|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fasa gotova-slike v albumu
1.4.2008 13:24:18   
tajtaja
Ker sem se na vas obrnila, ko sem rabila nasvete in pomoč, vam sedaj ponujam našo oblečeno hiško na ogled.user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
1.4.2008 13:29:40   
Anonimen
Men je ful všeč. user posted image user posted image user posted image  Kje ste pa vrata kupili?

To so namreč edina bela vrata, ki so mi všeč. Drugače so mi samo sive ali pa črne barve všeč, sam se mi zdi, da nekako ne bo šlo, z belimi okni. KAJ MISLITE??user posted image user posted image

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
1.4.2008 13:45:00   
*alja*
Ful lepouser posted image user posted image user posted image

Pa ful velika hiša. Kaj to je prizidek al cela nova gradnja?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
1.4.2008 13:46:27   
Anonimen
Garaža mi je ful dobrauser posted image , jst bi celo hiško v tem stiluuser posted image .

Biba vrata pa lahko tudi v kombinaciji bela-črna, bela-siva, bela-rdeča.... dobišuser posted image .

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
1.4.2008 13:51:16   
tajtaja
To. kar je temno, pa kombinacije je prizidek k stari hiši, v kateri je zgornja etaža tudi naša. Pa dvojna garaža je tudi naša-nova.
Vrata so od ARconta- alu izvedba z PVC polnilom.
ps:
od vsega je meni prav tako najbolj všeč garaža. Če bi prej vedela, da bo tako dobro izpadlo, bi dala celo hišo v tem stilu.
Sicer pa tudi zadnja stran hiše ni bila mišljena cela temna, ampak ko so naredili vhod, sem se v to barvo prav zaljubila. In tako sem sproti malo spreminjala prvotni načrt.
Na koncu me je mel mojster že poln kufer (verjetnouser posted image ), sicer rekel ni nič.



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
2.4.2008 8:03:37   
labika
Všečno. Dobra izbira. user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
4.4.2008 22:17:55   
rija
hiša ni po mojem žmahu user posted image  pač pa garaža user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu labika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
5.4.2008 13:33:17   
tajtaja
hiša ni po mojem žmahu pač pa garaža

Ti pa samo nič ne govori.user posted image
Smo se zadnjič malo vozili okrog in v eni vasi na P iskali ene znance, pa smo prišli v eno ulico....sem misla da je konec sveta. Konec ceste, strmina spredaj, desno....na levi pa ena oogromna hiša.
Sem potem zvedela, da bi naj to bila tvoja?

Saj ne vem točno opisat, kakšna je bila, ker sem bila v šoku, ko smo se z našo ladjo tam komaj obrniliuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fasa gotova-slike v albumu
5.4.2008 15:55:43   
rija
user posted image user posted image user posted image

a to ste bili vi?


sva že mislila, da bova mogla zopet soseda klicat, da pride s traktorjem koga ven potegnituser posted image user posted image user posted image

se jih ogromno pripelje v našo ulico, pa ne vedo, da je slepa user posted image user posted image  pol jim pa sila hodi pri obračanju.....naš spodnji sosed pa valjda privoz ves razvožen user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?