|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šamrole
8.10.2005 0:48:57   
Anonimen
Danes sva se z bratovo punco spravili delat šamrole, penaste zvitke, penaste valjčke ali kakorkoli jim že rečete, imajo veliko imen.
 
Uspele so enkratno, zato sem se odločila, da delim to z vami.
 
Če bi katera želela narediti to dobroto, sem pripravila v albumu celoten postopek izdelave za v pomoč.
 
Za kakršnakoli vprašanja me kar tukaj vprašajte, sicer pa uživajte ob delu le teh zelo enostavnih in zelo dobrih šamrolc.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šamrole
8.10.2005 3:10:38   
KODA
Njam,kaj je to dobro.Kar lačna sem ratala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šamrole
8.10.2005 13:54:00   
Anonimen
Blacky to izgleda res dobro. Zanima me kje se dobijo taki modelčki za šamrole???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šamrole
8.10.2005 13:57:17   
kofetek2010
a jih je še kaj ostalo? user posted image

bi pasal zraven user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:01:03   
Anonimen
Jaz sem jih pred leti kupila na božičnem sejmu v MB. Sicer pa ne bi vedela.

Evo, sem šla na škatlo pogledat, če ti bo kaj pomagalo:
Sonja Planinšek s.p., Novačanova 4, Ljubečna, 3211 Škofja vas, še številko sem ti poiskala: 041/818-489

Poskusi poklicat, mogoče pa ima kje trgovino blizu tebe.
Če se boš odločila, mi javi, me zanima, če še dela to.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:02:38   
Anonimen
Jana, nisi videla zadnje slike, ko je gor le še ena.user posted image user posted image user posted image  Pa še tisto je nekdo zmazal, ko sem šla z Nejcem v kopalnico. Nič ni ostalo.

Sem pa danes že spekla jogurtovo pecivo in Bounty.user posted image  Zdaj pa sledi še skutino pecivo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:06:01   
kofetek2010
vidla, vidla, a sem mislila, da si jih imela kaj na še stran dane user posted image

nič, grem se oblečt in nekam na nekaj sladkega - za moje odvečne kile boš pa ti kriva Blacky user posted image  matr, si mi lušte nardila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:06:37   
Anonimen
Blacky a maš danes napad peke? Meni se kar sline cedijo, jaz pa mam sadni dan danesuser posted image .user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:08:41   
Spicy Black
Kaj si ti to dobro pofotkala user posted image ...super izgleda...bi lahko imela kuharski tečaj na tak način ala Kuhajmo z Blacky user posted image ..se priporočamo še za kakšen recept user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:10:24   
Anonimen
evo tole sam našla na internetu:

http://planinsek.tripod.com/index.htm 

(odgovor članu Spicy Black)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:15:11   
jazz
Zanimivo...sem ravno pojedla zadnjo s svojega krožnika!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:20:28   
Anonimen
Pojdi se solit, Blacky, zdaj se mi pa res sline cedijo! user posted image
Za tiste nmodelčke sem pa jaz mislila, da so narezane palice za šotor. No, tudi ena od možnosti, če poznamo kje kakšnega "špenglerja". Naša nekdanja kurirka je pa testo vedno okoli oluščenih koruznih storžev navijala, pa potem posipala z raznimi semeni. Nič ni bilo notri file, pa je bilo vseeno tudi zelo, zelo slastno.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:22:51   
kofetek2010
lahk bi bila tud razrezana cev od sesalca user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:23:41   
Anonimen
jana73user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Šamrole
8.10.2005 14:28:21   
Anonimen
Ja, Jana, odlična ideja. Sicer bi biole malo debele šamrole, ampak cilj bi bil pa dosežen.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Šamrole
8.10.2005 19:47:56   
Anonimen
Jazz, a si jih naredila zato, ker sem ti jaz naredila lušte ali si že imela planirano za danes?

Ninny, pri nas se tako veselo peče vsak vikend. user posted image  Sicer ta vikend malo več, ker je napovedanih veliko obiskov.
Ja, to je ta ista oseba, pokliči jo, mogoče bi ti jih poslala, če je predaleč. So pa cenejše, jaz sem na božičnem sejmu pred 4 leti dala zanje 1000 SIT.

Spicy Black, ja to bi bilo pa dobro, kaj? Kuharski tečaj....user posted image user posted image user posted image user posted image  ja, kaj čem, zelo rada pečem, obožujem to.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Šamrole
8.10.2005 19:51:28   
kofetek2010
matr, a si morala nekaj napisat, ne?user posted image sam, da mi spet nardiš lušte po teh šamrolah? user posted image

joj, joj, joj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Šamrole
8.10.2005 20:58:25   
Anonimen
Janauser posted image user posted image user posted image user posted image , kaj si jedla sladkega, ko si šla ven? Naredi nam lušte.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Šamrole
8.10.2005 21:00:48   
kofetek2010
le kinder bueno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Šamrole
8.10.2005 21:23:37   
Anonimen
Pa daj, tak malo???? Ti si nosečka, bi se morala bolj razvajati.user posted image user posted image user posted image
Najmanj kremšnito.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Šamrole
12.10.2005 10:35:13   
Bojana 78
Moja mami modlelčke za šamrole ovije v peka papir (tako ovite lahko uporabite večkrat). Šamrole oz. pečeno testo gre tako z lahkoto iz modelčkov. Kremo pa naredi ''pravo'' - iz beljakov in sladkorja (nad soparo stepa beljake in sladkor do točno določene temparature). Žal ne vem natančno postopka, kako narediti kremo, je pa odlična mmm...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Šamrole
17.10.2005 17:45:38   
Anonimen
Moram se spet malo pohvaliti in vam narediti lušte, da sva ta vikend znova delali šamrole. Mnjami!! Tokrat pa sva jih polnili s pravo vanilijevo kremo in še smetano. Tako kremo, kot je tudi v princeskah.
Joj, hitro si letim po eno v hladilnik.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bojana 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Šamrole
17.10.2005 18:07:07   
india
Blacky, poskusi jih enkrat napolnit  z dodatkom sadja, to šele je dobro, ali pa v vanili kremo zamešaj koščke čokolade, nammmmm!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Šamrole
18.10.2005 23:22:59   
Anonimen
Vau, dobra ideja. Ja, tudi to bom poskusila.user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Šamrole
20.10.2005 11:48:54   
Anonimen
Blacky si mi naredila take skomine, da nisem mogla čakat na modelčke in sem jih naredila sama. V neki kukarski knjigi sem našla idejo kako jih narediš iz peke papirja. Napolnila sem jih z vanilijevo kremo(objavljena na kulinariki.net) in s smetano in so bili user posted image user posted image . Še boljši so se mi zdeli naslednji dan, ko se je testo še bolj omehčalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Uvajanje goste hrane: Češnje (+ RECEPTI)
Češnje, ti majhni, sladki, okusni plodovi vsebujejo veliko pomembnih hranil, hkrati ta sadež pomaga pri zaprtju. Kdaj in...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?