|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelim zaceti znova
6.5.2005 18:23:21   
LOKOmoTIvA
Ko bom dobila prvo menstruacijo po SS, zelim, da z mozem takoj nadaljujva z delanjem naslednjega :duda:.
Vem, da nekateri priporocajo, da se pocaka 3 ali celo 6 mesecev, a sama tega nisem sposobna.

Zanima me kaksne so lahko posledice ( ce sploh so ), ce zanosis takoj po 1. M?
Hvala za odgovore..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zelim zaceti znova
6.5.2005 18:56:11   
urši77
Po zgodnjem splavu (do 10t) lahko zanosiš po prvi M. Posledic ni, sploh če je sicer s tabo vse ok.
Vendar pa nikjer ne piše da boš tudi takoj zanosila-taka je mati narava. Želim pa ti obilo sreče in "veselja" pri delanju :duda:

LP:rozica:

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zelim zaceti znova
6.5.2005 19:03:46   
LOKOmoTIvA
Hvala Ursi77.

SS sem imela po 7ih tednih...

Vem, da mati narava rada ponagaja.
Prvic sem zanosila prakticno takoj po prenehanju jemanja tabletk.. in upam, da bova tudi tokrat hitro uspesna...


(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zelim zaceti znova
7.5.2005 8:35:01   
emaa
lokomotiva ni straha, moja svakinja je imela februarja ss v 7. tednu, zanosila je brez vmesne M (je tako naneslo, prej pa eno leto nič) in je v 12. tednu

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zelim zaceti znova
7.5.2005 10:59:11   
špelin@
Glej, meni je otroček umrl v 20. tednu, kar je še dosti kasneje, počakala sva 2 menstruaciji, namesto tretje pa sem dočakala :roza:

Moj G je pomežiknil in rekel, da sem trmasta ;) A zdaj sem že v 35. tednu in je zaenkrat vse v najlepšem redu :bravo: 9nebesa

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zelim zaceti znova
7.5.2005 19:55:39   
puri
Meni je moja G celo rekla, da lahko kar tako zanosim, brez da bi sploh dobila prvo M,....je rekla, da je že imela take primere in da je bilo vse O.K.!

Če pa boš počakala na eno M, potem pa sploh ni nobenega problema več! Tudi dr.Pušenjak pravi tako!

Želim ti, da vama čim prej spet uspe in da bo tokrat vse O.K!

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zelim zaceti znova
11.5.2005 18:28:05   
SOONka
Bom kar tukaj zastavila vprasanje..
Tudi sama sem med tistimi, ki so pred kratkim dozivele SS. Od takrat je minilo 10 dni. Na pregledu se nisem bila- grem cez kaksen teden, dva...
Zdaj pa vprasanje.

Ceprav se nisem dobila prve M po SSju, cutim da se mi zacenja ovulacija ( vedno vem kdaj je, ker me spika v trebuhu ). Lahko ze sedaj zanosim, ker si to resnicno zelim? Mislite, da bi bilo lahko kaj narobe?

Hvala za odgovore..

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zelim zaceti znova
11.5.2005 18:35:55   
urši77
Včasih se "obdrži", obstaja pa velika možnost da plodek kar "pade skozi" še preden veš da si sploh noseča.
Pametno je počakati da pride vsaj prva M, da se tudi ranjena sluznica obnovi in hormoni vsaj prbl. normalizirajo.
LP in več uspeha v prihodnje:muca:

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zelim zaceti znova
11.5.2005 18:38:08   
SOONka
Hvala za odg.

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zelim zaceti znova
12.5.2005 4:52:20   
anajmad
Jst čakam več kot 7 mesecev,da bi lahko ponovno probala.Sem pač morala dati skozi določene operacije,da vem ,da naj bi bila sigurna.Pa še sedaj nisem čist zihr:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:.Pred 8 leti in pol sem imela ss,mi je g.rekla,naj počakam 3 cikluse.Ti trije ciklusi so se vlekli 8 let,na žalost.Pa kaj čemo.Moraš biti vztrajna,tudi ,če potem lahko pride najslabše(tako kot je pri meni),ampak jst še zmerom upam na dva:love::love:in to na:modri:in:roza:.Upam,da me bogovi uslišijo.
en lp:morje:D.

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zelim zaceti znova
16.5.2005 11:13:04   
Andra
Jaz sem imela aprila SS, čez mesec dni , konec maja, pa mi je test pokazal :modri:. Danes imam že dva 9nebesa, saj smo januarja dobili še :roza:.

Srečno tudi tebi.

(odgovor članu LOKOmoTIvA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?