|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bioenergetik
1.3.2009 21:46:29   
Anonimen
zanima me, ali je katera zaradi težav z zanositvijo obiskala bioenergetika ali podobnega alternativnega zdravilca in ali ji je lahko pomagal.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bioenergetik
1.3.2009 21:51:58   
TIA22
Moja zelo dobra prijateljica 2 leti ni morala zanositi, pa je šla k bioenergetiku in res je zanosila že naslednji mesec. Zdaj pa če je to to, ali pa je bilo kaj druga pa je odvisno od posameznika, kolikor verjame  v to!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bioenergetik
2.3.2009 8:48:59   
jerebica
moja sestra tudi 4 leta nič, niti z umetno oploditvijo, nakar je šla k eni bioenergetičarki iz Celja pa je po 3 mesecih zanosila po naravni poti. No danes ima krasnega sinka.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bioenergetik
2.3.2009 8:51:22   
Dudica1
no jaz sem imela splav...potem kasneje pa ni in ni hotelo bit user posted image ...pa sem šla k bioenergetiku in že takoj naslendji mesecje bil user posted image in v vsej nosečnosti je bilo vse vredu...user posted image

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bioenergetik
2.3.2009 10:04:58   
Anonimen
jaz sem hodla k bioenergetičarki,sicer že noseča,ampak sem krvavela skoraj celo nosečnost.dokler nisem šla k eni bioenergetičarki,tut iz celja.user posted image za njo in user posted image za mene,imam dva zdrava sineka.mi je res pomagala.

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bioenergetik
2.3.2009 12:45:15   
Anonimen
Živjo!

Ali lahko dobim ime in številko te bioenergetičarke? Tudi jaz sem iz Celja in ne morem zanosit, tudi z IVF-om ne.

Hvala in lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bioenergetik
2.3.2009 16:06:38   
druga
lahko še meni na ZS katera pošlje tel št od te bioenergetičarke iz celja.

kaj pa mislite o bioenergetiku iz radencev?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bioenergetik
2.3.2009 16:43:52   
taši84
pojdi h bracotu, on je iz zagreba in nič ne govori. ga samo gledaš in si zamišljaš zaradi kakšnega problema si ga obiskala. zdej bo 15.marca v monsu. preberi si na njihovi spletni strani in ga obišči. meni je pomagal ker tudi 2,5 let nisem mogla zanosit in sem 4x šla ta petič sem bla že noseča. pa samo zaupat morš ker res pomaga.


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 12.8.2009 10:09:19 >

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bioenergetik
2.3.2009 17:25:26   
limonita
Tudi mene zanimajo kontktni podatki od bioenergetičarke iz Celja. 

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bioenergetik
2.3.2009 17:56:36   
suncicica
jaz sem pred 4 leti imela ss in po tem ubijajoce menstruacije,zanositi ponovno pa sploh nisem mogla.
pol pa sem rekla...bom probala pri bioenergetiku,imela sem 3 terapije v enem mesecu in ze naslednji mesec zanosila. in to z user posted image user posted image .  ali je to zgolj nakljucje ali ne ,v to se nebom spuscala,vem samo da sem po terapijah zanosila kar prej nikakor ni slo.


potem pa sem imela se en primer. v 3m nosecnosti so zdravniki mislili da imam slepica,vse je kazalo na to,in odlocili so se da me operirajo. in ker sem se seveda bala za varnost otrok sem poklicala tega bioenergetika ali naj pristanem na operacijo. oz. ce ve kaj bi mi bilo. rekel mi je naj jo zavrnem ker se mi samo maternica nerodno dviguje in mi to povzroca te bolecine. ubogala sem ga. zdravnik pa je hotel vseeno s kamero preveriti kaj se dogaja in ugotovil da ni slepica,da se res maternica dviguje in je to krivo.
spet sreca ali kaj??


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bioenergetik
3.3.2009 12:57:22   
atina1

Hay!

Ali pozna kera kakega bioenergetika v mariboru ali oklici, da bi mi pomagal glede zanositve?

Hvala

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bioenergetik
3.3.2009 19:11:57   
Rielka
Ojla
Mene tudi mika da bi sla k bioenergetiku!Kako poteka terapija pri njemu,a poznate katerega na primorskem?Midva z user posted image se trudva ze skoraj tri leta pa nic!Kaj menite pa za kiropraktika?
LP

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bioenergetik
3.3.2009 19:16:07   
end1
ne vem če še dela Ajra Miška iz Bilij pri Novi Gorici, meni je zrihrala ciklus menstruacije na 32 dni in pol sem zanosila


(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bioenergetik
3.3.2009 19:32:33   
pogum
Pozdravljene,

tudi sama prosim, da se mi posreduje inf. o bioenergetičakri iz Celja na z.s ker se že dalj časa trudiva, da bi zanosila, pa ne gre niti z postopki!

Pa še za inf. o Bracotu prosim - kdo je to, kaj dela in kakšen ima način zdravljenja?

LP,


(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bioenergetik
3.3.2009 19:39:32   
Rielka
Oj
end1koliko casa si hodila tja in kako je potekalo pri njej?

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bioenergetik
3.3.2009 21:47:59   
druga
IZVIRNO SPOROČILO: nata80

Oj
end1koliko casa si hodila tja in kako je potekalo pri njej?



to mene tudi zanima - kako poteka zdravljenje

(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bioenergetik
4.3.2009 8:34:01   
bayb77
Veliko nas je , ki nas zanima kako, kje , kdaj , koliko... zato prosim punce, ki imate iskušnje z bioenergetiki in ste potem zanosile, prosim posredujte tel. številko, da si lahko še me pomagamo!!

HVALAuser posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bioenergetik
4.3.2009 16:22:34   
sajka
Bioenergetik iz Kocevja Enver Jusic
Zdenko Domancic,dela na Bledu
Veseljko Tomic,dela v Celju
Dusko Prastalo,dela v Ljubljani

To jih je le nekaj-najboljsih v Sloveniji.Vsi pa imajo neverjetne uspehe pri zanositvi.(vpisi v iskalnik pa najdes stevilke),

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 12.8.2009 10:11:07 >

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bioenergetik
4.3.2009 16:26:26   
tejčit
Kaj pa iz notranjske je kak.Kako pa zgleda ta terapija če mi lahko katera opiše

(odgovor članu sajka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bioenergetik
4.3.2009 16:33:26   
sajka
ne poznam nobenega z notranjske.Terapija ni nc posebnega.Cutis da se nekaj dogaja okoli tebe(mene je upogibal naprej in nazaj)prijeten obcutek

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bioenergetik
4.3.2009 18:31:23   
end1
k njej sem hodila kar nekaj časa zato ker nisem mela redne menstruacije (policistični jajčniki), najprej na vsak teden, mislim da šeskrat, pol na 14 dni in pol enkrat na mesec, vse skupaj deset mesecev. Da bi kaj konkretno ob polaganju rok čutla nisem, sem pa imela zelo prijeten občutek, že sam ko sem jo vidla al pa nanjo pomisnla mi je blo ful dobro. Seansa je trajala cca.10 min.

(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bioenergetik
4.3.2009 18:51:50   
Lenck
Že pred tem sem obiskala bioenergetika, ki deluje po metodi g. Domančiča, in za nekaj časa mi je zelo pomagala, pa tudi slišala sem, da je zelo učinkovita pri neplodnostih (samo jaz pač takrat nisem bila tam zaradi tega, ampak siceršnjih ginekoloških težav). Potem so mi s to terapijo pomagali tudi doma, ko se je o njej izobraževala mati. Sedaj pa mi je pri zanositvi pomagala terapija, ki jo prav tako izvaja moja mati - angelski reiki. Redno mi pomaga tudi med nosečnostjo, ker imam precej težav. Zaenkrat se vsi skupaj borimo in nam gre dobro.
Kar imam jaz izkušenj, so pozitivne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bioenergetik
4.3.2009 23:19:52   
Anonimen
ojla,pozdravljene.sem šele zdaj utegnila za nazaj prebrat.bioenergetičarka oz.zdraviteljica iz celja je ga.irena štruc.kontakt najdete na njeni internet strani.zdravi tako da drži roke nad telesom in vmes pove kaj občuti ali pa te povpraša kaj ti čutiš.nič posebnega,a zame veliko.čtuoš pa eno tako toploto ko gre z rokami ob telesu.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 12.8.2009 10:11:45 >

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bioenergetik
5.3.2009 8:58:05   
bayb77
mary 10 user posted image user posted image  hvala za podatke o g.Ireni. Daj prosim še povej, koliko se ji ponavadi plača, kot piše nima cene, sprejme kolikor ji daš. Si ti po njenih terapijah zanosila?

hvala in lep dan vsem puncam, ki si želimouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bioenergetik
6.3.2009 14:06:35   
Anonimen
Pozdravljene!
Tudi jaz hodim h g.Ireni.Se mi zdi super ženska.K njej hodim ker sem prenehala z jemanjem kon.tabletk in nimam menstruacije.Pri njej sem bila že na tretji terapiji.Jaz ji dam 10 evrov,terapija pa traja 20-25 min.
Jaz njeno terapijo čutim tako da mi je vroče in se mi malo vrti-seveda prijetno.

(odgovor članu bayb77)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?