|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpit iz upravnega postopka
31.8.2007 12:49:15   
Tinca7
A ga je katera delala? Zanima me zato, ker ga bom morala tudi sama naredit, pa bi se rada malo prej pripravila in me zanima, če ima katera kakšne zapiske v e obliki.
Najlepša hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpit iz upravnega postopka
31.8.2007 13:01:37   
Polona31
Jaz sem ga delala: Je pa razlika če ga delaš v LJ ali MB. No jaz sem ga delala v LJ. predavanja so trajala 3 dni. Na izpit se prijaviš ko milsip da znaš in izpit je sestavljen iz pisnega in ustnega dela. meni se ni zdelo posebno težko. naučiš se uporabiš malo zdrave kmečke pameti -  logike pa je.

Sedaj se moj delovni čas končuje, tako da se danes ne moreva več brati. če te kaj zanima mi piši na ZS pa ti odgovorim v ponedeljek.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpit iz upravnega postopka
31.8.2007 13:04:57   
lemavrica
Skripte dobiš na

http://www.mju.gov.si/si/usposabljanje_in_strokovni_izpiti/upravna_akademija/strokovni_izpiti/

tam imaš tudi cenik

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpit iz upravnega postopka
31.8.2007 13:56:14   
Klarissa
če greš v mb imaš na strani od pf skripto.

http://www.pf.uni-mb.si/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=151

jaz sem se učila po njej.
lp

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpit iz upravnega postopka
21.2.2008 21:00:44   
Kristjan
A ima kdo še kakšne izkušnje z izpitom iz upravnega postopka - koliko časa se ga je potrebno učit, kako izgleda pisni del (predvidevam, da morš napisat odločbo oz. sklep) in kako ustni del. A maš lahko na pisnem delu zakon pri sebi al morš nekatere člene napamet znat user posted image   Baje tega izpita od druge polovice leta naprej na upravni akademiji ne bodo več izvajali.

Polona31 kaj si mislila s tem, da je full velika razlika ali ga delaš v LJ ali v MB? A še kdo dru kaj ve o kakšni razliki v izpitu?

Aja še to, če je bila katera na pripravah, a prosim pove, če so kvalitetne ali je to stran vržen denar user posted image

LP vsem


(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?