|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jošt in ...
7.10.2006 0:31:16   
Magi*
čisto na vsako ime otroci najdejo zbadljivke. so what? kar ne ubija, krepi, pravijo.

sicer je pa Luka, ja tisti Luka, ki babe f..., med bolj pogostimi imeni. a se starši zaradi tega kaj sekirajo? po mojem, da ne.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jošt in ...
7.10.2006 23:15:18   
sonchica
malo heca mora bit oky??!?!? sam ona ni prosla heca ampak imena ! in jošt je čist oky ime !!!!!!!!!! ene še mate hujše ka mi kar na wc pritisne pa sem tiho pa se ne smejem naglas mislim hallllo?!

.... ene prizadenejo take besede........ user posted image
saj pravijo kakšen stariš takšen otrok seveda da bo od tebe pobiral besede saj si mu ti mati ali? eh eh eh groza (nen zdaj tu izpostavlala koga sen mislila ka brez veze se prepirat ker itaq ne pridemo do konca .... )user posted image

user posted image tjaš ! je fejst lepo ime al pa aljaž
user posted image tjaša triša ariana user posted image

Valentina76 želim ti lepo in nič zakomplicirano nosečnost ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jošt in ...
9.10.2006 17:51:59   
brundi
Viv,moram rečt da je tole res posrečeno..ŽIVA IN MIRNA..user posted image ,drgač pa res no,mal heca..še vseen pa je bolš Jošt kot pa vsa bedasta popačena imena,ki jih dajejo nekateri danes da jih ne znaš niti izgovort,niti zapomnt pa še nobenga pomena nimajo..user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jošt in ...
9.10.2006 21:17:42   
ElaM
Jošt in Jaka, Jernej
Jošt, Katarina, Zala


_____________________________

:)

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jošt in ...
10.10.2006 10:18:09   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: brundi

Viv,moram rečt da je tole res posrečeno..ŽIVA IN MIRNA..user posted image


Pa še ena... Sej to sem že napisala... Moj mož, ki mu je ime Gaber, je imel pred leti prometno. Vanj se je zaletel en dedi iz Lesc, ki mu je bilo ime Hrast. user posted image  Sama nesreča pa ni bila huda, tako da smo se lahko smejali ...

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?