|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupit gotov parket?
17.9.2007 20:12:59   
tajtaja
Sem še vedno v šoku. V soboto sem bila v Obiju in Bauhaus, sem malo čekirala parkete.
Ampak taki, ki so meni všeč, so okrog 80€ kvadrat. Taki, ki bi mi bili tudi za silo všeč, pa 56€.
Ko sem malo preračunala, se mi to zdi kar malo preveč. Ker ga rabimo okrog 140 kvadratov, in je to že kar ena vsota.
Mi je pa všeč tak bolj temen, ali pa flekast-ameriški oreh...

Kje ste ga nabavljali vi? Kakšen uporaben link?
Prosim, prosim, prosim...user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupit gotov parket?
17.9.2007 20:37:22   
gumbek
samo tega si ne omisli da bo temen vsak prahec se pozna in vsaka minijaturna praskica sem ga mela pri mojmu doma in sem lahko letala skozi z krpo naokoli kot kakšna fata user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupit gotov parket?
17.9.2007 21:03:11   
rija
HAUS & heim v Grazu.

gotov parket javor rustica 19 eur/m2.

ali pa še malo manjuser posted image

aja, pa tudi moj je hotel oreh ali pa wenge....samo a-a.....jaz se že ne bom šla Fate....vsak dan trikrat.....če pa ni čist, pa tudi lep ni....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupit gotov parket?
18.9.2007 6:25:12   
žlička
www.alpod.si

tukaj imajo samo gotov parket, sicer izkusenj nimam, ker nismo kupovali gotovega

mogoce se megakop, so v ljubljani na viču http://www.korak.ws/trgovina/1180

ali ba brane's parketi v trzinu http://www.branes.si/

tudi nas caka nakup cca 160m2user posted image

lp

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupit gotov parket?
18.9.2007 12:08:41   
honey
user posted image user posted image user posted image  grrrrrrrrrr, midva imava doma dimljeni hrast (beri skoraj črn parket) in sem jezna, kot pajk. Če bi hotela, da je lepo in čisto, bi res morala pucat 3x na dan - zjutrja, opoldne in še zvečer pa še noben ne bi smel gor hodit. V zgornjem nadstropju imamo pa javor in je milina - tudi če je še tako umazano, se ne vidi user posted image . Zato karkoli boš že izbirala, izberi svetel parket. Midva imava sicer spodaj kant parket, navrh pa lamelnega, tako da glede gotovega ti pa res ne morem svetovat. Poskusi še v Hotenjki (Brezovica pri Lj.), tam sva ga midva kupila in je bil najcenejši v Lj. oz. okolici.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupit gotov parket?
18.9.2007 13:58:42   
tajtaja
Ja, zgleda da moram okrog barve res še enkrat premislit. To me tudi vsi znanci svarijo, meni je pa vseeno zelo všeč, tako elegantno in in deluje...
Samo, jaz res nimam časa, da ga vsak dan pucam, sploh ker se čez par mesecev vračam v službo, kjer sem od zjutraj do večera (razen če bom štiri urna).
Ko bi me le upokojiliuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupit gotov parket?
18.9.2007 15:00:32   
honey
Tajtaja, resno ti povem, orng premisli raje 3x kot 1x. Nama z možem je bil tudi zelo zelo všeč, gledala sva na to, da se bo skladal s kuhinjo in jedilnico (vse skupaj je bolj v modernem slogu), ampak ti povem, da je mož že zdaj po 2 mesecih rekel, da bi ga najraje vrgel ven in kakšnega svetlega dal noter.
 
Pa tudi če bi te upokojili, bi ga morala non-stop čistit, čeprav bi bila doma, verjemi, bi ti šlo zelo kmalu na živce.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupit gotov parket?
18.9.2007 21:32:14   
tajtaja
To s penzijo je bolj šala mala, saj imam šele rosnih 38, se malo...user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupit gotov parket?
18.9.2007 21:34:16   
tajtaja
In sedaj naj grem v ponovno misijo iskanja svetlega parketa-ampak katerega naj izberem...
pa bom spet po ringaraji gnjavila za pomoč in nasveteuser posted image .
Ita da se me na gradnji še nekaj časa ne boste rešili.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupit gotov parket?
19.9.2007 8:58:24   
žlička
mi bomo imeli povsod jesen...mi je vsec svetel parket in tudi prostor pride vecji, ceprav bo ze tako ali tako prevelika hisa :)

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?