|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje??
27.9.2005 4:40:08   
kati*
ojla

poskusi gledati še malo z drugega zornega kota ...
  • dejstvo je, da vsem laska, če se nekdo zacopa vate (noben mi ne more trdit, da ni tako) in ti izkazuje ljubezen oz. naklonjenost in dvomim, da bi ti v tem primeru grdo zavrnila fanta iz srednje šole, kar pa tud ne pomeni, da ne ljubiš osebe s katero si
  • drugo je pa dejstvo, da bi bila verjetno užaljena (vsaj jaz bi bila) če mi partner ne bi verjel, da ga nisem varala (pa če je to še tako hudo - neki dvomi sigurno so in ostanejo - žal)
  • ja zelo hudo, ko pride do takih trenutkov in pomaga le odkrit pogovor in jaz bi na tvojem mestu odkrito povedala, da me moti (sicer verjamem, da nima nič z njo) dopisovanje in ga prosim, na to prekine ... če te ima rad, bo to tudi razumel (sam to si povejta na lep način - ne vpit nanj - ker lahk situacijo obrneš sebi v škodo)
upam, da ti bo to kaj pomagalo


_____________________________

lp, K

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Varanje??
27.9.2005 10:39:32   
Andra
Kaj se vse dogaja zaradi teh prekletih, usranih... mobitelov!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Varanje??
27.9.2005 16:19:06   
Gina
Kati, če ima človek čisto vest, reči ne skriva. Meni se je enkrat zgodilo, da mi je en fant, ki ga sploh poznala nisem, poslal na mobi sms. Ker je bila vsebina zelo čustvena in nekomu namenjena v opravičilo, sem mu napisala nazaj, da ni poslal na pravo številko. Pa sva si nekaj časa dopisovala. Ampak moj je za to vedel, še prebral je kakšnega. Pa tudi vsebina pri takih sms-ih je zihr drugačna, kot pri tistih, ko je človek v drugega zaljubljen.

Ma saj je vseeno. Vsak naj naredi tako, kot hoče. Če misli, da je pač ne vara, je ne vara. Pika. Mi ne moremo vedeti, mi si samo izmenjujemo izkušnje.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Varanje??
27.9.2005 16:26:44   
Anonimen
Anoninma,tudi jaz sem pred nekaj mesci dokaj isto dozivela kot ti.
Bila sem noseca v 7 mescu in imela sem kar nekaj zdravstvenih tezav glede nosecnosti.
Poslal je mejl ki je bil "kolegici-prijateljici" namenjen slucajno meni....ko sem ga vprasala komu je bil ta mejl namenjen se je zlagal in rekel da je bil meni namenjen kar ze po pisanju tega mejla bilo razvidno da to ni res, sele po nekaj urah pogovora mi je povedal da si dopisuje z bivso kolegico s katero se pac pogovarjata o vsakdanjih stvareh. Ko sem ga vprasala zakaj mi potem laze in zakaj mi ne pokaze mejle katere sta si posiljala mi je odgovoril da se je zlagal zato ker sem prevec ljubosumna in da je zbrisal vse mejle.
Na vprasanje zakaj si je dopisoval z njo, mi ni znal odgovorit, ces da je to tako kot da se srecas z nekom na cesti in si izmenjas par besed. Obljubil mi je da si ne bo vec dopisoval z njo.
Od tega dne naprej mu jaz zelo tezko zaupam, zaradi tega sem 6 tednov pred rokom rodila otroka ker me je vse to precej psihicno in custveno streslo in se zaradi tega zelo pogosto prepirava . Jaz se vedno mislim da si dopisujeta in je kaj vec kot en navaden "smal-talk". 
Tudi jaz sem njej napisala da ce ima potrebo si dopisovat z drugimi moski in ce ji ne zadostuje njen partner doma, naj si potem poisce moske ki niso poroceni. Od nje odgovor na moje pisanje ni bilo...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Varanje??
27.9.2005 21:36:11   
Anonimen
No, moja zgodba pa je bila takšna...imela sem dobrega znanca, ki sva se vsake toliko dobila na pijači (parkrat na leto). Imel je punco, že več let in jaz sem bila samska. Potem je imel neko krizo-tako v službi kot privat (nisem vedela čisto točno zakaj in ker mi sam ni povedal, ga tudi nisem morila in še danes ne vem), tako da se nisva slišala skoraj dobro leto. Medtem sem jaz spoznala fanta, on se je s punco razšel...in me neke noči pokliče, ko sem slučajno spala pri fantu...in mi reče, da nima več tiste punce, in da je strašno bil vedno zaljubljen vame in da me ne more pozabiti...in moj je vse to slišal! Je čisto popenil-razumljivo. In potem sem mu drugi dan temu znancu lepo preko sms-a razložila, da sem pač v zvezi, pa da je bolje, da se ne slišiva več, ker je moj ljubosumen, pa tudi vem, da mu ne bi bilo všeč, če bi me še klical. In me je zopet klical...in sem mu samo rekla, da naj ne kliče več in izključila mobitel. In moj je rekel, da zakaj izkljapljam mobitel, da ga bo poklical nazaj... Potem je bilo mesec dni mir in nato me zopet kliče-tokrat mojega ni bilo zraven, a sem mu vseeno povedala, da me je klical, da ne bi kr tako slučajno videl in si kaj mislil. In je bil strašno ponosen name ker sem mu povedala in potem sem mu tudi pustila, da ga je poklical in mu rekel, da ga moti, da me kliče in da mu očitno mora sam to povedat, ker mi meni ne verjame. In od takrat imam mir s tem znancem (že kar veliko let), pa še pri partnjerju sem dobila plus točke!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Varanje??
30.9.2005 21:49:29   
Anonimen
Men pa nekaj ne štimauser posted image


najprej si napisala,da je njegova sošolka iz faksa.........pol pa da je 15 let starejša kelnarcauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Varanje??
30.9.2005 21:51:58   
Anonimen
Ne iz faksa,ampak iz gimnazije....pardon(čeprav je to še bolj nelogično)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Varanje??
30.9.2005 23:39:41   
Anonimen



In kaj je tukaj nelogičnega. Ženska je njegova sošolka iz gimnazije, torej letnik mojega moža.. on je 15 let starejši od mene, kar pomeni, da je tudi ona 15 let starejša od mene. In kaj je tukaj čudnega in nelogičnega? user posted image  



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Varanje??
1.10.2005 12:19:56   
Gina
Prav včeraj sem razmišljala, kakšna je razlika, če si dva, moški in ženska dopisujeta, sms-kata, pa je to čisto nedolžno, noben nič ne misli imet z drugim in kakšna je razlika, kadar je med njima kemija: razlika je v vsebini sporočil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Varanje??
1.10.2005 20:07:50   
Anonimen
Kati*, a potem se ti to že drugič dogaja? Najprej sta se pred dvema letoma s tipom zaradi tega razšla, potem pa še tvoj drugi tip, medtem ko si noseča...
Ali pa imaš preveč časa in pišeš zgodbice v sto različicahuser posted image
Saj ti ni treba biti anonimna- vidi se, kdo vse to piše.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Varanje??
1.10.2005 20:23:32   
PiaM
Mene pa nekaj zanima, čeprav ne spada pod odgovor: a sta tukaj 2 anonimni, ki se med seboj sprašujeta, saj obema kaže isti trakec za nosečnost ali sta po naklučju obe enako noseči ???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Varanje??
1.10.2005 21:38:33   
Anonimen
Obema isti trakec kaže, sedaj jaz poskušam pod anonimno, da vidim kaj meni pokaže.

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Varanje??
1.10.2005 21:40:03   
Anonimen
Pokaže isti trakec, če preklopimo na anonimnost. Tako da ne piše ena sama.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Varanje??
1.10.2005 21:48:00   
Anonimen
Test

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Varanje??
1.10.2005 22:08:09   
Anonimen
Enako je po ostalih forumih, kjer se piše anonimno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Varanje??
2.10.2005 0:52:19   
Anonimen
Ne gre za trakec.
Povsod je podpisana z 'Lp, K'

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Varanje??
2.10.2005 10:26:00   
Anonimen
Za podpis sem vedela, da to napiše..za trakec pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?