|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
tisti, ki imate PP pramette 14.10.2005 16:23:03
|
|
|
|
taška30
|
Zdaj sem voziček naredila športen. Pa mi ne potegne strehica. In sicer je preveč blaga, ki ne vem kam ga naj stlačim. Na slikah v prospektu tako lepo zgleda, meni pa vse štrli. OK, najprej je tisti del, ki pride nad glavico, potem je del z okencem, potem je pa blago, ki ga je preveč. Tam sta dva gumba, da se pripne, pa vseeno ga je preveč. A se kar zatlači nekam spodaj? Ful grdo zgleda, help!
|
|
|
|
|
RE: tisti, ki imate PP pramette 14.10.2005 19:24:00
|
|
|
|
Anonimen
|
Mislim, da to "odvečno blago" pride prav, če spustiš voziček v vodoraven položaj. Drugače bi zmanjkalo. Jaz imam sicer venezio, ki pa še ni v uporabi, tako da (po pravici povedano) ne vem točno, kako zgleda in če bo moteče.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Kako kupite nov avto?Z gotovino. (
36%)

Na kredit. (
39%)

Na lizing. (
20%)

Denar mi posodijo starsi. (
5%)
Število vseh glasov: 9239Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!