|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo - 50 let - razvajanje v dvoje
29.10.2007 11:11:12   
Anonimen
V soboto smo povabljeni na praznovanje 50.letnice tete in strica od mojega dragega. Praznujeta kot par.
Naj povem, da bo to praznovanje kjer bodo vsi poznani prišli z manjšimi praktičnimi darili. Niti nismo nekak si zelo zelo blizu. Če razumete. Se srečamo vsake toliko, rečemo kako. Zdaj pa sta se odločila da malo tole sorodstvo skupaj dobita in da se končno začnemo malo več družit.
Jaz imam v mislih, da bi jima podarili kako razvajanje v dvoje. Sta mi namreč en tak "idealen" par, ko ju pogledam in se mi zdi tako darilo zadetek v polno. Ampak res. Če bova midva z mojim dragim pri 50ih zgledala tak....bom zelo srečna. user posted image  
Sem mislila kak vikend paket.....če bi bila naša tašča za akcijo in bi skupaj financirali. Pa ni za to.
Zdaj pa sem v dilemi. Kako masažo jima ne upam dat, ker nisem sigurna, oziroma ju ne poznam tako dobro, če bi jima pasala.
Sem razmišljala kako sproščujočo kopel v dvoje, mogoče še kako kopanje zraven, kosilo ali večerjo. Vse v enem dnevu.
Je katera že uporabljala kako tako varianto in bila zadovoljna? Bi pa bilo fajn če bi bilo vse skupaj na štajerskem koncu....
Nič, zdaj pa grem v lov še jaz po netu. user posted image
Pa hvala že vnaprej
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo - 50 let - razvajanje v dvoje
29.10.2007 11:17:10   
jasnika
midva sva ravno prejšni teden bila na roj dnevu, oba 30 let in sva jima nesla razvajanje za 2, plus šampanjec za 1 uro je bilo 25e, za 2, ker si iz mb, je to v brezju-oaza miru, moj je šel not po bon pa je reko kak je lepo porihtano, pa kopel si lahko pol sama izbereta kakšno želita imeti, sta bila ful vesela

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo - 50 let - razvajanje v dvoje
29.10.2007 11:20:42   
bučkabb
men se pa zdi da kaka masaža ne bi bla napačna. takim starejšim bi kr prijala, se mi pa zdi da glih te kopeli niso za te starejše.
moj fater je mel pred parim mesci tud 50, pa je dobil, kopanje za 2 osebi +večerja kr 3x le da v različnih termah, pol je dobu tud masažo+ večerjo, pa kr neki darilnih bonov v Merkurju, tak da je pol kupu, kar je sam hotel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?