|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   antibejbi tabletke
7.4.2005 12:08:06   
karmy
odkadar jih jemljem, sploh nimam potrebe po se**... kot da mi je zarad teh tabletk usahnila želja po tem... a ma še katera to? moj se takooooo pritožuje..:ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   antibejbi tabletke
7.4.2005 12:17:00   
Carmen
Ni problemov! poizkusi s kondomi. Če bi rada, seveda. aja, sej ne veš... pol pa najprej prenehaj s tabletkami, da boš vsej vidla, a je to to

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   antibejbi tabletke
7.4.2005 12:26:00   
Sara3
Nisi prva in verjetno ne zadnja. Tudi jaz sem jih jemala in sedaj, ko jih ne jemljem več je več :sloncek::sloncek::sloncek:. So pa fuuullllll praktične, :hudicek: je bila bolj redna, manj boleča, pa brez plastike je prijetnejše (je pa manjkrat)...
Povsod so + in -.

Lp, :metulj:


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   antibejbi tabletke
7.4.2005 12:33:18   
rebeca
Nisi edina, tudi jaz imam iste probčleme kot ti.
Odkar jih jemljem nimam nobene volje ne potrebe.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   antibejbi tabletke
7.4.2005 12:34:02   
Skorpija
ja, tudi meni je želja po seksu čisto presahnila ampak šele po kake 2 letih jemanja. ko sem jih nehala jemat sem bila pa ene pol leta čisto fertik, zdaj pa z veseljem :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   antibejbi tabletke
7.4.2005 14:25:04   
Annny
Poskusi s tistim gelom za povečanje libida:)-:)-:)-:)-
Sem ga glih danes videla..ehm, mislim, da v Quelle katalogu:) Samo ne me držat za besedo- nimam osebnih izkušenj:)-

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   antibejbi tabletke
7.4.2005 16:47:53   
emaa
ko sem svoji G omenila, da me je minilo po tabletah (kak smisel jest tablete, če že izvajaš naravno kontracepcijo) mi je povedala, da so depresije in pomanjkanje libida dva od najbolj pogostih stranskih efektov tablet. Meni je pač dala druge tablete z minimalno vsebnostjo hormonov, pa mi je pomagalo. Ti kar svoji G povej, zato je pa tam.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   antibejbi tabletke
7.4.2005 17:37:00   
Anonimen
Tudi jaz imam take izkušnje z tabletami.Se mi je seks prav upiral in kar naprej sem iskala neke izgovore da mi nebi bilo treba.Je bilo od fanta kar nekaj krepkih slišat na ta račun in kar nekaj gorja pod streho.Ampak ko meni takooooo zeloooo ni bilo do tega.Sem menjala kar nekaj tablet in so najprej malce pomagale, čez čas pa spet isto.

Hvala bogu sem jih sedaj nehala jemati in komaj čakam da zanosim in potem absolutno spirala, ker vidim tudi sedaj, ko sem jih nehala jemati kako mi pa šele sedaj ciklus nagaja.Ampak to pa je že druga zgodba.

Radi se imejte, Srček

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   antibejbi tabletke
7.4.2005 21:21:18   
Pia73
Jaz pa nikoli nisem imela problema, ko sem jemala KT. Mogoče pa pri kateri niso krive ravno KT??? Ne vem no, zadnjič je bila ena debata na to temo,....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   antibejbi tabletke
8.4.2005 8:42:56   
Anonimen

Punce.. bodite prijazne do sebe.. in ne jejte tega sranja..
Zgolj iz zdravstvenih razlogov.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   antibejbi tabletke
8.4.2005 9:37:26   
karmy
hja.. kaj k so KT po eni strani ful priročne pa še brez kondoma je boljš :hudicek:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   antibejbi tabletke
8.4.2005 9:43:31   
Anonimen

Ja.. sej to je res... ampak kaj ko caz nekaj casa pride tudi druga plat tega.. potem ti ja pa lahko zal.. in si mislis.. da bi bilo tudi s tremi kondomi boljs.. kot s KT

A veste iz cesa so narejene te tebletke?

Tjazy

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   antibejbi tabletke
8.4.2005 19:44:29   
Pia73
Meni niso škodile pa sem jih neprekinjeno jemala 8 let ali še več. Malo pretiravaš Tjazy- Ko bo čas zato se bom vrnila k tej obliki kontracepcije. Mi popolnoma odgovarja.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   antibejbi tabletke
10.4.2005 0:14:31   
piščanc
jaz sem imela isti problem z enimi, no ko sem jih nehala jemati je bilo :love:. druge tabletke so bile pravo olajšanje.

Razlog naj bi bil napačen hormon (eno je progesteron, drugo estrogen). Pojdi do gin in mu povej, da ti ne ustreza.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   antibejbi tabletke
13.4.2005 10:47:27   
karmy
bruci 1. letnika smo meli sistematski in so rekl da KT povzročajo raka :zmeden: ...jzt postala zelo panična...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?