|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   da dol padeš!!!
3.6.2006 18:23:38   
Anonimen
zgodilo se je v nedeljo. prvi konflikt v 7 letih...
živimo pri njegovih starših. mi smo zgoraj onadva spodaj. kosilo imamo skupaj pri njima. tašča vedno naštima malinovec preveč sladki, da je čim bolj všeč otrokoma. bog nedaj da bi blo premalo močno. no v nedeljo ga pripravim jaz- nalašč bolj vodenega. in seveda tamalmu ni bilo všeč. vzame tast flašo in nalije notri se malinovca. pritisk mi je narasel!!! povedala sem mu da če jaz tko naštimam naj tako bo , nepa da 10 ljudi komandira enega otroka- pa to ne velja sam za pijačo, da o sladkarijah ne govorim. obadva vedno pretiravata. rekel je samo AJA??!! in od takrat me ne pogleda niti ne pozdravi.pravi drek mam vsaj mir. tud z mojmu ki je njegov sin ne govori. najbrž zarad mene!!! mam vsaj mir. zdaj ko pridem iz službe če je slučajno na dvorišču teče se nekam skrit, prej je pa skoz čekiral!! zmeraj nismo pri volji da bi se pogovarjali o slabem vremenu (kaj druzga se itak z njim ne da ker ima svoj prav). pa dans pokličem mojo mami in se ji tko kao mal potožim in ona izjavi: SAJ SI TI K HIŠI PRIŠLA. mislim HALO!!!! on naj svoje komandira jaz bom pa svoje. da je tud moja mat tko.... važno da moj z mano drži. pravi da stari je pač tak. 15 let nazaj mu je moj malo razbil avto- frišen šofer pa poledica....in za popravilo je vse samo pol financiral. pol leta se ni z njim pogovarjal.odklop
no tko zdaj sm mal lažja.
ampak še vedno ne razumem kako se tastarim neda DOPOVEDAT naj se ne utikajo.... 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:25:20   
Anonimen
Zdaj imaš mir. Upaj samo, da bo trajalo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:26:40   
Anonimen
Najbolje skozi eno uho not, drugo ven...kot sama praviš imaš vsaj to srečo, da med vama ni napetosti glede tega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:31:38   
Anonimen
Zdaj imaš mir. Upaj samo, da bo trajalo.


res je, sam mal je napetosti pri kosilu kt glih nasprot sediva. a bo že...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:33:25   
Anonimen
Pa zakaj ne kuhaš gor pri sebi, ej? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:34:52   
Anonimen
A se ti ne zdi Kerensa, da bi marsikdaj lahko sami poštimali zadeve doma tko kot jih hočemo oz. moramo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:35:43   
Anonimen
Madonca, saj je tudi pri nas vse skupaj daleč stran od idealnega, ampak... ja, imaš kar prav, ja...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:40:00   
Anonimen
Itak da je daleč stran od idealnega sveta, sam hočem rečt, da včasih mal pretiravamo z vsem skupaj, brez da bi kadarkoli prej premislili....v glavnem, anonimni svetujem, naj gre končno na svoje, pa bo vse 100% poštimano, kot se za gre.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:40:37   
Anonimen
Al' pa še bl simpl in z manj stroški - ne več dol hodt, pa bo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:42:12   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image   ta je pa dobra, pa kje jih ti pobiraš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:43:28   
Anonimen
Samo poenostavt je treba vse skupi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:44:37   
Anonimen
Itak, pa ti noben več ne nabija na možgane in ne utruja, predvsem pa ne komandira tvojih korakov...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:44:44   
Anonimen
glede na to da mava z mojim slabe dohodke nama kar prov pride da ona kuha midva dava 30 sit na mesec pa je vsak dan kuhano. pa ne kuham tko rada....morm pač mal bolj potrpet...sicer pa en konflikt v 7 letih že pripada...ko se bomo pa obmetaval s krožniki pa vsekakor kuham sama...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:47:03   
Anonimen
Jaz sem sposobna za 500 SIT skuhat kosilo za 4 osebe. Da pa dam enmu 30 jurjev, pa da me pol še zajebava, bi mu pa jest sama treščila pisker u glavo, pa da mi je 3x tast in da sem 3x priženjena v njegovo bajto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:47:15   
Anonimen
Joj, zdej si me pa presenetila s to izjavo...ko sem jaz bila še doma, sem sama dajala po 20 jurjov na mesec staršem, vi trije pa skupaj 30????Mislim halo, in ti se sprašuješ in hočeš, da ti svetujemo????Po mojem je glih tu problem, pomisli, koliko boš zapravila za svojo družino, ko boste (če boste) na svojem????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:51:37   
mika
Če je TO prvi konflikt v 7 letih, imaš pa res zlatega tasta in taščo. Men se to sploh ne zdi nič groznegauser posted image . verjetno zato, ker sem jaz dala hujše stvari skozi.
Ni mi pa jasno kako lahko greš na kosilo k njim, če se s tastom ne pogovarjaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 18:52:42   
viv_
Jao anonimna... dan današnji je moderno imet probleme. Če jih ni, jih pa narediš, ane, pa z malinovcem, če ravno ni drugega pri roki.

Če bi bila jaz tašča bi pa rekla:"Ja, draga moja, potem ti verjetno tudi ostala hrana ni všeč. Ne rabim tistih 30.000 sit, ti pa sama poskrbi za svojo familijo pa boš zadovoljna!".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 19:13:13   
Anonimen
smo kuhal sami 5 let dokler nism šla rodit, pol je ona kuhala in je tako ostal drgač sploh ni problem da se tast ne pogovarja... dol mi visi, fora mi je samo to da je moja mat tist izjavla. kot da bi se pa jaz zdaj mogla klanjat njemu. kar se tiče kosila pri njiju je že prej tašča velikrat skuhala  sploh ko je prišel še drugi sin čeprav so šle meni kr lase pokonc...pa kaj čem nism tak tip da bi se neprestano kregala. saj se mulim ampak ne rečem nič- do nedelje, kar jih je pa šokiralo.
kar se tiče denarja 30 je tud varstvo zraven, ampak ona bi kuhala tud če nebi nič dajali, samo da nas ima okol sebe. sama je takrat predlagala da bi jedli skupi -s tem je zelo sivna.
eh pa kaj bi...
vsak ima svoje mnenje...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 19:15:36   
Anonimen
Preberi si temo kasneje, ki jo je odprla Viv, pa še napisala je zelo realnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
3.6.2006 19:18:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 19:20:02   
čaki
važno da se ne sekiraš!!!! tud pri nas je včas pestro

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 19:24:15   
dory
a tak fajt zarad malinovcauser posted image user posted image ...in ne misli,kaj kaksna vsota 30tisocakov na mesec za hrano...

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 19:28:05   
skuštrana
Če sem prav razumela imaš za 30 jurjčkov mesečno varstvo in vsak dan kosilo za celo družino? In ti se pritožuješ?user posted image user posted image Pa kuhaj sama, tamaga daj pa v vrtec...Tam pa ne bo dobil premalo razredčenega malinovca, tebi pa ne bo treba gledat tasta pri kosilu...
Če ti pa trenutna situacija ne odgovarja, pol pa ne jamri...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 19:40:23   
tjaga
15 let nazaj mu je moj malo razbil avto- frišen šofer pa poledica....in za popravilo je vse samo pol financiral. pol leta se ni z njim pogovarjal.


Tega tukaj ne razumem najbolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: da dol padeš!!!
3.6.2006 19:46:44   
Anonimen
no tvoja mat ravno nima prav. ampak res bi pa lohk s tem malinovcem gmah dala...če bi bla js ti bi raj lepo prnesla kake špomaranče za sok narest in predlagala da se malkinovc čist ukine ker je itak to najbl gnus stvar na tem svetu..sam cuker in kemija

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?