|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je to prevara?
23.12.2007 23:42:38   
Anonimen
kako naj povem, da me boste razumele, če me sploh boste?
vem, da se vas bo nekaj našlo, ki me boste optoževale, pa bi vas kljub temu prosila za vaše mnenje ne pa žalitve!

imeli smo zaključek, na katerem smo se zbrali vsi, ki delamo skupaj. bilo je zelo zabavno, saj smo plesali, peli imeli zabavne igre....minilo je nekaj ur, ko sva prišla s sodelavcem na pogovor o naju.
bila sem zelo šokirana, ker si nisem niti približno predstavljala, kaj on čuti do mene. v službi se razumeva dobro, tako kot z vsemi ostalimi, ko pa mi je začel razlagat, da on čuti do mene več kot samo prijateljstvo, pa sem ostala poplnoma brez besed.
res, da sem ga rada videla, vendar pa samo kot prijatelja in sodelavca.
začel mi je razlagat, da neprestano misli name, da sanja o meni....
vprašal me je če sem to opazila tudi sama? mu odgovorim, da nisem
nato vpraša, če nisem niti opazila, da ko se pogovarjam z drugimi sodelavkami in sodelavcami pride samo za par sekund v družbo in nato gre? mu odgovorim, da to sem opazla, vendar pa niti slučajno nisem pomislila zakaj. mogoče je glih tako naneslo, da je imel toliko časa, da je lahko rekel par besed in odšel.
on mi odgovori, da pride samo da me vidi.
pogovarjala sva se, da to ni prav, vendar pa on nemore nehati misliti name...
sedaj se meni dogaja enako kot njemu. mislim na najin pogovor, ki je trajal precej časa, saj imava oba vsak svojo družino in oba se zavedava da to ni dobro.

v obeh najinih družinah pa se vsak s svojim partnerjem ne razumema precej dobro. v bistvu, bi vam povedala, da sva oba s svojima partnerjema najbolj zaradi otrok.

ali se je kateri mogoče zgodila podobna situacija, in kako ste jo rešile?
bi se morala, krivo počuti, ker od pogovora nisva šla nič dle?

sploh nevem, kaj bo ko bova prišla skupaj v službi, prav čutim nekakšen strah, pa nevem zakaj.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je to prevara?
23.12.2007 23:54:12   
MAŠKA
Ne vem, sama sta gospodarja svojega življenja, odločitve so vajine.

Mislim pa, da je temu sodelavcu alkohol pomagal, da se ti je odprl in ko se mu bo alko skadil iz glave, lahko celo pozabi kaj vse ti je na tistem zaključku povedal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:04:04   
Anonimen
Če te zanima, če je tak pogovor že prevara, potem je moj odgovor "ne". 

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:13:03   
Anonimen
v bistvu, bi vam povedala, da sva oba s svojima partnerjema najbolj zaradi otrok.



Hmmm user posted image

In zakaj potem skrbi ce je to prevara??

Itak, da je prevara.. samo ne ta pogovor.. ampak to, da si s partnerjem samo zaradi otrok.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:14:00   
piščanc
če še ni, pa še bo

ne išči rešitve drugje, ampak pred svojim nosom

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:35:10   
lelaval
Mislim, da sta oba dovolj stara, da vesta kam to lahko pripelje. IN najpej morata oba imet razjasnjeno, kaj sploh želita od vez, ki jih imata sedaj. Mogoče ti živiš z zdajšnjim partnerjem le zaradi otrok (ali pa je trenutna kriza), on pa tako govori le, da bi se mu prepustila.  Premisli - ko enkrat storiš korak, poti nazaj ni več.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:37:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

v bistvu, bi vam povedala, da sva oba s svojima partnerjema najbolj zaradi otrok.



Hmmm user posted image

In zakaj potem skrbi ce je to prevara??

Itak, da je prevara.. samo ne ta pogovor.. ampak to, da si s partnerjem samo zaradi otrok.  


jaz sem svojega že hotela pustit, ker je najina zveza  padla čisto na dnu, ker pa mi je grozil, da mi bo otroka vzel, sem se raje odločila da ostanem z njim, kot pa brez otroka, saj sem takrat bila še brez službe.
prav tako ima on probleme s svojo, kolikor sem razbrala iz njegovega pogovora, saj je rekel da je nevzdržno, ko ona pogleda pregloboko v kozarec.

res je, da je malce kriv tudi alkohol, ker mi je sam povedal, da mi drugače nebi nič rekel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:44:22   
piščanc
če imata s tvojim probleme jih rešita, če je to ločitev OK. ampak ne se naslanjat zdaj na prveda deca, ki se je nalepil nate po ponovnem vstopu v delovno okolje. najprej reši svoje težave, potem išči drugega. stopi vendar že na svoje noge in se odloči kaj želiš v življenju.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:49:08   
lelaval
če imata s tvojim probleme jih rešita, če je to ločitev OK. ampak ne se naslanjat zdaj na prveda deca, ki se je nalepil nate po ponovnem vstopu v delovno okolje. najprej reši svoje težave, potem išči drugega. stopi vendar že na svoje noge in se odloči kaj želiš v življenju.


Točno tako. Ker čez čas se ti lahko zgodba ponovi, pa boš še bolj razočarana.
Glede groženj za odvzem otrok pa ti svetujem - dokler lahko, bo na tak način manipuliral s tabo. Jasno mu povej, da jih lahko vzame (pa četudi tega ne bi storila), pa boš videla, če ti bo to še kdaj omenil. In vedi, da otroke le redko dodelijo očetom.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 0:54:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
In vedi, da otroke le redko dodelijo očetom.


poznaš kakšen prime, da si v to prepričana, saj imajo enake pravice kot mati.
tega se najbolj bojim.

kar se tiče odnosa med mano in sodelavcem pa nemislim mu skočit v objem niti slučajno takoj, ker v to moram biti prepričana 100%, kaj si resnično želi. to bom verjetno izvedela, sedaj ko nebo nobene prisotnosti alkoholauser posted image


(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 1:25:14   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kar se tiče odnosa med mano in sodelavcem pa nemislim mu skočit v objem niti slučajno takoj



to si že storila. jaz bi šla na wc po prvem stavku in nikoli nazaj. ti si ga pa poslušala. in nikoli ni energija samo iz ene strani - tudi ti si mu jo vračala, pa če še tako zanikaš.  tako da je to prevara, ker se je to pletlo že nekaj časa, všeč ti je in misliš, da te bo odrešil tvojih težav

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 7:21:42   
Anonimen
Težka bo verjemi tukaj.Ja nič pogovort se z možem z sodelavcem kako in kaj dalje ne samo na blef nekaj počenjat,ker se zna zgodit,da ti bo zelo žal kasneje.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 7:52:59   
Naty*Taja
....Tolk o prijateljstvu med moškim in žensko, o čemer je bila pred kratkim debata...
Po moje sta v enem velikem sr... Sicer pa če sta s partnerji samo zaradi otrok, če bosta dobro prenesla kritike okolice in vaju to ne bo razdvojilo, če vesta, da je to to...ne vem zakaj ne? Je pa res, da bodo posledice in da je tako, kot je zdaj zaradi vsega lagodneje - samo vidva sta prikrajšana za ljubezen...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 7:59:10   
caillou
Kakšna prevara nekiuser posted image ?
V tvojem primeru bi poskušala reševati vezo s partnerjem, ne pa na forumu razgrabljat o sodelovcu, ki je zaljubljen vate.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 9:10:32   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kar se tiče odnosa med mano in sodelavcem pa nemislim mu skočit v objem niti slučajno takoj



to si že storila. jaz bi šla na wc po prvem stavku in nikoli nazaj. ti si ga pa poslušala. in nikoli ni energija samo iz ene strani - tudi ti si mu jo vračala, pa če še tako zanikaš.  tako da je to prevara, ker se je to pletlo že nekaj časa, všeč ti je in misliš, da te bo odrešil tvojih težav


to se pravi, če ti je nekdo drug privlačen oz. ti je všeč je to že prevara ali pa se moraš dejansko s to osebo pogovarjati o tem?

Evo, midva sva se potem že prevarala (je bilo pa obojestransko, tako da je vse izenačeno) user posted image  . Mi je pa zanimivo, kako hitro lahko pogruntam, katera mu je všeč.

Anonimna, meni se zdi pa to kar se je tebi  zgodilo tako lepo.  Če si s sedanjim partnerjem nesrečna, zakaj potem ne bi zagrabila priložnosti za nov začetek.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 9:20:21   
Anonimen
Joj, non stop te novoletne službene čage user posted image  Pa kaj greste med ljudi samo takrat, enkrat na leto? Al slišite par prijaznih "doziranih" besed in ste že v luftu?

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 11:31:05   
Teya*D.
Če bi jaz upoštevala vsakega, ki bi mi rekel nekaj lepih besed, bi zdaj morala že dat enih 10skoz...user posted image ne takoj nasest nekim lepim besedam.
Alkohol, ki govori namesto moškega bi pa rekla, da je resnica. Eni so tak sramežljivi, da ne upajo nič, ko pa imajo malo pod kapo potem pa je vse v najlepšem redu in spravijo na plan prav vse.
Jaz še vedno pravim, da probaj rešit, če se še rešit kaj da, če ne pa končaj eno zvezo in se potem zapleti v drugo, ker sedenje na dveh stolčkih po moje ni najboljša rešitev, ker potem šele nastanejo hujši problemi.
Kar pa se glede otroka tiče, če zato ostajaš potem boš po moje za vedno nesrečna v tej zvezi!
pa vso srečo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 14:57:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Joj, non stop te novoletne službene čage user posted image  Pa kaj greste med ljudi samo takrat, enkrat na leto? Al slišite par prijaznih "doziranih" besed in ste že v luftu?


ja samo takrat lahko grem, sedaj ko imam službo, češ da nebi bilo sumljivo da mi partner ne dovoli nikamor.

ko sem bila še brez službe sem čepela doma kot stara mama (skrbela za dom, otroka...), še na kavo k prijateljici sem odšla za par sekund, pa je že bil ojgen v strehi, češ kje tak dolgo hodim, čeprav bi lahko šel zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 15:00:26   
Anonimen
Uuuuuf umrem user posted image ..življenje v kletki ni zame...dobra si

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 15:02:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
Anonimna, meni se zdi pa to kar se je tebi  zgodilo tako lepo.  Če si s sedanjim partnerjem nesrečna, zakaj potem ne bi zagrabila priložnosti za nov začetek.


zaradi strahu.
pa ne zaradi kritik drugih (okolice), straha pred mojim partnerjem

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 15:07:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Kakšna prevara nekiuser posted image ?
V tvojem primeru bi poskušala reševati vezo s partnerjem, ne pa na forumu razgrabljat o sodelovcu, ki je zaljubljen vate.


verjemi, da bi tudi sama najprej prosila za nasvet od RR, ki znajo dobro svetovati

tukaj pa nevidim nobene napake, če sem jih prosila za nasvet

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 15:14:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ko sem bila še brez službe sem čepela doma kot stara mama (skrbela za dom, otroka...), še na kavo k prijateljici sem odšla za par sekund, pa je že bil ojgen v strehi, češ kje tak dolgo hodim,


In ti paše tako življenje, kot v zaporu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 15:40:35   
Gina
A veš kaj pa jaz mislim, da si ti s tvojim zato, ker ti je tako čisto ok, oz. boljše, kot če bi bila sama. Če bi ti bilo tako zelo zanič, bi šla proč ne glede na strah. Sploh pa ne vem, česa te je tako strah? Tega, da bi ti otroke vzel? Jasno da te tega ne more biti strah, ker kar tako vzet otrok se pa tudi ne da, če strogo realno razmisliš. Pa če bi ti jih tudi hotel vzeti, matr, a se lahko za otroke boriš, al boš pokleknila, ker ti on nekaj grozi? če pa ti misliš, da je boljše, da te je strah, kot da zbereš pogum in narediš nekaj zase, potem pa to pomeni, da ti tako paše. In očitno ti tudi ni tako zanič biti doma in ne iti nikamor, ker če ne bi kam šla, kadar bi ti pasalo, ni človeške duše, ki ti lahko to prepreči, če se tako odločiš. Samo odločila se nisi, ker se nisi pripravljena soočit s svojim možem in njegovo nejevoljo - ki je taka kot je zato, da bi bilo po njegovo kar se tvojih odhodov ven tiče.

Ali je to prevara? Prevara se začne tam, kjer ne ljubiš več moža, s tem se absolutno strinjam s tjazyjem. Potem pa je vseeno, ali se zaljubiš v drugega, ali pa seksaš z njim. Za moje pojme se prevara ne začne v postelji. Ampak to niti ni pomembno sploh ta hip. Pomembno je zgolj in samo to, kaj v resnici čutiš vsak normalen dan do moža....takrat pač, ko ne srečaš kakšnega tipsona, ki ti na dušo piha, pa zamegli razmišljanja.....zgolj in samo to je pomembno. Če ne čutiš, potem je skrajni čas, da zbereš ves pogum in greš, če čutiš, potem je skrajni čas, da se tega zavedaš polno vsak dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 15:43:33   
Anonimen
A veš kaj pa jaz mislim, da si ti s tvojim zato, ker ti je tako čisto ok, oz. boljše, kot če bi bila sama. Če bi ti bilo tako zelo zanič, bi šla proč ne glede na strah.


Ja, itak. Ker je lažje živeti v navidezni urejenosti in kao popolni družini v hiši z možem in psom kot živeti po svoje.

In vse, kar daje nekaj barve temu življenju, je navidezen ljubimec enkrat na leto...

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 16:04:55   
baguSka
Itak, da je prevara.. samo ne ta pogovor.. ampak to, da si s partnerjem samo zaradi otrok.


Se popolnoma strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?