|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 14:29:28   
bobika
Full mi je všeč ta varianta, namesto ploščic, pa imam nekaj vprašanj?

Kako se obnese?
Kako se to steklo pritrdi?
Kolikšna je cena in kje se da najceneje kupiti?

Pa če imate še kakšno idejo glede tega bi lepo prosila user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 15:07:55   
Annny
Tudi jaz se bom odločila za to varianto.
Čisti se lahko, steklo se 'prišraufa' na steno..skratka, sami plusi.
Izgleda super!

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 18:31:27   
kobacaj

Jaz imam tako steklo doma in je super, ne bi nikoli zamenjala za ploščice. Čisti se super, sem mislila da bom mogla skoz drgnt pa moraš res dobro pogledat, da vidš, da je umazano. Pri nas so ga prilepli na steno (misllim da s kitom za steklo, nisem sigurna), najceneje je pa bilo v steklarstvu ASM na Dolenjski cesti 31. Sva z mojim vse živo pregledala in je bilo tukaj za skoraj pol ceneje kot vsepovsod drugje, ker sva dala celo steklo kaljeno, da se slučajno ne razbije ali zaradi vročine poči. Sva zelo zadovoljna pa še super zgleda.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 18:37:27   
Seven*
Mi imamo kaksnih 9 metrov kuhinje in sem odmislila idejo o steklu,ker je predrago.

Ravno danes so mi polozili strupeno zelene Ragno 10x10 ploscice. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 18:54:57   
snorlax
Steklo, to je moja življenska želja. user posted image

Sicer nisem obsedena s čiščenjem, ampak, če me kaj jezi, me jezi to, da so fuge pri ploščicah okoli štedilnika vedno umazane. Sploh pri nas, ko imamo v stanovanju svetle ploščice in bele fuge. user posted image

Zato se tudi jaz zanimam za to kaljeno steklo. Zanima me, kje se lahko kupi, pri vseh steklarjih ali samo pri določenih? Ali ti po meri izrežejo tudi luknje za štekerje? In zanima me še okvirna cena za m2. Samo približno, da me ne bo kap. user posted image

A lahko prilepiš kakšno slikco? Ali pa v album.user posted image








< Sporočilo je popravil snorlax -- 19.3.2007 18:57:50 >

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 19:32:18   
kobacaj

Midva sva to steklo naročila pri steklarju, so prišli pomerit posebej zaradi izreza vtičnic in tistih nosilcev od polic. Preden so ga dali kaliti so prišli še enkrat pomerit, če paše, ker ko je enkrat kaljen se ne da več spreminjat. Mislim, pa da je okvirna cena prišla okrog starih 35.000 SIT za m2, s tem da je mogoče še kakšnega jurja cenej, ker sva midva hotela tisto vrsto belega stekla, da so pri barvanju ujeli točno izbrano barvo po barvni lestvici, ker drugače vsako steklo malo povleče na zeleno in po barvanje ne pride točno ista barva, ki si jo izbereš po barvni lestvici.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 19:34:41   
rija
Jaz res ne vem, od kje te cene user posted image  Jaz sem dala za steklo ca. 1,8 m 8 starih jurjev + izrez folije....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 20:09:52   
kobacaj

To steklo je kaljeno kar močno podraži ceno in še barvano, ni samo folija!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 20:11:41   
rija
Ja, verjamem....samo: če imaš barvno steno pod steklom, zakaj potem barvno steklouser posted image  Moje zgleda, meni seveda, fenomenalno....za malo denarja....če se ga naveličam, pa hitro pade kak lonec v nepravo smer user posted image user posted image  in kupim novega user posted image

user posted image

evo, tak zgleda moje ustvarjanjeuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 19.3.2007 20:14:18 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 21:05:17   
tofsi
Tudi mi smo spraševali po kaljenem steklu in so mi povedali, da stane (brez davka) kvabratni meter 154 evrov. Steklo je barvano, sam zbereš barvo in okvirjeno v alu profil. Pritrdi ga steklar, potem ko je kuhinja že zmontirana. Samo se še nisem odločila kaj na steno sedaj ko renoviramo. V stari kuhinji imam ploščice, ki se že skoraj brez fug od čiščenja. Je pa res, da so danes ploščice in fugirne mase drugačne po kvaliteti prav tako kot kuhinje. Moja svejina kuhinja cveti pa čeprav je stara 13 let.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
19.3.2007 21:16:48   
Anonimen
jaz bom tudi dala steklo in sva se odločila da bova dala kar navadnega nič kaljenega. nobene take vročine ni da bi šipa kar počla, sploh če je še plata undukcijska, pa tudi butam ne z nečem ne vem kako po steni. večkrat v okno z navadno šipo butnem pa se mi še nobeno ni nikol zlomilo??!!

(odgovor članu tofsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
20.3.2007 23:11:59   
Annny
Rija,
meni tvoja steklena varianta izgleda super!user posted image
Ali imaš inox (srebrno) kuhinjo ali je to samo rob pulta?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
20.3.2007 23:15:43   
rija
to je samo alu rob pulta, kuhinja je smetana in wenge....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
21.3.2007 17:51:17   
Annny
lepa barvna kombinacija, rija, sploh super pašeta skupaj oranžna in wenge.
Verjetno pa imate precej veliko kuhinjo, da si se odločila za wenge? Zdi se mi, da v majhnih prostorih ne pride do izraza.
Moja nova kuhinja bo pa bolj srednje velika, ker bo bolj za okrasuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
21.3.2007 19:37:37   
Anonimen
Midva imava steklo 1x 7m), nežno zelene barve, kot so stekla na omarah in miza.

Puca se super.

Pritrdili so ga pa s silikonskim kitom oz. tistim lepilom na pištolo kolikor sem gledla zraven. Je pa v bistvu za steklom zelenkasta folija, steklo je pa okvirjeno z aluminijem??' Nimam pojma kak bi se temu reklo, gre pa obraoba stekla z ročaji v kuhinji skupaj.

Si je pa ena kolegica dala na folijo za steklom nakapati barve, ki se ji ujemajo z ostelimi barvami kuhinje, stanovanja in zgleda fenomenalno.

Delali so nama pa v Reflexu. Ceno pa nimam več pojma.


< Sporočilo je popravil URSKA -- 21.3.2007 19:38:54 >

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
21.3.2007 19:42:22   
rija
annny, imamo čisto majhno kuhinjo 9m2, wenge je v manjšini...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
22.3.2007 14:47:47   
Annny
rija,
potem imam pa jaz verjeno napačno predstavo, ker kuhinje vedno gledam v velikih razstavnih salonih. Zdi se mi, da tam vedno vse izgleda drugačeuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
22.3.2007 14:50:26   
Annny
Urska,
vidim, da imava podoben okus - zeleno steklo.
Moja dream kuhinja je zeleno steklo- bela/bež- naraven les, taka kombinacija.
Bomo videli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: steklo v kuhinjskem pasu
23.3.2007 9:51:20   
Anonimen
Anny, moja kuhinja je rdeče - bela. s tem, da bo pa naslednja rjavo belauser posted image .




< Sporočilo je popravil URSKA -- 23.3.2007 9:52:19 >

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?