|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fasada!
5.2.2008 12:13:12   
tajtaja
Spewt jaz. Smo pri fasadi, pa me zanima, tiste ki ste jo delale nedavno, ali se še dela okrog oken tisti povdarjen rob ali to več ni preveč in?
Jaz prej niti nisem pomislila na to, pa naju je mojster posebej opozoril na to, sedaj pa ne vem-no meni nekak ni preveč simpa, mož pa mogoče da bi?!
Saj se ne moreva odločit.
Sicer pa se mi zdi, da to pride komaj pri zakjučnem sloju?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:16:55   
orhideja
Kakšno barvo fasade boste pa meli, če nisem preveč firbčna?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:17:54   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja

Kakšno barvo fasade boste pa meli, če nisem preveč firbčna?


Tudi mene to zanima

(odgovor članu orhideja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:18:24   
tajtaja
IZ tega bom še naredila celo študijo, ampak še ne zdaj, enkrat spomladi.
Sedaj gremo najprej z izolacijo in to, baje da za barvo še ni najboljša temperatura.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu orhideja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:18:40   
valentina2006
Odvisen...nama je bil všeč in sva ga dala... Stvar okusa. Men dobr zgleda.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:21:14   
Anonimen
Men osebno to ful ni všeč.

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:24:00   
GoYa
Mi imamo rdečo-sivo fasado in sva dala okoli oken bel rob. Imam v albumu. Če želiš, mi pošlji ZS za geslo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:55:01   
T.A.Y.A.
Lani smo delali fasado in se nismo odločili za robove, ker baje niso več v modi. Imamo sivo - rdečo kombinacijo. Večji del fasade je v sivi barvi, z rdečo pa smo poudarili predvsem vogale hiše (vzorec - trikotna oblika, v vzorcu pa tri sive črte. Ker imamo bolj razgibano hišo, smo še z rdečo barvo poudarili kakšen del stene, da ni preveč monotono.

Vse pa je odvisno od tega, kakšno obliko hiše imaš.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fasada!
5.2.2008 12:56:18   
GoYa
Mi smo se odločili za robove, ker je večina hiše v rdeči barvi in vseeno bela barva okoli oken malce razbije.

(odgovor članu T.A.Y.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fasada!
5.2.2008 21:29:39   
saving
Hm, a ni malo pretirano govorit o modi pri reči, ki jo boš gledala 20-30 let? Saj niso čevlji, daj no user posted image . Če ti dopade, daj rob, če ne, pa ne.
Se pa rob dela pri zaključnem sloju, pred zadnjim nanosom (verjetno bosta dala že narejen barvni omet). Ne hitita s fasado. Normalno lepilo za stiropor ima slabo adhezijo pod 0 stopinj, ponoči pa so temperature še vedno nizke. Preverita, katero lepilo mojstri uporabljajo in poglejta karakteristike! Normalni zaključni sloji gredo od 10 do nekje 25 stopinj, marec ali april je idealen.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fasada!
5.2.2008 23:30:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: T.A.Y.A.

Lani smo delali fasado in se nismo odločili za robove, ker baje niso več v modi. Imamo sivo - rdečo kombinacijo. Večji del fasade je v sivi barvi, z rdečo pa smo poudarili predvsem vogale hiše (vzorec - trikotna oblika, v vzorcu pa tri sive črte. Ker imamo bolj razgibano hišo, smo še z rdečo barvo poudarili kakšen del stene, da ni preveč monotono.

Vse pa je odvisno od tega, kakšno obliko hiše imaš.


jesus, kak pa to zgleda user posted image

tajtaja.....odvisno od barve in stila hiše. na našo taki robovi niti pod razno ne pašejo, na kakšni pa bi bilo brez njih grdo.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu T.A.Y.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fasada!
6.2.2008 9:20:53   
honey
Meni osebno dobro izgledajo bele špalete (robovi okrog oken), če je fasada v eni barvi. Midva imava recimo modro in bi bila res pusta hiša brez špalet. Če imaš pa že tako večbarvno fasado, pa po moje res ne paše. Sicer pa ti dam nasvet, ki sva se ga midva z možem poslužila za lažjo odločitev: večina izvajalcev fasad ima možnost, da ti izdelajo barvno študijo. Pošlješ jim sliko tvoje hiše in napišeš zraven, v katerih barvah bi imela fasado. Potem, ko je bila definitivno izbrana, sva se pa midva še malo zmišljevala: s špaletami ali brez, moder ali bel steber, balkon v barvi cokla ali v barvi fasade... V glavnem, precej olajšajo odločitev.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fasada!
10.2.2008 20:47:59   
Anonimen
tako kot je rekla rija. če je kiša neka moderna zadeva potem boh pomagaj tistemu, ki da gor špalete v beli oz podarjene kakorkoli drugače. če pa je to ena klasična hiška po možnosti s čopi in balkonči in erkerjem ja potem pa boh ne daj špalete spustit

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?