|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Amnioskopija in krvavitev
31.10.2007 10:03:22   
*erika*
saj ze veste da sem vceraj imela amnioskopijo in potem cel dan ni bilo nobenega krvavega izcedka,evo 5minut nazaj sem pa na sp.hlackah videla velik rdeceroza sluzast izcedek,a je to zaradi AS???????? 

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 31.10.2007 10:57:35 >


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno????????????
31.10.2007 10:06:13   
Anonimen
Žal ti ne vem povedat....se bo še kdo oglasil, ki ve :)

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno????????????
31.10.2007 10:12:38   
melanija
Odgovora ne vem. Sam pa ti svetujem da pokliči v najbližjo porodnišnico in vprašaj za mnenje. Jaz bi to storila čimprej!

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno????????????
31.10.2007 10:13:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

saj ze veste da sem vceraj imela amnioskopijo in potem cel dan ni bilo nobenega krvavega izcedka,evo 5minut nazaj sem pa na sp.hlackah videla velik rdeceroza sluzast izcedek,a je to zaradi AS???????? 


Ja, to je zaradi amnioskopije..... ni nic nevarnega, se pa kar redno dogaja... naceloma se da amnioskopijo nadomestiti z UZ+CTG  s tem, da je rezultat isti... jaz bi se probala izognit amnio

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno????????????
31.10.2007 10:41:02   
*erika*
a so bolecine v sp.delu trbuha tut posledica AS

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno????????????
31.10.2007 10:45:24   
eva1
Ja mogoče je bil pa čep! ne vem če bi se 24 ur po amnioskopiji pojavil izcedek-če bi se bi se pomoje par ur po amnio...kaj pa vem..počakaj še malo, mogoče se bo pa začelo zares!Srečno!

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno????????????
31.10.2007 10:48:21   
*erika*
vceraj ob 8 zjutraj sem mela AS.zj me pa sraufa po trebuhu,ceprav je drugi porod sm cistuser posted image ker so mi prvic vse oni nardil(predrl mehur,dal popadke...)




_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno????????????
31.10.2007 12:06:09   
benika
Jaz sem po vseh AS rahlo krvavela. Tisti rozasto sluzast izcedek pa zna bit tud čep.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno????????????
31.10.2007 13:14:36   
*erika*
joj skrbi me sploh ne vem kaj nj nardim,odkar se je to nardil me trebuh boli ampak ne vem ce je to to da bi sla u kranj

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno????????????
31.10.2007 15:05:53   
benika
A te konstantno boli trebuh ali v intervalih? Če je to v intervalih, je možno, da imaš rahle popadke. Drugače pa čimveč počivaj in se pusti razvajati.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno????????????
31.10.2007 15:17:04   
*erika*
na vsake tok cajta me zaboli da je neprijetno,cakam da bi se malo ojacalo ce slucajn popadki pa da grem v porodnisnico.nevem bomo vidl kako bo












_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno????????????
31.10.2007 17:52:33   
Miška76
Dr. Stražarjeva  me je poslala  na amnioskopijo, ker sem imela že manj plodovnice, za vsak slučaj , bila pa sem tudi deset dni pred PDP-jem, tako kot ti. Po pregledu je velikokrat možnost krvavitve, vendar, če  bi jo bilo precej, se pojdi pokazat v porodnišnico. Jaz sem po pregledu tudi po malo krvavela ( tri dni), pa spodaj me je tudi malo špikalo, vendar je naslednji dan bolečina ponehala.
Želim ti srečen porod!


(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno????????????
31.10.2007 18:21:17   
*erika*
js ne krvavim.zjutraj PO tusiranju se sla v wc in zasledila rdeceroza sluzast izcedek.po AS in se cel dan nism nc krvavela,danes zjutrj pa ta sluz.nevem no men je sam cudno to spikanje in sraufanje po terbuhu,tko da sam cakam kaj nj druzga.


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno????????????
31.10.2007 19:28:45   
Ilije
Po moje je gre pa za luščenje čepa, ki ga je pospešila amnioskopija. Tako je bilo pri meni pred prvim porodom... zjutraj ob desetih amnioskopija, pridem domov, krvav sluzast izcedek, grem nazaj v P, ker me je začelo še špikat, zvečer ob 20.25 že cartala našo prvo princeskouser posted image .

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujno????????????
31.10.2007 19:30:45   
marita
jaz sem bila na amnio in me je g. napotil kar naprej direktno v porodno. Ko sem vstala, se mi je pa ulila kri. Sestra zraven mi je potisnila med noge tisti vatast vložek, sem se napravila in šla v porodno. Bila sem 3 cm odprta, vse pripravljeno za rodit. Po klistirju in predrtju mehurja 5 cm odprta. Pol so sledili umetni. Rodila v 1,5 h. To je bilo 5 dni pred PDP.
Veliko sreče.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujno????????????
31.10.2007 19:36:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

js ne krvavim.zjutraj PO tusiranju se sla v wc in zasledila rdeceroza sluzast izcedek.po AS in se cel dan nism nc krvavela,danes zjutrj pa ta sluz.nevem no men je sam cudno to spikanje in sraufanje po terbuhu,tko da sam cakam kaj nj druzga.



Ja, mogoče si pa kšn viru staknila, pa se boš malo odprla. Zadaj.

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujno????????????
31.10.2007 21:11:33   
*erika*
Ilije..a so ti dal umetne a si z svojimi rodila

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujno????????????
1.11.2007 18:27:45   
Ilije
rodila sem s svojimi popadki... umetnih se bojim kot user posted image . (ampak očitno, ti sedaj ta moj odgovor ne koristi več, saj mislim, da si že v Rimuuser posted image ) Držim pesti zate!user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nujno????????????
1.11.2007 19:57:28   
*erika*
nism se rodila,jutri imam kontrolo in mi bojo povedal kako pa kaj,tako da drzim pesti.hvala ti mojca za odgovor

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?