|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   crikvenica??
5.5.2006 22:03:52   
jasnika
je bil mogoče kdo na dopustu v crikvenici v paviljonu kačjak, slaven al pa v hotelih zagreb, varaždin, slaven, omorika, international??to sprašujem zato ker so za tam smešno nizke cene in mi na agenciji zatrjujejo da je z sobami vse ok milim da so čiste in tako, pa mi je malo sumljivo
LEPO PROSIM ZA IZKUŠNJE ČE JIH IMATE!!!!!!!!!!
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: crikvenica??
5.5.2006 22:11:14   
KODA
Mi smo se 7 letnazaj hodili v Kačjak kopat,včasih smo šli na nedeljski izlet.Plaža mi je bila všeč,dokler nas niso začele ose napadat,ko smo malico potegnili ven.Sigurno je bilo tisto leto,kakšno osje gnezdo v bližini.
Plaža mi je všeč,za kaj več,ti pa ne vem povedat.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: crikvenica??
6.5.2006 11:11:56   
K_a_t_j_a
Jaz sem že bila s fantom v hotelu Varaždin v Selcahleta 2002. Ta hotel so takrat še prenavljali, tak da sma midva dobila že prenovljena sobo s pogledom na park, starša sta pa bila čist spodaj v kleti v še neprenovlejni sobi. Tam je bilo pohištvo še bolj staro. Drugače kar se tiče čistoče je bilo čisto, plaža je bila tudi lepa peščena (gre se čez cesto). Hrana je pa tudi bila dobra (zajtrk je bil samopostrežni, večerja pa 3 meniji in si si en dan prej izbral kaj boš naslednji dan zvečer jedel, porcije so bile pa solidne.) Zvečer ob promenadi imaš veliko prodajalcev s sladoledami, spominki, karticami... igraš lahk minigolf... Fajn je pa peš it do Crikvenice, je skoz ob morju pešpot. Men je blo všeč!

Čav! Katja

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: crikvenica??
6.5.2006 11:39:28   
Sulfinija
Ojla!

Midva z mojim sma hotela iti tja vendar sma se raje odločila za otok Pag hotel frane je baje ful lepše.V Crikvenici pa sem bila na izletu tkole da vam ne bo žal glede mesta.ostalo pa žal ne znam.

P Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: crikvenica??
6.5.2006 11:50:27   
brbra
Evo
Sem vprašala mamo in pravi, da so sobe čisto ok. Ni nekega luksuza ampak hrana je pa jbaje fantastična- pa moja mati ful komplicira kar se tega tičeuser posted image
Plaža je baje tudi ok. Crikvenica pa je kot mesto tudi lušna. Se full dogaja in plaža v centru je super za mulčke. Majhni okrogli kamenčki. Po moje se kar odločte.
Aja naša dopustujeta v Kašjaku že 5 let in letos baje bosta spet doluser posted image tako da nekaj je na temuuser posted image

lp


_____________________________

Je ni stvari, ki me ne gane, sploh pa ne hrane

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: crikvenica??
6.5.2006 20:22:31   
jasnika
barbra pa to tvoji hodijo prav v paviljon kačjak???? HVALA ZA ODGOVOR
LP

(odgovor članu brbra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: crikvenica??
6.5.2006 20:23:37   
jasnika
ops se opravičujem BRBRA

(odgovor članu brbra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: crikvenica??
8.5.2006 16:46:02   
skuštrana
Jaz sem bila lani v hotelu Omorika 4 dni. Bili smo v apartmaju (spalnica, 2 kopalnici, dnevni prostor in ogromna terasa). S čistočo in opremljenostjo (naš app je bil novo urejen) sem bila zadovoljna, motilo me je edino to, ker ni bilo klime, ravno takrat pa je bilo zunaj okoli 40 stopinjuser posted image user posted image . Hrana je bila tudi ok. V hotelu imajo full majhen lift in če nameravaš s seboj vzet večji voziček z njim ne boš prišla v lift. Mi imamo Zapa, ki je miniaturen pa smo komaj prišli vanjuser posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: crikvenica??
10.5.2006 20:50:23   
brbra
Se opravičujem za zapozneli odgovor ampak ni cajtauser posted image Ja naša dva sta prav v Kačjaku in letos bom šla prav malo pofirbcat, ker nam je to v bistvu skori na dohvatu ruke. Smo pa bili za 1. maj dol,  ko smo se vračali iz Šibenika in sva bila z mojim totalno navdušena nad Crikvenicouser posted image Aja pozabila sem napisat, da imaš na glavni plaži v Crikvenici tudi dobra igrala za tamalčke, tako da sploh ni dolgcajtuser posted image

lp



_____________________________

Je ni stvari, ki me ne gane, sploh pa ne hrane

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: crikvenica??
11.5.2006 17:35:26   
skuštrana
Brbra, glavna plaža v Crikvenici se plača (vstopnina po dnevu). Prav tako vsa igrala. Je pa poleti zelo zelo gužva.
Je pa drugače Crikvenica za 1.maj, ko še ni toliko turistov res fajn. Poleti je pa za moje pojme mal preveč nabita. Nimaš kje parkirat, vse se plača, nimaš se kam vsest...No, če ti je to všeč potem ok, drugače pa pojdite rajši ko ni high sezona(maj, september) takrat je pa super.

(odgovor članu brbra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: crikvenica??
14.5.2006 11:53:24   
brbra
To pa nisem vedlauser posted image Ampak mi smo itak septemberci, tako da smo izven kontekstauser posted image Ni pa mi jasno kako da se plača, ker ni nikjer nič zagrajeno in ne vem kako lahko kdo kontrolira tako plažo v dolžini 2 kmuser posted image Pa naj se nekam zaletijo s temi njihovimi forami, ampak saj ni pri nas nič boljšeuser posted image

_____________________________

Je ni stvari, ki me ne gane, sploh pa ne hrane

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?