|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 17:21:21   
ZARJA

Vem, da je veliko takšnih, ki ste si nabavle orbitrek, potem pa mašina sameva nekje v kotu... Jst razmišljam, da bi si ga tut nabavla... pa bi mogoče lahko rešila katero pred to navlako ;)
Ga katera proda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 17:49:00   
cekrček
Zarja jaz sem ga pred kakimi 3 tedni ravno prodala...res je bogi revež večinoma sameval tko da razmisli o nakupu.Meni danes ni nič žal da sem ga prodala, ker sem ga v celem letu uporabila mogoče 10x, čeprav sem si trdno obljubila, da ko ga bom imela bom vsak dan na njem...no pa ni bilo tako.:(

Pozdravček :nosecka:32t

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 17:51:25   
baguSka
Jst ga mam pa še, ampak tud sameva..Sm se ga že 3x znebila k sm ga posodla prjatlcam, pa so mi ga vse vrnile. Zdej ga mam spet doma in spet sameva bogi revčk. Vsak dan si govorim dons grem pa spet mau skakat po njemu in ko pridem do njega me mine volja..:ups: Zato dobro premisli, jst bom pa tud premisnla, če ga prodam!;)

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 18:43:21   
mozart
Jaz ti ga prodam za 15.000,00 sit. Tudi jaz sem ena tistih, ki sem ga na začetku kar pogosto uporabljala, sedaj pa skoraj več. Ker sem se preselila in nimam prostora bi ga rada prodala.

Od kod pa si?

l.p.:angel:

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 19:22:18   
total
Jaz ga tudi imam pa ga vsak dan uporabljam:bravo:,sem pridna a ne?

Lp

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 19:25:49   
baguSka
fuuuuull!!!!:bravo:

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 19:36:50   
ZARJA
Jst mam tut namen, da ga bom vsak dan uporabljala :sloncek:
Ne vem le, zakaj ne delam trebušnjakov, ko pa imam vse "naprave", ki jih potrebujem za to doma... :zmeden:

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ORBITREK - kupim
2.2.2005 21:39:49   
SANDY
Jest tud kupim...za 15.000 koj! Sam povej kak je!??

;)

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ORBITREK - kupim
3.2.2005 6:36:49   
mozart
Včeraj zvečer sem možu povedala, da se zanimate za orbitrek:bravo:, pa si je premislil:((, in pravi da ga bomo kar obdržali. Se opravičujem, ker sem vas mogoče zavedla:ups:. Zanima me, kdo ga bo uporabljal:zmeden:? Ali je mogoče mislil mene:zmeden:?


l.p.

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ORBITREK - kupim
3.2.2005 9:23:57   
SILVA
Bom jaz mojga očeta vprašala,če ga proda,ker mu tudi služi samo kot obešalnik.
lp

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ORBITREK - kupim
3.2.2005 13:15:16   
didgeridoo
Jaz ti ga rade volje prodam za 15.000 SIT.

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ORBITREK - kupim
15.5.2005 21:48:57   
Tijara
pozdravljene, jaz tudi kupujem orbitrek....če ga katera ugodno proda ga z veseljem kupim
:sloncek:

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ORBITREK - kupim
15.5.2005 21:52:46   
Divja vijolica
Jaz ga prodam. Je skoraj nov, zelo malo rabljen. Prodam ga za 20.000 sit. Ima števec za merjenje kalorij, srčnega utripa,...

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?