|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stanovanje
31.1.2010 21:57:17   
neanja duo
Oj!

Zanimajo me mnenja.Ali bi kupili stanovanje ,kjer bi bila kopalnica in kuhinja komplet opremljena?
Ali,če bi prodajali stanovanje,bi ga opremili(kuhinjo z vsem-stedilnik,pečica,...)?

lp

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stanovanje
31.1.2010 21:59:25   
Anonimen
cist premalo informacij je to za moje pojmeuser posted image

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:00:09   
neanja duo
Ali bi raje videli,da bi bilo stanovanje,ki bi ga kupovali,prazno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:01:31   
Anonimen
mi2 sva kupovala pred 4imi leto hisko. in ce bi bili kopalnica n kuhinja opremljeni, bi bila prav vesela.

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:02:44   
BabyKitty
Mi2 bova stanovanje totalno reformirala user posted image pa čeprav je opremljeno in renovirano... ker mislim, da mora biti stanovanje nek izraz tebe... sploh pa kopalnica, nekako mi ne diši tuja wc školjka in umivalnik v katerega je lulal prejšnji lastnik. Kuhinjo bi še sprejela, če je še uporabna. Mi2 sva zahtevala da stanovanje popolnoma izpraznijo...

< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 31.1.2010 22:03:21 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:03:57   
neanja duo
Kaj pa ,če tistemu,ki kupuje ni všeč prodajalčeva izbira pečice ,štedilnika ali npr.kopalnice?In potem prodajalec BZ dela?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:04:41   
Anonimen
ja, ce se se izdeluje, mu cimprej povej pa se zmeni....

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:05:20   
neanja duo
Kaj pa ,če je renovirano in vse kar je opremljeno novo?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:06:14   
BabyKitty
Me ne zanima če je novo, če meni ni všeč, oz. ni točno tako kot si sama želim (kar sigurno ni user posted image )

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:07:08   
štrumfek
ja če ti je všeč, ga kupi takšno kot je, če ne pa pohištvo zamenjaj ali pa ga sploh ne kupi... mislim da druge izbire nimaš

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:11:19   
neanja duo
Jaz,če bi že,bi dala kuhinjo(omarce)recimo,ampak brez štedilnika,pečice,nape,....moj pa pravi,da pa to mora bit.Ampak vsak ima svoj "okus",a ne?

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stanovanje
31.1.2010 22:18:08   
BabyKitty
To je čisto odvisno od posameznika. Nekateri si želijo samo kovčke prnest in jim je popolnoma vseeno kaj je v stanovanju, drugi si želijo arhitekta, da bo vse po njihovem. Sama sem v zadnjem času vidla nekje 40 stanovanj in pri nekaterih sem bila prov šokirana v kakšnem živijo, potem pa mi še reče, da je za kuhinjo treba doplačat 1000 EUR (če da ona meni 5000 jo mogoče sama vn vržem user posted image ).  Vglavnem vsak ima svoj okus in svoje potrebe. Najbolje je, da se z bodočim kupcem pomeniš kaj si želi...

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stanovanje
1.2.2010 11:34:53   
Hope2
Če imam izbiro, raje kupim brez vsega in sama vse opremim. Če je pa oprema že not taka kot mi je všeč,pa ni ničnarobe. Če mi oprema ni všeč in nimam ne časa ne denarja, razbijat in na novo opremljat, raje ne kupim. Če je to edina možnost da sploh kje živim, kupim in požrem "lepoto", probam z dekoracijo spremenit tolk da se počutim v stanovanju fajn in sem vesela, da lahko sploh imam streho nad glavo

Če bi ga sama prodajala, pa ga ne bi nič opremljala, škoda časa, denarja,živcev, pa še okusi so si različni. Ti vložiš vso energijo v nekaj, kar ostalim n ebo všečuser posted image . Če pa je stanovanje staro, slab izgled in posledično s tem precej nižja cena, potem pa bi definitivni se vrgla not, prebelila par sten, nekaj dekoracije, odvlekla nesnago in navlako v ropotarnico, kupila nekaj bolj poceni in lepega na pogled pohištva, ter skušala s tem dvigniti ceno stanovanja.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.2.2010 11:40:31 >

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stanovanje
1.2.2010 11:37:15   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Ali bi raje videli,da bi bilo stanovanje,ki bi ga kupovali,prazno?



Da. Potem si sam opremiš po svoji želji.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stanovanje
1.2.2010 11:39:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Oj!

Zanimajo me mnenja.Ali bi kupili stanovanje ,kjer bi bila kopalnica in kuhinja komplet opremljena?
Ali,če bi prodajali stanovanje,bi ga opremili(kuhinjo z vsem-stedilnik,pečica,...)?

lp

nd


1. raje bi praznostanovanje. če bi bila kuhinja noter, pa bi za to ne bila pripravljena plačati niti evra več. zaradi meni bi si jo komot nesli ven, ker dvomim, da bi bila taka, kot bi jo imela jaz rada.

2. midva sva prodala opremljeno stanovanje. ker nama dana oprema ni koristila nikjer več, je pa res, da je bila kupcema všeč in smo se zmenili za fer ceno. not pa je bilo razen tv vse. še slike, zavese, tepihi, pojštri...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: stanovanje
1.2.2010 14:51:35   
sazi
jaz bi definitivno raje prazno kuhinjo in kopalnico - bi jo vsaj lahko opremila po mojih željah
nekaterim pa to predstavlja problem, jaz pa v opremljanju uživam - odvisno od kupca

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: stanovanje
1.2.2010 19:46:17   
Poka
Proda se stanovanje tako za isto ceno z opremo ali brez. Raje bi si sama opremila kuhinjo in kopalnico, normalno - pri naju to ni bilo možno oz. moj je še živel sam, ko je kupil in imel tudi plačo komaj za živet.... Zdaj se ne splača prenavljat, vse ostalo razen kopalnice, je bilo prenovljeno, pač je kopalnica najdražja. Zdaj se tako seliva, HB...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: stanovanje
1.2.2010 19:56:08   
ajsek
Jaz smisel vidim edino v tem, da pustiš v stanovanju opremo, če je ne rabiš več. Ampak sodeč po tukajšnjih odzivih bo verjetno letela v prve kosovne odpadke user posted image
Zakaj bi pa kdo novogradnjo opremljal pred prodajo, mi pa pri najboljši volji ni jasno.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: stanovanje
1.2.2010 20:05:48   
Anonimen
Definitivno bi mi bilo ljubše, če bi bilo stanovanje povsem prazno, ker glede opreme kot je kuhinjska in kopalniška nisem ravno pretirano pripravljena sklepati kompromisov. Če bi pa pustili notri, je pa nebi bila poripravljen ekstra plačat, pa tut če bi bila nova.
Najbolj na živc mi gre folk, ki stanovanje sprazni, nahitro pobeli, položi en čuden laminat po tleh in v kopalnici zamenja ploščice, ki so sicer nove ampak ena poceni roba iz bau-bava in potem se trka po prsih, kako je stanovanje lepo in hoče zanj bajne denarce ... zakaj že, če bom pa jaz, preden kar koli začnem delat, tisto ven pometala.

(odgovor članu ajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?