|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Termostatska armatura za kad
22.4.2008 14:09:24   
frutka_
Rada bi kupila termostatsko pipo za bano. Nekateri jo priporočajo, drugi odvsetujejo. Odsvetujejo, ker se baje kvarijo.
Katera jo ima in katero firmo pa kako se obnese. Cena bi tudi bila zaželjena.
Gledala sem Hansine in Armalove.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Termostatska armatura za kad
22.4.2008 14:52:58   
max81
ojla

pri nas imamo armalovo, kupili smo jo leto in pol nazaj in smo ful zadovoljniuser posted image user posted image user posted image user posted image , cena pa mislim, da je bila tam okoli 30-45 tisoč se več ne spomnim dobro...je vredna svojega denarja

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Termostatska armatura za kad
22.4.2008 18:11:07   
Gordana-3
mi imamo hansino že dve leti, ne spomnim pa se, koliko je stala. mislim, da okrog 50 tisoč? je pa super - nikoli se ne rabiš bat, da bi pritekla mrzla voda, ali ful vroča, ima tudi varovalo, da se otroci ne morejo poparit - je en rdeči gumbek, katerega moraš pritisnit, če želiš imeti temp. več kot 38 stopinj.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Termostatska armatura za kad
22.4.2008 18:58:07   
mika
te pipe odsvetujejo ker se v njih lahko naseli legionela.
iz tega razloga mi nimamo termostatski pip.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Termostatska armatura za kad
22.4.2008 20:39:20   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: mika

te pipe odsvetujejo ker se v njih lahko naseli legionela.
iz tega razloga mi nimamo termostatski pip.



Po moje je dovolj, če vsake toliko spustiš vročo vodo, ali ne? user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Termostatska armatura za kad
23.4.2008 23:48:46   
Mijavček
Midva mava od Hansgrohe... mal manj kot 3 leta... zelo zadovoljna... cene se ne spomnim. Men je fajn, ker ti ni treba karnaprej štimat temp. vode.

Legionela? Prvič slišim.... a ni to bolj v bolnicah, vrtcih itd, kjer imajo kotlovnice pa kakšne "slepe" cevi in prostore, ki se ne uporabljajo..... V hiši, kjer pipo uporabljaš vsak dan.....ne verjamem, da je to lahko resna grožnja.

< Sporočilo je popravil Mijavček -- 23.4.2008 23:49:35 >

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Termostatska armatura za kad
24.4.2008 0:08:45   
rija
mamo v tušu.....neko italijansko dobesedno sranje user posted image

drago ko pes, pa že v štartu sami problemi: pol je je manjkalo, smo čakali tri mesece na nove dele...

zdaj pa itak dela, kot se ji zdi. ni duha ni sluha o kakšni točni temperaturi.

če že: kupi NEMŠKO user posted image  mene italijaneki ne prepričajo več.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Termostatska armatura za kad
24.4.2008 9:43:09   
frutka_
Jaz sem na nemški strani, moj tast pa pravi da je vse isto sr***user posted image .
Oklevam med Hanso. Hansgrohe in Armalom.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Termostatska armatura za kad
24.4.2008 11:41:56   
sazi
Mi imamo kupljeno Hansgrohe za tuš, ampak še ni montirana.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Termostatska armatura za kad
2.5.2008 9:58:34   
kajča
drugače so od hansgroheta dobre samo NUJNO je potrebno imeti vodni filter za vodni kamen, če ne se kvarijo, ker se kakšen mikro kamenček zatakne in ti spuša, kupiš jih pa na www.ekom.si

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?