|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva stene
2.10.2008 8:23:27   
Tinky
Kmalu se selimo v novo hiško (v ponedeljek pridejo pleskarji) in se z možem nikakor ne moreva odločit, kakšno barvo dat v dnevno sobo.
Kuhinja, jedilnica in dnevna soba so v istem prostoru (40 m2). Pohištvo je v barvi bukve, kuhinja je pa modra.
Jaz se nagibam k nežno oranžni barvi, mož pa v bordo (meni se zdi full premočna).
Pobarvali bi samo zunanji steni (strop in ostale stene bi ble bele).

Kaj pravite?



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barva stene
2.10.2008 8:32:19   
Kabija
lp,
moja je živo oranžna, ko je notri pohištvo in ko se barve navadiš izgleda super

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barva stene
2.10.2008 8:59:21   
muki1
Bosta barvala sama? Midva sva ravno včeraj imela doma pleskarja in je prinesel zraven barvno karto, pa smo malo kombinirali in nama je z nasveti veliko pomagal. Morda ni neumno, če imata že modre barve kuhinjo, ker ga prav lahko biksneta mimo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Kabija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barva stene
2.10.2008 9:00:16   
muki1
Sori, vidim, da pridejo pleskarji. Potem pa res svetujem, da se skupaj posvetujete.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barva stene
2.10.2008 9:32:41   
nynna
Jaz imam modro in bukev kuhinjo pa marelične stene in super paše. Ne vidim pa v tej kombinaciji rdeče. Mislim da bi kakšna nežna rumena tudi šla.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barva stene
2.10.2008 14:46:33   
Piruri
Mi imamo marelično...poglej na mojo stran (spodaj) po NAŠ DOM...dnevna soba...

Bordo bi bila res malo "pregroba" glede na to, da je dnevna soba....z izjemo, če je zelo svetel prostor...

LP

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barva stene
2.10.2008 15:28:52   
Tinky
Piruri, full lepo, res, takšna barva je tudi meni full všeč, ne vem zakaj mož tok teži k tej bordo. Ko pride iz službe, mu bom pokazala, upam da si bo premislil. user posted image

P.s. Vidim, da si Ajdovščine, sva skoraj sosedi :) user posted image


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barva stene
2.10.2008 16:02:06   
Piruri
Ja, moj je bil tudi na začetku proti vsaki barvi...pa sem pobarvala, ko ga ni bilo domauser posted image ....pol pa mu je bilo vseeno...

Od kje pa si?


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barva stene
2.10.2008 16:09:13   
Tinky
Piruri, imaš zs

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barva stene
2.10.2008 22:03:06   
frutka_
Jaz imam v kuhinji eno steno bordo rdečo in vse drugo v kombinacij z vanilijo. Super zgleda. Meni je marelična zelo anti barva. Sicer pa stvar odločitve posameznika. Če uporabljaš močne barve jih uporabiš kot detajl. Da nekaj poudariš. Kot ozadje morda. Ampak z modro kuhinjo ne vem kako bo šlo skupaj.
ZTrenutno so IN rjave barve. Predvsem temno rjave.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?