|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   am podobno materinemu mleku
14.10.2009 21:59:36   
ulsi25
Pozdravljene,

zanima me katero mleko je po okusu najbolj podobno materinemu? Namrec nas skrat zavraca novalac in aptamil mleko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: am podobno materinemu mleku
14.10.2009 22:00:34   
ledenaa
Načeloma nobeno :)

Poskusi še z drugimi ,saj je vseeno katero pije
Pomembno je da otroku ustreza ;)

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: am podobno materinemu mleku
15.10.2009 7:18:09   
mamica2009
moj pije Bebivita iz Muellerja, mu odgovarja, ga ne zapira pa še cenovno je ugodno

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: am podobno materinemu mleku
15.10.2009 11:07:37   
Lidy
Bom kar tukaj vprašala, ker je glih taka tema. Kaj mislite o DM mleku v prahu? Cenovno je nekaj manj kot 5 eur, a ga je katera dajala oz. ga daje?

Hvala za odgovor. Se opravičujem, ker tako vpadam v že odprto temo user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: am podobno materinemu mleku
15.10.2009 11:39:41   
zmajaz
Ko sem našemu začela dodajati AM, sem začela z Milumilom (isti proizvajalec in približno ista cena kot Aptamil), ker naj bi ga otročki imeli raje kot Aptamil in ga je še kar sprejel. Ga je pa malo zvijalo po njem. Potem sem poskusila z DM-ovim mlekom, ker sem povsod na forumih (tudi nemških) prebrala same pohvale - da ga otroci lepo sprejemajo, da je lahko prebavljivo in imajo po njem dobro prebavo, poleg tega pa je na nemškem Öko testu dobilo boljšo oceno kot apatmil in novalac. No - naš ga je zelo lepo sprejel, ima ga raje kot Milumil, po njem ga ne zvija, prebava je super (kaka 1x do 2x na dan, blato je mehko). Proizvajalec tega mleka je pa itak Humana.

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: am podobno materinemu mleku
15.10.2009 11:41:29   
zmajaz
Aja - pa opažam, da ga mora kar dosti mamic uporabljat, ker pri nas v DM-u ga takoj razgrabijo, ko pride nova zaloga. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: am podobno materinemu mleku
15.10.2009 16:21:34   
vanilla
Tudi mi uporabljamo DM-ovo Babylove mleko. Je na začetku tut pila Aptamil, pa Milumil - posledično bila zaprta in nejevoljna zaradi tega. Po DM mleku se ji je pa prebala krasno uredila, rada ga ima, nasiti jo dovolj... Skratka super. Pa še cenovno reeees ugodno.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: am podobno materinemu mleku
15.10.2009 16:38:31   
Leela
Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: am podobno materinemu mleku
16.10.2009 17:05:57   
marjetica8
Mi smo tudi sprobali kar nekaj mlek...Aptamil ni bil v redu, ker ga je zapiral in je mel krcke. Potem smo probali aptamil proti krcem, pa ga je se bolj zvijalo. Potem smo sli na novalac, pa ga ni maral (zacel zavracat flasko, pa se refluks je dobil) No in potem sem tudi jst tle na forumu prebrala, da je to DMjevo mleko dobro in sem ga kupla za foro, ker itak nisem verjela da bo katero sprejel po vseh poskusih. Zdej smo ze 3 mesce na Babylove mleku in se super obnese user posted image Nima krckov, prebava je super v redu, rad ga pije in se refluks je pocasi izvenel, pa ne vem al zarad mleka, al cesa druzgauser posted image !

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: am podobno materinemu mleku
16.10.2009 17:26:29   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.



prosimuser posted image Fajn je, če je otrok zaprt po drugih mlekih? No, mogoče sem te narobe zastopila..

Drugače pa mi uporabljamo Aptamil od začetka in se (še) ni pojavila potreba po menjavi.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: am podobno materinemu mleku
16.10.2009 18:05:13   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: rina22
IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.


prosimuser posted image Fajn je, če je otrok zaprt po drugih mlekih? No, mogoče sem te narobe zastopila..


Hotela je povedati, da je DM-ovo mleko fajn, če je otrok po drugih mlekih zaprt, ker to mleko jim pa potem večinoma uredi prebavo. user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: am podobno materinemu mleku
16.10.2009 18:17:26   
Leela
zmajaz user posted image .

Smotan stavek. Moj je po aptamilu bobke kakal, po hippu klobase, comformil mu tudi ni dobro naredil... Pediatrinja je predlagala Novalac. Pa je BL veliko cenejša varianta in enako dobra. HB, da se da kaj na internetu zvedit user posted image


< Sporočilo je popravil Leela -- 16.10.2009 18:18:58 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: am podobno materinemu mleku
16.10.2009 19:13:53   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.


prosimuser posted image Fajn je, če je otrok zaprt po drugih mlekih? No, mogoče sem te narobe zastopila..


Hotela je povedati, da je DM-ovo mleko fajn, če je otrok po drugih mlekih zaprt, ker to mleko jim pa potem večinoma uredi prebavo. user posted image



Saj nisem nič hudega mislilauser posted image Samo malo se mi je zdelo čudno napisano. Sem pa mislila, da je bilo mišljeno tako, kot si napisala.

Tak da, obema - brez zamere.. Malo nejasnosti.. user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: am podobno materinemu mleku
16.10.2009 19:19:41   
Leela
saj ni nič. Saj sem res čudno napisala.user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?