|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali naj popustim?
5.6.2006 12:14:58   
Anonimen
oj, se že dolgo nisem javila, imam en problem
ko sm bla noseča, sem enkrat moža našla v gostilni, kako je "rinil" v neko žensko, sem ji takrat povedala, da upam, da je ne bom nikoli več videla.
se je izkazalo, da je bla v moževi firmi na praksi, zdej pa je tam kar ostala in je kao poslovna administratirka.
mož je medtem pustil tam službo, zdaj pa ga je klicala, če ji lahko jaz se podpišem pod njeno dipl. nalogo - da sem ji lektorirala.
sm možu rekla, da ne bom, on pa ji je že obljubil
zdaj sma skregana.
to je moje edino orodje, ne mislim odstopati od svoje odločitve, ampak mi je pa hudo, da se je tako razjezil, saj ji je on obljubil, ona me sploh ni poklicala, zdaj pa imam njen mail z dipl. nalogo že doma - in "kot sva se dogovorila, prosim za čimprejšnji odgovor" piše babnica.
rabim v bistvu le podporo in vaša mnenja.
čau vsem
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:17:30   
CUKRČEK
Pa saj je mož rinil vanjo, ne ona vanj....zakaj si torej jezna nanjo?!?user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:18:14   
baguSka
kr neki.. najprej pišeš, da je bil tvoj dec na eni, potem pa ti njej nočeš podpisat in je nikol več videt user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:18:57   
baguSka
no in še to: oprosti, ker te nism podprla kot si hotla, ampak te ne morm!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:20:18   
baguSka
samo še to: tvoje dejanje se mi zdi zloooo otročje in nezrelo!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:25:08   
copka
podpisi pa pozabi.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:32:00   
srki
Podpiši se, vem ta tako zlobna nisi, da tega ne bi mogla naredit.

Če bi pa vedela, da je med njima prišlo do česa več, kot samo "siljenja v njo", pa verjemi da se ne bi. Zakaj? Tudi če je on rinil v njo, za greh sta potrebna dva, ne eden.

Aja, možu pa bi rekla, da kaj ima on v tvojem imenu nekaj obljubljat. Verjetno bi bilo fer, da bi pa tudi tebe o tem kaj vprašal in ne samo obljubil brez tvoje vednosti.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:33:15   
tipka
Jojmene, če bi jaz vedela, o čem se vi menite!user posted image

Prvo je, da se ne podpišem pod nekaj zato, da bi nekomu naredila uslugo. Podpis pomeni, da stojiš za tistim, pomeni odgovornost, pomeni dobro ime. Že iz tega razloga se ne bi podpisala.

Drugo: veliko vprašanje je, kako je mož rinil vanjo, sta imela kaj, sta potem prekinila? Dalje, zakaj ji je obljubil? A se to tako dela te dni, da ohranjaš pristne stike s prejšnjimi sodelavci, da se kar vsevprek podpisuje, da se pozabi in si naprej prijatelj, čeprav imaš za sabo bruh?user posted image

Še nekaj gledam, da je silil vanjo, pol si pa ti njej rekla, da je ne smeš več videt? Čakaj malo, je ona naredila kaj narobe, je ona vračala z enako mero, flirtala, sta se celo otipavala, poljubljala? Čisto nedolžno flirtanje zgleda ni bilo, če si šla tako daleč, da si ji rekla, da je ne smeš več videt. In kaj tvoj je bil tako pijan, da ni slišal, da ne želiš več imeti stikov z njo? Al kaj mu je padlo v glavo, da je šel kaj takega obljubljat?

< Sporočilo je popravil tipka -- 5.6.2006 12:37:59 >

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:33:50   
Anonimen
Ja haloooo, pa kako sploh lahko mislijo, da ti lahko karkoli lektoriraš?

Glede na tvoj post, je jasno, da nimaš pojma o pravopisju.

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:34:19   
Anonimen
Lektoriranje ji zaračunaj po normalni tarifi..kaj te bo izsiljeval tale tvoj možekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 12:38:33   
vampirka
Cena za lektoriranje je znana...jaz sem jo mogla plačat (ni blo nobenega "uporabnega", da bi rinila vanj user posted image ) in verjetno tudi večina ostalih. Zatorej - no money, no fun oz. podpis v tvojem primeru! Tvoj naj pa ne obljublja brez predhodnjega posveta s teboj - s tem samo kaže koliko spoštuje tvoje delo ("saj bo naša zastonj nardila - tko al tko nima dost dela..." user posted image )...Oprosti, ker karikiram, ampak verjetno ni daleč od resnice. 

< Sporočilo je popravil vampirka -- 5.6.2006 12:39:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 14:00:16   
Anonimen
 
Jaz imam ista vprasanja kot Cukrcek.... Zakaj si sploh jezna na to zensko?

In se strinjam z Bagusko..

Mah v bistvu sploh ne stekam.. A ni tko, da pomagas, ce lahko pomagas? Od kdaj tole vec ne velja?! user posted image


(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.6.2006 14:07:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 14:25:09   
*Neja*
Ja, tako kot je napisala prva anonimna, ki je odgovarjala na temo; očitno lahko danes že vsak, ki ima pet minut časa, lektorira diplomske naloge. Prvo, kar sem opazila, je bilo to, da je tvoje sporočilo napisano tako kot da bi ga pisala petošolka. Mislim, da je za avtorico diplomske naloge bolje, da se ne podpišeš kot lektorica. Te bodo potem še spraševali, na kateri fakulteti si kupila (očitno znižano) diplomo.
 
Sicer pa: kot so povedale ostale, se je TVOJ TIP obešal po tej punci, ON je obljubil TVOJ podpis, ON je zdaj jezen nate... A si ti slučajno s kakšnim svetnikom poročena? In imata razmerje: on lahko (vse), ti ne smeš (nič)? Malo poštimajta te odnose (moj predlog).
 
Če odmislim vse do sedaj napisano, se jaz NIKAKOR ne bi podpisala pod diplomo. Lektoriranje je (tudi) odgovornost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 14:37:13   
mojamura
Na tvojem mestu bi jaz malo v ''moža'' rinila, kaj za user posted image  ima obljubljat neki ala poslovni administratorki, da ji boš ti podpisala diplomsko nalogo kot lektorica.

Če sta se dala dol pa ni mel keša da bi ji plačal, naj to ne poskuša pošlihtat s tvojimi uslugami.

Drugače pa, malo bolj opiši tisto o rinjenju moža v njo.
I want some dirty detailsuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 14:42:12   
Maleal
Jaz se nebi,pa ne zato ker se je tvoj veso po njej,ampak zato,ker sama nima jajc da te prosi.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 14:43:05   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Jaz se nebi,pa ne zato ker se je tvoj veso po njej,ampak zato,ker sama nima jajc da te prosi.


Ah lepo te prosm. Če ma njen bivši kontakt z njo...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 14:51:08   
Anonimen
Če si ona pri takem načinu pisanju kot ga imaš tu upa, pa naj ti da, ti pa le podpiš user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 15:35:38   
BLAŽIKA
Se strinjam z mnenjem od tipka.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 15:44:12   
Maleal
Ah lepo te prosm. Če ma njen bivši kontakt z njo...


Ja in?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 15:49:14   
Anonimen
PRAVOPIS, PRAVOPIS, PRAVOPIS!!!!!!

A je kdo razen parih izjem opazil to MALO pomanjkljivost????!!!!!
Pa bejba lektorira?!

Pa daj lektoriraj, kot so te prosili in to kar po svoje, tko kot smo videli, da znaš.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali naj popustim?
5.6.2006 17:19:16   
karmy
user posted image user posted image pa ****u kaj za vraga težite glede tega pravopisa... to je forum in lahko piše kukr ona hoče... ko se gre pa za uradne dokumente in lektoriranje...tam pa itak da vsi uporabljajo pravopis..halo?!user posted image

jzt pa tud ne razumem zakaj si na žensko jezna...jaz bi moža prbila nekam.. naj pa on podpiše če si upa... user posted image user posted image jaz ne bi podpisala..reci da mož ti ni nič reku in se ni nič posvetoval z tabo in ji nisi nič dolžna.. če je pa tvoj mož tako občutljiv če se postaviš zase, pol pa res ne vem zakaj je sploh z tabo... user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?