|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.10.2006 22:25:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lojzek
18.10.2006 22:30:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Vse, akr jih dol poznam imajo eno izmed naštetih imen


Dalmatinci bi pa rekli, da pri nas poznajo same Jožice in Jožete....pa Braneta Oblaka ne smem pozabit.

Drugače sta najpogostejši imeni v letu 2005 na Hrvaškem Nika in Luka, enako kot v Sloveniji. Samo v info.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lojzek
19.10.2006 19:34:23   
najina pikica*
morm priznati,da sm se pošteno nasmejala ob vaših spotih....user posted image ...tele lojzke,alojzije,tončke...in podobno...user posted image
drugače pa jst sm bila (junlija 2006) v porodnišnici v sobi z mlado mamico,ki je svojemu otočku dala ime Janez in ga tako prikupno klicala Janezek....da mi je ime postalo tako simpatično,skratka ful se je dobro slišalo...user posted image ...pokličeš Janezek in se obrne mali mož user posted image user posted image ,pričakoval bi pa enga velzga gospoda...

jst sicer svojemu otoku tut podrazno nebi dala tako ime...nš žapček je Nik...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lojzek
19.10.2006 20:21:36   
sonchica
oprosti al mene je zelo smešnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! sam vsak ma svoje mnenje tak da če je teb všeč ti je pač všeč !

sam meni je ful smešno da bi bil moj sin lojzek eh kriza niti v sanjah ! lojzek pridi greva eh nikakor v današnih časih že ne mogoče pred 40-50 leti še al sedaj nikakor lojzek oh joj pa kaj še ?!user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lojzek
19.10.2006 20:35:29   
lojzika
Ko slišim ime Maj se spomnim na mesec maj
Ko slišim za ime Tara se spomnim na sosedovo psičko
Ko mi gdo reče Zarja je to za mene jutranja zarja
da ne omenim Zojareje

Če mi pa reče kdo LOJZEK pa takoj vem da je to človek

Brez zamere ampak po logičnem razmišljanju je nekak tako ne zamerit če sem koga užalila.


(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lojzek
19.10.2006 20:43:17   
Anonimen
Btw, tudi mnoga "fensi šmensi" imena so izpeljana iz teh starinskih....

Od kje pa so prišli vsi Jani in Žani in Niki.....od Janezov in Nikolajev....

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lojzek
19.10.2006 23:12:25   
lojzika
Pa na koncu bo tud moj Lojz moderen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lojzek
19.10.2006 23:26:33   
Marogica
Tega imena svojemu otroku ne bi mogla dati. Ga imam preveč rada in predober okususer posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lojzek
20.10.2006 9:38:05   
digi
Jao punce,
spet to spraševanje po imenih... ko že vemo kaj si sami mislimo in želimo samo potrditev.... potem pa pride do neprijetnost..... Lojzika sama se odloči.... sploh ime ni važno, povem pa ti, da ni fajn če si Alojzija pri 23-ih v današnjih dneh. Je pa odvisno kakšen karakter je oseba, ki nosi ime in kako se oseba sama vede v odnosu do svojega imena:)

Ajde pa pa
Lojzka

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lojzek
21.10.2006 23:14:28   
sonchica
ti povem en primer.... mojemu kolegu je ime frančišek star je 27 let in še zdaj teži mami in fotru kako ime sta mu dala.... no oky tu se zdaj gre o lojzeku.... ti se sama odločiuser posted image

_____________________________



(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lojzek
26.10.2006 14:58:39   
blue sky
Jaz ne bi dala svojemu user posted image  takega imena, ker bi se okolica sigurno norčevala iz njegovega imena. Saj ne, da bi meni osebno bilo ime tako grozno, ampak raje vidim, da ime bolj "sodobno" ime.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lojzek
26.10.2006 15:21:54   
Sonrisa
Jaz poznam pa Lojza in Francija, ki sta zdaj v srednji šoli. Na začetku je bilo vsem malce čudno, da so ju poimenovali po dedku, ampak se navadiš. Potem ti postane čisto vsakdanje ime. Ne vem sicer, kako je, ko spoznata nove ljudi, če so kakšni presenečeni, ampak drugače sta pa čisto v redu fanta. Pa itak ima vsak drugačen okus. Enkrat sem se s sodelavko pogovarjala in je rekla, da je ful razočarana, ker je sestra dala nečakinji ime Meta. In jaz sem kar obstala, ker mi res na kraj pameti ni padlo, zakaj pa ji Meta ni všeč. In potem mi reče, da ne moreš dat takega imena taki majhni stvarci. user posted image
Tako, da če ti je Lojzek res všeč in če si predstavljaš svojega otroka s tem imenom, potem ga bo tudi okolica sprejela. Ne se bat! user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lojzek
26.10.2006 16:01:39   
draja
Jaz sicer tega imena ne bi dala, ker mi pač ni všeč, ampak ne vidim ovir, zakaj ga ne bi dala, če ti je všeč. bi mu pa jaz na tvojem mestu definitivno dala ime Alojz, potem pa ga kliči Lojzek, če ti je tako bolj všeč.

Jaz se spomnim, kako je bilo pred 10-imi leti čudno, ko so naši sosedi dali ime Filip, saj so bili takrat Filipi res samo stari dedki, danes pa je to spet priljubljeno modno ime in se nihče ne norčuje iz njih.

Nihče ne ve, kaj bo modno in všeč mulariji, ko bo šel tvoj Lojzek v šolo.

Da ne kometiram, da je bilo kakšna tri leta nazaj v Jani objavljena najbolj nenavadna imena preteklega leta, ki so jih dali starši v Sloveniji in kdor je takrat bral, se bo spomnil, da so bili med njimi: Traktor, Sputnik, Temza, Atrej,... To je bil čisto resen članek. Lepo vas prosim Traktor?????? ja, a sestrica bo pa Prikolica al kaj. Alojz je vsaj ime in ne spominja na kmetijsko mehanizacijo!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lojzek
26.10.2006 17:14:36   
Peter167
Meni je pa Lojzek kar všeč. Še bolje  pa bi bilo, če bi bil Alojz.
Super ime. user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lojzek
1.11.2006 15:12:36   
Maleal
Daj ne serji ga.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lojzek
1.11.2006 21:49:48   
eya
Jaz tudi svojemu ne bi dala imen Lojzek, Karli,... Mi pač niso všeč, kaj vem...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?