|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   driska in vneta ritka
15.9.2005 11:55:35   
tejč
Naša deklica ima najbrž neko alergijo, pa ne ugotovimo na kaj. Pediatrinja je ne da na testiranje, češ da ne bodo prav ugotovili. S kožo nimamo težav, ima pa zeleno blato in skoraj vedno je pokakana; tekoče in zeleno. KAr pade iz nje in plenica vse popivna, ritka pa je v predelu anusa že krvavo rdeča in nič več nobena krema ne pomaga, saj je kar naprej pokakana, preoblačim jo na dve uri ali manj.Kaj naj naredim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   driska in vneta ritka
15.9.2005 12:00:21   
jazz
Poskusite kremico od Bubchena- vse pozdravi. Jaz bi na tvojem mestu stanovanje fajn ogrela in za vsako previjanje pustila malo z nago ritko kakšne pol urce na kakšni brisački, da se koža dobro prezrači. Poskusite,mogoče bo kaj pomagalo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   driska in vneta ritka
15.9.2005 12:06:51   
asija
Ne razumem zakaj ne bi ugotovili na kaj je alergična.
Naša je alergična na jajca, arašide, lešnike, orehe, kokos... Njena alergija se je odražala tako, da je imela probleme s kožo. Sedaj pa že tudi en čas opažam, da ima bolj redko blato. V ponedeljek sva bili pri gastroenterologu in nama je rekel, da se lahko alergija izraža na dva načina. Kot problemi s kožo (rdeči srbeči izpuščaji) ali pa problemi s prebavo. Ali zaprtje ali zelo redko blato. Asija ima drugi teden uv črevesja, slučajno, če se je alergija prestavila na črevesje.

Svetujem ti lahko edino to, da vztrajaj pri svojem. Zahtevaj napotnico za bolnico- pediatrijo. Še isti dan jo bodo testirali. Tako boš videla vsaj na kaj je alergična.

Če želiš mi lahko pišeš na privat. Rade volje ti bom pomagala.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   driska in vneta ritka
15.9.2005 12:07:49   
Anonimen
A Praško pasto za rito ste že probali? Ta bi morala delovati.
Samo tole driskanje pa ni v redu. Če praviš, da je sama voda, da vse steče v plenico, potem absolutno to ni v redu. Otrok bo dehidriral, madonca. Koliko časa pa je že tako?

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   driska in vneta ritka
15.9.2005 12:18:03   
Spark
Jaz vneto ritko pozdravim s kantarionovim oljem. To sem kupila na Hvaru, v hrvaških lekarnah pa se dobi tudi v lekarni. Ne vem, pa če imajo to olje tudi v naših lekarnah. Zvečer po kopanju ji dobro namažem ritko in zjutraj je že vse Ok.
Kar se tiče pa driske, pa je bolje da greste k zdravniku.

Lp

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   driska in vneta ritka
15.9.2005 12:25:51   
muki1
Ja, meni je pediatrinja enkrat rekla, da je pred prvim letom delati teste nesmiselno, je tudi enkrat po ospenu vsa flekasta postala. Pri nas se je stanje umirilo, samo jaz bi na tvojem mestu vztrajala, naj nekaj naredijo, ne moreš imeti otroka, ki ima vsak dan drisko, to ni dobro.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   driska in vneta ritka
15.9.2005 12:40:20   
tejč
Joj, punce, ful dolgo sporočilo sme napisala in ga po pomoti zbrisala .

UGLAVNEM, jaz tud mislim, da nekaj ni uredu.
Danes grem tako ali tako h pediatrinji, ker neseva nek izvid od naše Ajše, pa ji bom spet rekla, kaj naj naredimo in da ne ugotovim, na kaj je alergična. Sem poskusla z izključevanjem hrane. Sem pa brala na netu, da se alergijskih testov, če res ni fuuul hudo, raje ne dela, da malokrat pokažejo dejansko alergijo, pa še alergije se tok hitro menjajo.
Mene res mal skrbi, mogoče sem kar mal prehudo napisala, da kar teče iz nje. Vsakič ko jo preoblačim, ima flek pokakan, plenica vse vpije, ostane samo zelen flek.
Mala se obnaša dokaj normalno, kot poprej, to zeleno kakanje traja že en teden.
A je driska res takrat, če se blato peni in posebno smrdi? Naša nima takega kakca...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   driska in vneta ritka
15.9.2005 15:22:07   
asija
naša mala je bila že tri krat na testiranju. Prvič pri 2 m in pol , nazadnje pa pri 8. Tudi drugi teden ji bodo vzeli kri in bodo naredili krvne teste. Tudi blato sva morali oddati. Jaz mislim, da ni nič narobe. Ker sploh ne boli tak. Moja se nikoli ni jokala. Razen v ponedeljek, ko so ji jemali kri in jo je ena copernica 6 krat vbodla, žile pa ni našla. Jaz mislim, da ne delajo teh testov zato, ker so dragi. Naše zdravstvo je itak v k...


Ps blato ne rabi biti penasto.
Javi kaj si zrihtala.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   driska in vneta ritka
16.9.2005 13:03:28   
tejč
Živjo, danes sva šli k pediatrinji in je pogledala ritko, pravi, d ani tok hudo, d anaj pač mažemo naprej. Za drisko ni rečeno, da je od alergije, lahko da gre za virus, ki trenutno razsaja po vrtcih. Ker je deklica zadovoljna, živa- smejala se je za znoret-in ker v teži strašno dobro napreduje-7300g ima pri 4 mesecih, pravi pediatrinja, da ni strahu. Drug teden imamo cepljenje, pa se spet vidimo.
No, malo sem pomirjena, saj mogoče pa res ni driska, da je samo bolj tekoče in zeleno , b??? že ve...Jza ji zaupam.
Praško pasto sem kupila in zdaj flakam s tistim smrdečim vragom vsepovsod, ravno prej je namočila štumf vanjo. Bljk!
lp

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   driska in vneta ritka
19.9.2005 11:41:21   
tejč
Punce, naša še kar kaaaaakaaaa!
Non stop ima ritko vneto. Praška pasta malo ublaži, pa vendarle ne pozdravi.
Kaj če postane krvavo? A še mažeš?
A pediatrinja kaj da za mazat, če je res hudo?
Pri nas je drekec tekoč, zadaj ji zleze do elastike od plenice.
Skoz jo previjam, luftam (tud s fenom si pomagam) in mažem. Je še kaka varianta?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   driska in vneta ritka
19.9.2005 11:53:28   
Anonimen
Ne vem, pznam edino Praško pasto, pa s to lahko mažeš tudi če so ranice, saj ima notri nekaj za celjenje ran. Ampak ta driska res ni v redu. To morate pozdraviti, drugače bo rita skozi slabša. Driska sploh ni nujno, da je penasta, najbolj značilno je to, da na plenici nič ne ostale, ker je vse tekoče. A ji daješ čaj iz suhih borovnic?

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   driska in vneta ritka
19.9.2005 13:18:12   
asija
Takoj odidita k zdravniku. Zahtevaj naj ti, da napotnico za gastrologa al kako se že reče. Ne splača se čakati.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?