|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   chedar omaka
23.5.2008 12:22:19   
kajajaka
Pozdravljene!
Ima katera recept za pripravo chedar omake? Vem, da vsebuje nacho sir, kaj več pa žal ne... V mehiški restavraciji smo jo ponavadi jedli, sedaj bio jo pa rada sanma pripravila.
Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: chedar omaka
23.5.2008 12:32:33   
Dream
Malce sem pobrskala in ugotovila, da je cheddar sri angleškega izvora - torej ne vem, ali je v tej omaki mešanica nacha in cheddarja? Recepta za cheddar omako žal nisem našla...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: chedar omaka
23.5.2008 12:40:40   
kajajaka
hvala Dream
Meni so v mehiški, ko sem vprašala kaj je notri rekli, da nacho... Mogoče je res mešanica obeh sirov, ali so me pa nateguser posted image  ker niso hoteli recepta izdat... user posted image user posted image

Če ne bo druge bom spekla zrezke, na omakici, ki ostane po pečenju pa malo nachota raztopila in smetano dodala. Slabo ne more biti, a ne? user posted image

Hvala in lp

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: chedar omaka
23.5.2008 12:43:02   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Dream

Malce sem pobrskala in ugotovila, da je cheddar sri angleškega izvora - torej ne vem, ali je v tej omaki mešanica nacha in cheddarja? Recepta za cheddar omako žal nisem našla...


točno tako, to je sir in je bolj rumeno- oranžne barve in po okusu drugačen kot naš, ima bolj močan vonj in okus. Očitno je hišna tajnauser posted image ali pa z mešanjem obeh dobijo pravo kombinacijo oz omako, saj je nacho bolj tekoči, stopljeni čedar pa niuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.5.2008 12:44:43 >

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: chedar omaka
23.5.2008 13:04:20   
robinzon
Tukaj je en recept, če ti bo kaj v pomoč:

<http://www.recipezaar.com/18178>

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: chedar omaka
23.5.2008 13:05:25   
tanikaa
Ne dela.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: chedar omaka
23.5.2008 13:07:37   
KT
http://www.recipezaar.com/18178


Dela:

Ingredients

Directions

  1. 1Mix everything, except the tomatos.

  2. 2Refrigerate for a couple of hours or over night.

  3. 3Add tomatoes 1 hour prior to serving.

  4. 4Serve with taco chips or corn chips.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: chedar omaka
23.5.2008 14:05:00   
kaycha
js sm pa misla, da je ravno obratno, da iz chedarja delajo nacho sir/omako/preliv- karkoli naj bi to blo. ker sem tud sama enkrat iskala recepte in je povsod pisalo, da je chedar sir kot sestavinauser posted image
ce pa dobite kak fajn recept pa super, ga bom tud sama veselauser posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: chedar omaka
23.5.2008 15:16:06   
kajajaka
evo, smo že pomazali - dobesedno...

ker cheddarja seveda nimam, sem malo improvizirala in naredila naslednje:

- zrezke sem potolkla, poslolila in spekla (svinjske, ampak po moje bi bilo enako dobro s puranjimi)
- zalila z deci vode in še malo podušila (pol urce počasi), pa še malo vode sem morala vmes dodat
- primešala sem žlico gorčice,
- pol kozarčka nacho sira (sparova varianta za tortilie pomakat)
- pol tekoče sladke smetane
in še malo vode.

Ženske, božansko je bilo, pa hitro narejeno! user posted image

Poleg sem postregla njoke in rukolo na solato!

Poskusite kdaj, pa dober tek!

(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: chedar omaka
23.5.2008 18:42:27   
Dream
Tole se pa zlo njami sliši user posted image  Bomo kr s svinjino probali, puranjega imam počasi že na vrhu glave...
Pa hvala za recept user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: chedar omaka
23.5.2008 20:39:56   
robinzon
Sparov nacho sir v kozarčku je res dober, imajo ga, vsaj pri nas pri eksotični hrani. Treba ga je pa porabit v parih dneh, čeprav ga hranim v hladilniku  mi je v enem tednu splesnel.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




tuširanje
tanjusi

Kdaj oz. kako pogosto se tuširate?

zjutraj (11%)

zvečer (64%)

zjutraj in zvečer (9%)

3x na teden (11%)

redko (4%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!