   sosedi-groza
29.6.2005 11:45:32   
dinika
sem probala na lep način pa ni pomoči in sem se odločla da začnem klicat pilicijo.
Zdaj imajo sper odprto okno in mečejo posodo, ko kuhajo.

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sosedi-groza
29.6.2005 11:47:23   
ZARA
Kam mečejo posodo,dinika???

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sosedi-groza
29.6.2005 11:55:01   
baguSka
Po kuhni :zmeden::ups::(:grrr::hudicek:

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   sosedi-groza
29.6.2005 12:06:06   
Anonimen

Verjetno cez okno.. :)-

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   sosedi-groza
29.6.2005 12:07:47   
k1
ajej.... uboga dinika in :duda:! ma kaj češ naredit? prideš v našo hiško??!?? :zmeden2: tam je najbližji sosed vsaj 50m oddaljen :bravo::bravo::bravo:

po 22 uri pokliči policijo. parkrat boš poklicala pa upam da se unesejo. nasledjič ko boš šla tja jim povej, da drugič pride samo še policija. mogoče jih bo že to ustavilo. če pa ne, pa malo poglej na net Zakon o javnem redu in miru!

upam da se vam zadeve čimprej umirijo!

lp pa :rozica: zate in lariko

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   sosedi-groza
29.6.2005 12:13:14   
Anonimen
Pokliči reševalce, naj jih sterajo v prisilne jopiče :)-

ne, ne vem, kaj nardit. Pri nas na drugi strani ceste živi en mlad fant invalid, ki včasih spušča take živalske glasove, da se kar zgroziš...ker tudi govort ne more. Ponavadi to dela zvečer, samo jaz malo zaprem okno, pa čepke v ušesa, pa ga ne slišim. Drugače pa otroke hrup niti ne moti toliko, kot mislimo. Naš je npr. lani sa morju spal v sobi, ki je imela izhod na teraso...tastari smo bli pa skoz na terasi - popoldne in zvečer, pa kartali, pili, se pogovarjali...skratka je bil kr orng hrup, jaz v tistem niem mogla zaspat. Mali pa je spal, kot da ni nič :ups:

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   sosedi-groza
29.6.2005 12:17:58   
ZARA
Ja no,če jo mečejo skoz okno,so nevarni okolici,ane??

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   sosedi-groza
29.6.2005 12:36:08   
dinika
Posodo mečejo po kuhni. Pa danes še bolj glasno. Zvečer kličem policijo in pika.
Zara si me nasmejala.
Hvala! Pa tudi za tolažbo, sem se naveličala v največji vročini zapirat okna in crkavat od vročine, da vsaj malo spim.

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   sosedi-groza
29.6.2005 12:36:24   
rija
Enostavno, pokliči 113. Če je treba 100x. Vsak obisk policije jih bo stal nekaj tolarčkov zaradi motenja JRM. Če jih bo parkrat udarilo po žepu, se bodo prej zamislili, kot pa da jih lepo prosiš. Sem sicer zagovornik lepe besede, ampak če ne gre, ne gre. Pa še to ni res, da lahko pokličeš po deseti uri. Zakon pravi, da ne smeš motiti javnega reda in miru, nikjer pa ne predpisuje točne ure.
Hvala bogu, da imamo krasne sosede, ki nas sicer zbudijo z otroškim jokom vsako jutro ob pol osmih, ampak sva se že tako navadila, da malo kar pogrešava, če gre kam na počitnice!
Mi smo samo enkrat znoreli v našem stanovanju in malo pretiravali, pa sva se drugi dan opravičila z čokolado in opravičilom, ki sva jo obesila na vrata.
Če je volja, je pot. Če volje ni, ostane še vedno 113.

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   sosedi-groza
29.6.2005 12:46:54   
Anonimen
Hrup v bivalnem okolju določa zakon o hrupu v naravnem in bivalnem okolju, ne zakon o javnem redu in miru. Vendar je bil sprejet pred 20 leti in ga ni na UL, da bi ti lahko kopirala. No, ampak iz izkušenj vem, da policaji ukrepajo tudi sredi dneva. Piše pa v eni uredbi, da se za hrup smatra, če moti človekovo delovanje in psiho (z drugimi besedami, ampak isto.

Pa jim še ti začni nabivati muzko ob 9.00 in se režat ter vpiti. Me zanima, če jim bo všeč. Itak mislijo, da mora biti mir šele po deseti, hehe.

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   sosedi-groza
29.6.2005 13:11:54   
dinika
Tudi ta misel mi je šla po glavi, samo kam naj dam otroka? Enkrat še bom probala na civilizirano- miren način pol pa policija. Dosti mam spanja pri zaprtem oknu, da se pol rahlo dinstana.

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   sosedi-groza
29.6.2005 13:20:06   
baguSka
Midva mava k sreči že same starejše gospe za sosede, pa mam na sumu da so že mau naglušne. Tenx gad matr. Sej nisva kej full preveč glasna, ampak tud vedno po deseti zvečer. Nama pač ne rata prej sexat, moj pa tud pred deseto nikol ne smrči.:zmeden:

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   sosedi-groza
29.6.2005 13:57:38   
Anonimen

Baguska.. mogoce pa starim mamcam pase, ko te poslusajo in obujajo spomine ob vajinih zvokih.. :)-:)-

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   sosedi-groza
29.6.2005 13:58:52   
baguSka
A mislš?:ups::ups::ups:

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   sosedi-groza
29.6.2005 14:09:31   
Anonimen

Jah.. ne vem no.. bi te moral enkrat slisat.. pol bi lahko bolj :)-:ups::)-

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   sosedi-groza
30.6.2005 8:35:38   
k1
DINIKA - kakšen je bil večer s sosedi? kaj boljše???

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   sosedi-groza
30.6.2005 10:02:20   
ZARA
Sej res,dinika,kako gre s sosedi...a je posoda vsa na svojem mestu??

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   sosedi-groza
1.7.2005 10:44:18   
dinika
Posoda je na mestu-vsaj mislim. Nekaj so včeraj hudo gledali samo po 22h je bilo zmerno, ni bila potreba po policiji.Do 22h pa so bili v elementu, samo smo preživeli.

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   sosedi-groza
1.7.2005 10:46:17   
baguSka
no fajn - zdej se pa hitr ugrizn, da ne bo dons kažin :zmeden2:

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?