|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ultiva na Ptuju
19.9.2008 10:16:13   
Anonimen
Pozdravljene,
kje se je potrebno naročiti za ultivo na Ptuju in ali veste kako dolgo se čaka?
hvala in lp.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ultiva na Ptuju
19.9.2008 11:26:15   
julika
mislim, da se za to dogovoriš pri svojem G in te potem on napoti na posvet v porodnišnico.tak vsaj jaz mislim, da gre to.točno pa tud ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ultiva na Ptuju
19.9.2008 20:12:24   
johnie
Tvoj ginekolog ti mora dati napotnico za posvet za porod z ultivo. Potem pa pokličeš v porodnišnico (bolnišnico) Ptuj in te naročijo na posvet. Posvet je skupinski (več bodočih mamic in anesteziologinja). Za porod z ultivo bi naj bilo potrebno imeti opravljen ta posvet. Jaz sem bila zelo zadovoljna, odgovorijo tudi na vsa vprašanja in prejmeš potrdilo da si se posveta udeležil. Če te še kaj zanima piši na zs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Kako se znebiti dude?
пеперутка16

Moja hči (23 mesecev) uporablja dudo samo ponoči, ko gre spat. V vrtcu so jo od dude odvajali s popoldanskim počitkom, zato mislim, da je čas, da se dude popolnoma znebimo. Kako ste otroku pomagali, da se je znebil dude?