|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
6.11.2007 7:44:44   
kalbo
Ma kaki ona z njegovo ženo govort, pa pazit da jih ne zasači....s tem filaš ego takega psihota. Direkt do njega in mu odločno povedat, da se ga ne boji. Bo stisnil rep med noge zagotovo.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
6.11.2007 21:43:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pri moji mat v bloku hodi en tak "pretepač" mamo obiskovat. Nad vse živo se je že spravljal, pa norel pred blokom, pa ljudem grozil, da jih bo prebutal. No meni še ni, na srečo, (njegovo).
No zadnjič se je pa spravil na sosedo, ker je pustila vrata od avta odprta. Grozil ji je, da jo bo ubil pa ostale stvari. Ženska se je zaklenila v stanovanje. Ko je prišel njen sin domov (tak simpatičen bosanček) se bu je odbilo, sam pretepača ni blo več.

En dan ga je pa zagledal na balkonu, pa ga vprašal, kaj ma za grozit njegovi mami. Tipu se je spet skegljalo in je začel grozit, da ma pištolo, da ga bo ustrelil (seveda z varne višine). Bosanček prime golf palico in hop pred blok, pa se dere "ajde prid pretepač, bova mal zaplesala" Tri ure ni blo niti nosu na nobenem oknu, ker so se "pretepaču" tresla jajčka. Po treh urah dežuranja pred blokom "da mi ne bo spizdu prasec" se pa tipčku posveti. Madona, če ga zdajle nalomim, bom plačak ko žuti. Hop in je šel poklicat policijo, da mu je sosed grozil z orožjem. Dve marici policajev sta se pripeljali. Pretepaču so nagnali še dodaten strah v kosti. Od takrat ga ni na spregled.

Taki pogumneži, ki pretepajo svoje žene so reve posrane.


Pametni tile Bosančki. Svaka nam čast!

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
7.11.2007 7:42:51   
kalbo
Veš dauser posted image . Pravim mu pa bosanček že od takrat ko sva v plenice srala in tako je ostalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
7.11.2007 13:09:47   
Anonimen
nisem brala vseh odgovorov,ma moja prva misel bi bila,da če se  v aši vasi vse razve,naj se razve še to ,seveda temu sosedu,da treniraš boks,ali karate in da si kar uspešna,in da tekmuješ,če je res ali ne je pa druga stvar.ne vem če ti pride v poštev

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
7.11.2007 21:39:32   
muki1
No, ko sem se že tak na dolgo razpisala, naj poročam, da je zaenkrat še vedno takšno stanje kot je bilo. Zgleda, da je sosed res eno veliko revše in je samo jezikal preveč.
Frizerka po mojem ni lagala.

Se je včeraj zjutraj za mano peljal, ko sem šla v službo, pa se je normalno držal varnostne razdalje. Če bi res mel kakšne krvoločne namene, bi me recimo lahko probal, kot v filmu s ceste zrinit ali kaj takega. Torej upam, da le ni tak psiho, ampak samo navadna reva, ki se na ženske spravlja.
Morda pa je ženi, ki je sedela zraven njega v avtu težil, da bo zdaj smrkljo s ceste zrinil, da se je malo ,,sprostil,, user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
7.11.2007 22:33:32   
Anonimen
Eh, Muki, pes ki laja, ne grize. Se bo prej usrov kot pa ti kaj naredil. Taki se samo ustijo.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
7.11.2007 22:34:57   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1


Se je včeraj zjutraj za mano peljal, ko sem šla v službo, pa se je normalno držal varnostne razdalje. Če bi res mel kakšne krvoločne namene, bi me recimo lahko probal, kot v filmu s ceste zrinit ali kaj takega.


Eh muki1, bal se je za svoj avto...to je bil razlog....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
7.11.2007 22:43:55   
Maxica
Muki, da bi tako tudi ostalo.user posted image (da te pusti lepo pri miru, mislim)user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?